[Nowość] Death Match

  • Rozpoczynający wątek gallerr
  • Data rozpoczęcia

Co ty na to?

  • Tak, chcę walczyć!

    Głosy: 4 20,0%
  • Nie, boję się

    Głosy: 12 60,0%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 4 20,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Napiszę krótko. Jak dla mnie gra na każdym serwerze w pewnym etapie zaczyna przynudzać. Zostają coraz silniejsi, a raczej najsilniejsze sojusze, wchłaniają mniejsze, łączą się z większymi, gracze zaczynają mieć po 20,30 czy wiele więcej miast. To jest gra w nieskończoność. Nie da się praktycznie wyeliminować gracza z 10miastami, chyba że mu się znudzi i będzie parę dni nieaktywny. I tak zostaje 10 czy 15 sojuszy molochów i tyle z całej gry.

Proponował bym świat w którym nie było by sojuszy i była by ograniczona liczba miast. Każdy na każdego, tylko dla największych łowców. Grę mogły by zacząć tylko osoby co grały już na innych światach.
Albo ewentualnie sojusze do 10graczy też z ograniczeniem liczby miast.

To taka z grubsza propozycja, do dyskusji. Jestem pewien że nie jeden o tym myślał, może nawet kiedyś była taka propozycja.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Death Match

Jak dla mnie to nie jest poważna propozycja. Co to jest rozebrać gościa z 30 miastami?
Trochę akcji i gość sam rezygnuje.
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Death Match

W sumie byłoby ciekawie:p No ale nie wiem czy wielu osobom to się spodoba;) Ale daje głos na tak:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Death Match

Obojętne dodaj.
Dlaczego ciekawie?
Możesz mieć np. 15 miast max i po co ma grac dalej jak więcej podbić nie może.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Death Match

Dlaczego ciekawe?
hmm... A jak mam 50 co mam dalej robić?, no tak podbić następne:) kozak zabawa
To mógłby być taki dodatkowy świat specjalny. A eliminacja poprzez to że mu się odechce i przestanie grać to taka frajda?
Rozwalić kogoś w gdy mu zależy i się stara tak samo, to jest prawdziwe zwycięstwo.
Nie musiała by być ograniczona liczba miast, ale to by wyrównywało szanse. Bo nawet osoba co gra wiele krócej od wroga mogła by z nim realnie konkurować. A tak była by znowu gra w nieskończoność.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Death Match

Jak cuda bez sojuszy?

Limitem miast są sloty.Nie zmieniaj tego.

Przeciwko.Jak jesteś w dobrym sojuszu to akcje dają radochę:)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Death Match

paluszkiem.gif
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Death Match

Tzn limit miast akurat średnio mi się podoba, ale taki fakt "free for all" mógłby być ciekawy zwłaszcza dla graczy, którzy wolą grać solo. Jedyny problem, że nie sprawdziłoby się to, bo i tak gracze tworzyli by "pakty":)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Death Match

Zamiast cudów mógłby być taki death match tylko bez limitów. Sojusz A walczyłby z Sojuszem B (potem inne ze sobą) do X przejętych miast i wygrałby ten który pierwszy osiągnie tą liczbę. Takie wygrane mecze między sojuszami trzeba było by punktować i ten sojusz który miałby najwięcej punktów wygrywałby serwer.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Death Match

Ja jestem na nie, mówisz że nuda ale jeszcze większą byłby limit X miast.
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Death Match

No w sumie pomysł *Adasko* też całkiem ciekawy, jeszcze lepszy od pierwotnego;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Death Match

Ten pomysl jest do bani. I niby, ze sie boje. Nie boje sie tylko, ze lubie grac na 100 miastach z Cudem Swiata, a nie ja sie boje :( A w ogole po co te limity, zniechecasz tylko graczy do gry.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Death Match

Głos na nie, myślę że gdyby był limit na 10 czy 20 miast gracze po osiągnięciu tego limitu znacznie szybciej zakończyli by grę niż na zwykłym świecie ponieważ dalsza gra nie miała by sensu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Death Match

Hmmm... Jak już to powinno być coś ze slotami. Że np. dopiero po straconych dwóch miastach odzyskuje jednego slota. Bo jak akcja się nie uda to gracz tylko rośnie w siłę od PW, zamiast spadać. Pomysł mi się nie podoba. Limit miast to najgorszy sposób na łatwiejsze pokonanie graczy. A jakby wszyscy już mieli limit to co mieliby robić ? Przecież już nie podbiją ! A jakby wyglądała era cudów ? Jak 10 osób w sojuszu ma pełno miast to nie zabiorą i nie zburzą cudu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Death Match

Zamiast cudów mógłby być taki death match tylko bez limitów. Sojusz A walczyłby z Sojuszem B (potem inne ze sobą) do X przejętych miast i wygrałby ten który pierwszy osiągnie tą liczbę. Takie wygrane mecze między sojuszami trzeba było by punktować i ten sojusz który miałby najwięcej punktów wygrywałby serwer.

To do straconych miast to jest nawet ciekawy pomysł.Cuda wyzwalają odpływ graczy(przegranych) i przez to światy się kończą.Co innego takie mecze walk:) To mi się podoba...
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Death Match

To do straconych miast to jest nawet ciekawy pomysł.Cuda wyzwalają odpływ graczy(przegranych) i przez to światy się kończą.Co innego takie mecze walk:) To mi się podoba...
Mi również podoba się propozycja *Adasko* według mnie byłoby to lepsze niż cuda w obecnej formie.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Death Match

Robienie świata "brak sojuszy" nie ma sensu ,bo zawsze znajdą się znajomi ,którzy będą współpracować ,porozumiewając się np. przez skype'a albo ts'a. Co do limitu miast ,to prędzej znudzi ludzi niż zachęci ,bo po pewnym czasie posiadania tych samych miast, gdy masz już wszystko wybudowane ,pobadane itp. i jedyne co robisz ,to wchodzisz ,odnawiasz wojsko i ew. kogoś atakujesz (bo jaki byłby z tego zysk ,jakby nie było możliwości podlepszenia sobie poziomu kultury?).
Ankieta również mi się nie podoba. Co to ma być: "Nie ,Boję się."? Jest to ciut chamski przekaz ,który mówi mniej więcej tyle: "Jak ci się nie podoba moja propozycja ,to jesteś cieniasem". Zamiast głosu na nie ,pójdzie ujemny punkcik reputacji ,bo "Nie boję się." :rolleyes:

ps. a co do eliminowania graczy z kilkudziestoma miastami ,to możliwe ,a na nowym systemie podboju nawet łatwe. Wystarczy zorganizowany sojusz, kolony do połowy miast tego gracza, zanim zdąży się odbić ,to kolony do drugiej połowy i pozamiatane.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Death Match

Jestem na nie, nie potrzebne taki świat, prosto jest rozebrać gracza z 10 miastami .. wystarczy wysłać od tych 3-5 graczy z sojuszu po 2-3 ataki (na każde miasto) i albo sam zrezygnuję albo go wyczyści (Chodzi o takie mocniejsze ataki) i wtedy wystarczy mała akcja i nie ma miast ;-)
(limit miast to najgorsza nuda)
 
Status
Zamknięty.
Do góry