1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Cień Śmierci

Dyskusja w 'Prezentacje oraz poszukiwanie sojuszy' rozpoczęta przez użytkownika lukator, 4. Mar 2014.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. lukator

lukator

Witajcie, chciałabym zaintrygować Was dzisiaj naszą historią i zachęcić do dołączenia w nasze waleczne szeregi. Sojuszu „Cień Śmierci” powołany został przeze mnie do życia na samym początku istnienia świata Efez, dlatego możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem. Jeżeli któryś z czytelników został zachęcony moim opisem, zapraszamy do świata Pella do spróbowania sił w naszym sojuszu. Poszukujemy graczy doświadczonych, pomocnych i nastawionych na agresywną walkę. Ambicje nasze nie pozwalają na zaprzestanie zdobywania kolejnych mórz. Jeżeli więc drogi graczu chcesz walczyć u boku najlepszych – znalazłeś miejsce dla siebie.bedziemy stacjonowac w prawym górnym rogu

Kilka ważnych informacji:

Symbol: Naszym symbolem jest Anioł smierci blog_wz_3367795_3800203_tr_angel2.jpg - atrybut waleczności
    Założyciel: lukator
    Rekrutant:
    Rekrutacja: Otwarta
    Warunki przyjęcia: ,1
    Obecna ilość członków sojuszu na dzień ...: 0
    Łączna liczba punktów: 0

Ostatnio edytowane: 5. Mar 2014
    -Krwawy Rycerz- lubi to.
  2. -Krwawy Rycerz-

-Krwawy Rycerz-

Odp: Cień Śmierci

mogłeś tekst wyśrodkować i polepszyć trochę, pogrubić czcionke itd. Obrazek moim zdaniem troche za duży, ale Sama praca jest bardzo fajna. Zawiera wszystkie potrzebne informacje tylko nie wiem o co chodzi w warunkach przyjęcia. Pracę oceniam 9/10

3. spartaker

spartaker Guest

8/10 podoba mi się obrazek ;(

4. ropap

ropap Guest

Praca nie jest nawet zla, ale dam 7/10 ze wzgledu na brak takiego odczucia, ze chce dolaczyc no i moglbys podac swoje tajniki - kiedy sojusz zostal stworzony itd. :p

5. -Achilles--

-Achilles--

8/10 Początek dobry, obrazek również chociaż jest trochę za duży, nie podobają mi się jedynie informacje pod obrazkiem - mogły zostać wyśrodkowane, pogrubione itp.

6. --ordenix--

--ordenix-- Guest

8/10 obrazek jest troszkę za duży

7. Sisi

Sisi

Sojusz nie istnieje.
    Prezentację zamykam.

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.