budynki specialne

  • Rozpoczynający wątek Mortifer
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam. Mam pytanie dotyczace budynkow specialnych a dokladnie teatru i boskiego posagu. Mianowicie, gdzie boski posag jest umiejscowiony i ile laski daje? I czy teatr daje cos pozatym ze mozna urzadzac wystepy teatralne?
Z gory dzieki za odp.
 

DeletedUser

Guest
Teatr daje jedynie możliwość wystawiania przedstawień, a co do posągu będzie on się znajdował na wolnym placu, tuż obok jaskini i obozu drwali.
 

DeletedUser

Guest
Wie ktoś dokładnie ilu % ten bonus jest?

% rosnie, posąg podwyższa produkcę łask o 5 poziomów świątyni
tzn jak masz światynie na poziomie 9 - 3ł/1h, to po wybudowaniu posągu produkcja będzie wynosić tyle ile w światyni na poziomie 14 - 3,7ł/1h
:)
 

DeletedUser

Guest
podczepie sie pod temat :D

mam pytanie dotyczące biblioteki...
załóżmy, że wybuduje biblioteke, dostane 12 pkt i je wykorzystam, a potem ją wyburze, co sie stanie z badaniami które zrobiłam za te punkty ?
 

DeletedUser

Guest
macie jakieś propozycje , które budynki wybudowac w pierwszym mieście ??
ja sie zastanawiam nad wieżą (bo daje obronę) i ... właśnie nie wiem
 

DeletedUser

Guest
w tej grze nie ma 'najlepszego rozwiązania':)

zarówno wybór boga jak i budynku specjalnego należy dopasować do osobistej strategii.

jedni stawiają na siły boskie - budują posąg, inni na wojsko - budują wieżę, a inni na zdobywanie surki od wieśniaków - budują placówkę, ci którzy chcą wiedzieć że byli skanowani - wyrocznię

podobnie jest z pierwszą grupą:
tanie pkt kultury - teatr, więcej ludzi - łaźnie, więcej pkt badań (ułatwień) - biblioteka, mają sporą flotę i planują dalekie podróże - latarnia.
 

DeletedUser

Guest
Teoretycznie od wersji 1.5 można burzyć budynki specjalne :p spróbował ktoś myku z tą biblioteką ? Aha i jeszcze jedno w historii wersji gry , 1.5 już była dawno ale jakimś cudem dziś wprowadzą 1.09 ;) , która to jakby patrzeć z matematycznego punktu widzenia jest wersją starszą . O co kaman ??:p
 

DeletedUser17

Guest
Jeżeli już pytasz o te wersje, to powiem Ci, że programiści chcieli zostawić sobie większe pole do popisu, więcej "miejsca" na aktualizacje i w pewnym momencie zmieniono wartości aktualizacji z liczb 1,X do 1,0X
 

DeletedUser

Guest
Dziękuję za wyjaśnienie :) , więc kwestia otwarta co się dzieje z punktami badań po ich wykorzystaniu i wyburzeniu biblioteki :p (pewnie każdy tą tajemnicę będzie chciał zostawić dla siebie i swojego soja :p )
 

DeletedUser

Guest
budynki specjalne

ja tez sie podlacze pod posta ..;] Jakie budynki ze specjalnych byscie polecili , oprocz tej kolumny gdzie jest wieza, bo uwazam ze nie oplaca sie budowac biblioteki, latarni .


Za odp z gory thx;]
 

DeletedUser

Guest
Ja bym na twoim miejscu wybudował teatr.

Ale też mam pewną prośbę:

Czy mógłby ktoś zrobić Screen'a boskiego posągu i wkleić tu to foto. Bo chciałbym go zobaczyć, a na google ani nigdzie go nie znalazłem.

Za odpowiedź z góry dzięki ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry