budynki specialne

  • Rozpoczynający wątek Mortifer
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17

Guest
Ja bym na twoim miejscu wybudował teatr.

Ale też mam pewną prośbę:

Czy mógłby ktoś zrobić Screen'a boskiego posągu i wkleić tu to foto. Bo chciałbym go zobaczyć, a na google ani nigdzie go nie znalazłem.

Za odpowiedź z góry dzięki ;)


Widok z świątyni, w której cześć oddawana jest Zeusowi

aaabe.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
12 punktów

A co w końcu z tą biblioteka i tymi punktami, traci się je czy nie ?
 

DeletedUser

Guest
***

nie zburzysz biblioteki jak nie masz wolnych punktów badań
 

DeletedUser

Guest
budynkow specjalnych nie mozna zburzyc na 100 i jeden:)


Dziwne Arik widzocznie macie jakies rozbiezne informacje...zreszta glupoty piszecie i nie wiadomo kogo tu sluchac zanlazlam posty w ktorych pisze cos innego a mianowicie:
***Czy mogę zburzyć placówkę handlową i wybudować w to miejsce coś innego??
*Tak, ogólnie budynki specjalne można burzyć, czasami trzeba tylko spełnić jakieś warunki, jak np. w przypadku Biblioteki czy Łaźni.

***Jakie warunki trzeba spełnić aby wyburzyć bibliotekę?
*Aby wyburzyć bibliotekę trzeba posiadać 12 wolnych punków badawczych



Arik pozatym jak wchodzisz na senat jest opcja do rozbiorki takiego budynku


ps DO MORERATORA FORUM DOMAGAM SIE USUNIECIA I POPRAWIENIA ZBIERZNYCH I BLEDNYCH INFORMACJI GDYZ SA ONE MYLACE I NIE WIADOMO KOMU WIERZYC:mad:
 

DeletedUser

Guest
***

to było pisane zanim była zrobiona kolejna aktualizacja gry, która to umozliwiła
patrz na daty a dopiero potem pisz
generalnie pytania które zadajesz wielokrotnie były poruszane na forum wystarczy poszukać chyba że ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem
 

DeletedUser

Guest
to było pisane zanim była zrobiona kolejna aktualizacja gry, która to umozliwiła
patrz na daty a dopiero potem pisz
generalnie pytania które zadajesz wielokrotnie były poruszane na forum wystarczy poszukać chyba że ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem

szukam szukam jeszcze po forum nie plywam jak ryba w wodzie ale z pewnoscia sie naucze
 

DeletedUser

Guest
nie prawda ! ostatnio w nowym mieście burzyłem bibliotekę bo była mi kompletnie niepotrzebna
 
Status
Zamknięty.
Do góry