1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

chat

Dyskusja w 'Wprowadzone w życie' rozpoczęta przez użytkownika syllwia82, 18. Lut 2010.

?

chat w grze?

1. tak

76 głos(ów)
    82,6%
  2. nie

16 głos(ów)
    17,4%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. jarkopolis

jarkopolis Guest

tak bardzo dobry pomysł . Czekam z niecierpliwościa czy cos z tego wyjdzie.

2. marika24

marika24 Guest

Nic nie trzeba odświeżać , nic nie muli . Jest za to stały kontakt z innymi graczami. Po za tym jesli ktoś uzna , że to zbędne to nie musi z niego korzystać . Uważam , ze gracze mają prawo mieć możliwość wyboru -nowa karta z czatem IRC czy mini na tej samej karcie co GREPOLIS.
    to jest wzór mini czata na IKARIAM
    http://img651.imageshack.us/img651/3739/s16ikariamplscreencaptu.jpg

Z kolejnych wypowiedzi widzę ,że niejasno się wyraziłam . mini czat jest skryptem instalowanym w "małpce".

Jak widać wyżej , też gram na IK. czat mamy do rozmów na bieżąco a sprawy bardzo poważne załatwiamy na DYPLOMACJI SOJUSZU. wszystko mozna uzgodnić . Wybór powinien istnieć . ;)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 30. Mar 2010
  3. Minoss

Minoss Guest

NA nie na the-west to się prawie w ogóle nie sprawdza. Na the-west cały czas jest to dopracowywane wiec puki co to na nie. Ja w ogóle nie używam może czasem ale jeśli jest ktoś to ja tylko wchodzę na chwile żeby dać prace sprawdzić raporty itd. (mówię o tw)

4. wilk2312

wilk2312 Guest

Pomysł fajny le niech będzie w formie skryptu.;)

5. Panajota

Panajota Guest

Moim zdaniem chat jest baaardzo potrzebny - to świetne rozwiązanie problemu szybkiej (natychmiastowej) komunikacji wewnątrz sojuszu bez potrzeby otwierania i zmiany kart. Gram w inną, podobną grę tego typu i tam mamy taki mini chat, no i sprawdza się rewelacyjnie :) Jest tam nawet taka opcja przełączenia się z chatu sojuszowego na światowy, co daje możliwość pogadania ludziom z całego świata (np. alfa...). I myślę, że tu też by się takie coś przydało i sprawdziło :) A no i jeszcze jedno: tam w grze to miało formę skryptu.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 16. Mar 2010
  6. Thormen

Thormen Guest

jestem na Nie już w jednej grze chat jest i albo nie działa albo sypia się warny za przekleństwa :) ciekawe jaki wpływ będzie miał na działanie servera ??

7. Giovani

Giovani Guest

komunikacja po miedzy graczami w sojuszu to chyba najbardziej niedopracowana rzecz w tej grze. nie mam mozliwosci sprawdzenia kto w danym momencie jest online. w grze ikariam na wewnetrznej stronie sojuszu przy kazdym nicku sa zarowki - zolte czyli gracz jest online a czerwone nie. jest to super sprawa bo wiem ze gracz jest zalogowany i w razie wojny latwiej jest kordynowac atakami. mysle ze dodanie takiej opcji w zakladce ''sojusz - czlonkowie'' rozwiaze wiele problemow z komunikacja, ulatwi gre i zwiekszy grywalnosc

8. RailGun

RailGun Guest

Na tak :)

Co więcej, można by się pokusić o wielokanałowy chat.
    Global, wyspa, sojusz, takie przykładowe trzy :p
    (szczerze, IMHO jeden kanał przy takiej masie luda byłby błędem :p)

Chatu nie trzeba odświeżać, prawda to jest.
    Chat nie obciąża serwera (a już na pewno nie przesadnie...)

Rozmowy na chacie mogą sprawić, że zachce ci się grać :p A gdy trafi się jakiś spamer, flooder, czy inny złol, zawsze można mu muta dać (innymi słowy - bana wyłącznie na chat). I mamy nową fuchę dla chętnych - moderator chatu :)

Świetnie pomysł został rozwiązany na wiedźminie przeglądarkowym :)

9. chcecie grupowych pogaduszek, załóżcie sobie konta na skype albo gg i zróbcie sobie konferencję (na skype możecie nawet głosową a na gg tylko tekstową z tego co się orientuję).

w grze jest forum i wiadomości prywatne - to w zupełności wystarcza go gry i komunikacji między graczami.

10. jarek42

jarek42 Guest

Ja na Tak, ale w formie skryptu. Najważniejsze osoby w sojuszu by go sobie instalowały i komunikacja w sojuszu wzrasta o 100%.

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.