1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Forum] Czat na forum

Dyskusja w 'Odrzucone' rozpoczęta przez użytkownika SNAJPER007, 25. Gru 2014.

?

Jestem..?

1. Za

61,3%
  2. Przeciw

22,6%
  3. Obojętne

16,1%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SNAJPER007

SNAJPER007

Okienko czatu znajdowaloby się u góry strony zaraz pod grafiką gp i paskiem grepo, gretimes, szukaj itd. Automatyczne odświeżanie co 5sekund.
    Ogólnie wiele forów ma taką opcję, ciekawym mogłoby sie to okazać też tutaj.

//sory jeśli powielam ale wyszukiwarka nic nie znalazła ;d

Pozdrawiam, S007

Slietie lubi to.
  2. Slietie

Slietie

Odp: Czat na forum

Czatu na GreTime's juz nie ma, wiec wydaje sie to byc dobrym pomyslem, aby zostal dodany do forum. Obawiam sie jednak, ze zmiana taka musialaby byc wprowadzona we wszystkich wersjach jezykowych a z tym moglby juz byc problem, bo byc moze nie kazdy market chcialby dodatkowo zajmowac sie moderowaniem czatu.

londi lubi to.
  3. DonBeker

DonBeker

Ja jestem na nie. Jak dla mnie jest to niepotrzebny dodatek na forum, który wprowadzałby tylko niepotrzebny bałagan. Oczywiście nie twierdzę, że jak ktoś chciałby na szybko uzyskać odpowiedź na jakieś pytanie, to taki chat byłby dla niego lepszym rozwiązaniem niż zakładanie tematu, czy przeszukiwanie forum w poszukiwaniu odpowiedzi.

4. johny2007

johny2007

Dobry pomysł ale zbyt duże obciążenie serwera mogło by doprowadzić do mulenia gry. Proszę sobie wyobrazić erę cudów i maksymalną aktywność graczy. Co 5 sekund odświeżanie wiadomości 500 graczy. Czat mógł być ale na osobnym serwerze ale to są zbyt duże koszty
    wiec szkoda poruszać temat. Bo po co komu czat dla 10 osób.

5. londi

londi

Przepraszam bardzo ale co wspólnego ma ta propozycja z działaniem gry?

Jestem na TAK, jak GT umarło i całkiem została zamknięta możliwość pisania na czacie, to teraz nie ma takiego miejsce gdzie można by to robć.

6. KanioKania

KanioKania Guest

Skoro GT skończyło z czatem niech to wróci tutaj, wtedy będziemy mogli wiedzieć z kim możemy porozmawiać i kto jest on-line, gdy coś wpisze. Wtedy mielibyśmy pewność, że ktoś jest teraz aktywny, a nie był 10 minut, choć jest pokazywany jako obecny.

7. DarthSid

DarthSid Guest

jedno się z drugim kłóci :p nie da się pogodzić tego żeby szybko uzyskać informację na dany temat od danego gracza i tego żeby takie osoby z tego nie korzystały wzmiankę za klasyka

dla mnie jeśli chcemy czat to musi być on w takiej formie jak w mojej propozycji w tym dziale albo wcale żeby go nie było,bo inaczej się nie da po prostu

A klasyk przejdzie na formę Ogłoszeń + dział z atakami + obrona

Lecz po staremu "róbta co chceta"

Ostatnio edytowane przez moderatora: 1. Sty 2015
  8. DziadZLasu

DziadZLasu

Jeżeli chodzi o czat to każda propozycja jest lepsza od tego co teraz jest

9. DonBeker

DonBeker

A masz teraz czat na forum?

10. annadeta1253

annadeta1253 Guest

Ja jestem na tak, bo jest to w naprawdę wielu grach i myślę, że to się pojawi też tutaj :)

11. DonBeker

DonBeker

Fora gier wypuszczanych przez Inno chyba nie mają czatów. Konkurencja z np takiego Gameforge, oprócz tego, że posiada fatalnie skonstruowane forum (jak dla mnie), to posiada opcję czatu, ale także nie na forum, a w osobnym oknie, opartą na IRC.

Raczej innych producentów nie śledzę, więc może napiszesz, gdzie takie rozwiązanie z czatem na forum widziałaś?

12. szymono2005

szymono2005

usunięta chat na Gretimes
    to trzeba tu zrobić
    głos na tak

13. NewPlayerBestPlayer

NewPlayerBestPlayer

Ja bym wolał taki czat ogólny, żeby można było po prostu porozmawiać o wszystkim :)
    Tak jak jest na GT

14. DarthSid

DarthSid Guest

i z kim byś gadał ? z wrogiem :))?

15. TheKkok2

TheKkok2 Guest

Ja jestem na Tak :)

Nigdy mi sie nie chciało robić konta na GT dlatego gdyby wprowadzili czat na forum, przynajmniej pare minut roboty miałbym z głowy :rolleyes:

16. NewPlayerBestPlayer

NewPlayerBestPlayer

Z ludźmi ..

17. Odp: Czat na forum

Głos na tak :) bardzo przydatna funkcja, szczególnie że wiele osób odwiedza forum i na pewno fajnie było by sobie porozmawiać na bieżąco zamiast robić spam.

18. jano022

jano022

czat dobry pomysł, ale teraz sojusz raczej używa TS lub Skype , chociaż czat pewno lepszy niż spamowanie na forum

19. DonBeker

DonBeker

Tutaj chodzi o forum całej gry, to na którym właśnie piszesz, a nie forum na Twoim świecie, gdzie grasz!

20. jano022

jano022

a to no już dawno powinien być czat na tym forum ile to już lat istnieje

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.