[Wyjaśnione] Brandery

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23727
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser12136

Guest
Odp: Brandery

Nie rozumiem w czym brandery mialyby zaszkodzic samemu kolonowi... Brandery nie zatapiają: łodzi transportowych, szybkich statków transportowych, statków kolonizacyjnych i hydr. Niszcza wyłącznie okrety bojowe, czyli: biremy, triremy i statki ogniowe.
Zgadzam sie natomiast z opinia, ze wystarczajaca ilosc branderow w atakowanym kolonem miescie moze uniemozliwic przejecie miasta (rozpoczecie okupacji/przejecie w trakcie buntu wlasciwego). Po prostu wystarczy, ze brandery zniszcza wszystkie statki bojowe z obstawy kolona i kolon nie zakotwiczy (odbije sie). Taki atak zostanie potraktowany jak normalny atak.

Powstrzymam się i nie będę Cię obrażać.. Napiszę to jeszcze raz. W mieście były brandery (nie pamiętam ile, ale powiedzmy, ze 50). Kolon płynął z kilkoma ogniami (dajmy na to 20) i podbił miasto. W mieście nowy właściciel odziedziczył 30 branderów.

Czego Dorciu nie rozumiesz w mojej wypowiedzi?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Brandery

eee tam coś tam wie.

Prawda jest taka że kiedyś można było przejąc miasto i brander nie powstrzymały tego. Teraz widocznie jest inaczej. Nie sprawdzałem tego ale widać shan sprawdzała przynajmniej na jednym systemie. Jak sprawdzi i na drugim będzie wtedy pewność.

ja za często nie obserwuje zmian a szkoda bo pewnie bym takie coś pamiętam. Sam nie używam brander choć to bardzo ciekawa jednostka i przydatna jak ktoś umiejętnie gra (widziałem nie raz taktykę z branderami).
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Brandery

Powstrzymam się i nie będę Cię obrażać.. Napiszę to jeszcze raz. W mieście były brandery (nie pamiętam ile, ale powiedzmy, ze 50). Kolon płynął z kilkoma ogniami (dajmy na to 20) i podbił miasto. W mieście nowy właściciel odziedziczył 30 branderów.

Czego Dorciu nie rozumiesz w mojej wypowiedzi?

Czy mozesz wkleic nam tutaj raport z tego ataku? Z data i widocznymi wszystkimi wojskami zarowno atakujacego jak i atakowanego?
Bo "powiedzmy", "dajmy na to" to nie sa informacje a przypuszczenia.

eee tam coś tam wie.

Prawda jest taka że kiedyś można było przejąc miasto i brander nie powstrzymały tego. Teraz widocznie jest inaczej. Nie sprawdzałem tego ale widać shan sprawdzała przynajmniej na jednym systemie. Jak sprawdzi i na drugim będzie wtedy pewność.

ja za często nie obserwuje zmian a szkoda bo pewnie bym takie coś pamiętam. Sam nie używam brander choć to bardzo ciekawa jednostka i przydatna jak ktoś umiejętnie gra (widziałem nie raz taktykę z branderami).

Dlatego poprosilam o raport z widoczna data ataku :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Brandery

Tiaaa...bo teraz ktoś Ci wrzuci raport z dawno zamkniętego świata
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Brandery

Dorocia nie dostaniesz rapka bo to było bardzo dawno temu. Jeśli Ci pisze że tak było to znaczy że tak było bo to widziałem nie raz.

Weź sobie wyszukaj na forum temat o branderach - sama doczytasz ile razy gracze mieli takie przykłady. Ale to było dawno.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Brandery

Dokladnie. Gdy zaczynalam gre w 2010 roku do przejecia miasta wystarczylo wygrac walke na ladzie (nowy system podboju). Na starym nie gralam, wiec sie nie wypowiadam.
Teraz sie tak nie da i to w obu systemach podboju - musisz wygrac walke zarowno na ladzie jak i na morzu.
Reasumujac - brandery nie zaszkodza samemu kolonowi, ale moga uniemozliwic przejecie miasta.
I od poczatku o tym pisze, ale latwiej jest zaatakowac teamowicza i pisac inwektywy pod jego/jej adresem niz przeczytac ze zrozumieniem...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Brandery

"Inwektywy" pojawiły się, bo to Ty nie czytałaś do końca, co ludzie tutaj pisali, tylko cały czas pisałaś wszystkim znane ogólniki, zamiast włączać się do dyskusji.


PS: A sprawa hydr jakoś się wyjaśniła?
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Brandery

A wystarczylo przeczytac...

Brandery nie zatapiają: łodzi transportowych, szybkich statków transportowych, statków kolonizacyjnych i hydr. Niszcza wyłącznie okrety bojowe, czyli: biremy, triremy i statki ogniowe.
Zgadzam sie natomiast z opinia, ze wystarczajaca ilosc branderow w atakowanym kolonem miescie moze uniemozliwic przejecie miasta (rozpoczecie okupacji/przejecie w trakcie buntu wlasciwego). Po prostu wystarczy, ze brandery zniszcza wszystkie statki bojowe z obstawy kolona i kolon nie zakotwiczy (odbije sie). Taki atak zostanie potraktowany jak normalny atak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry