Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

"koalicje" xd
103kk punktów
185 osób

sztuki
52kk punktów
75 osób

możesz twierdzić że gra u was 30 czy też 40 osób, a co myślisz że u nas gra więcej?

//

+ nie wiem czy ktoś w SSW złomował(wy twierdzicie że ktoś tam zaczął), a tak po za tym to sztuki zaczęli złomować, królem złomu jest kacperek lan ~3,5kk 17-18.07

// topka sztuk
kacperek lan ~3,5kk 17-18.07
pysio 15-16.06 3,2kk
shockwave 26-27.06 3,1kk
alienusik 19-21.06 2,6kk
kefas 30-31.05 2,2kk
error 19.05 2,8kk

//
w dragonach top złomu to 1,9kk
//
nie śledzę ostatnio statystyk i dalszego złomowania (wiem że pomarańcze ostatnio zaczęły), ale na 100% jeszcze złomowali
icek arbuz satyryk ubek dżejms mario98 luis yarod przybyl shuller tytus_bomba sugar conqueror traktor xmario belzebub ( mefisto chyba?)
 
Lubie cie chłopaku i nie mam zamiaru się z tobą kopać :)
Tak ssw zaczęło złomowanie i pierwszy złom był chyba na Weronice właśnie :)No gra nas mniej technicznie mamy mniejsze możliwości a znacznie więcej oponentów :p
shockwave 26-27.06 3,1kk we no ten słup też się załapał xD
 
To chyba logiczne, że jak się złomuje na późniejszym etapie gry to jest to bardziej efektywne niż jak się to robiło 3-4 miesiące temu, come on!
Króla złomu jest tylko jedna
 
"koalicje" xd
103kk punktów
185 osób

sztuki
52kk punktów
75 osób

możesz twierdzić że gra u was 30 czy też 40 osób, a co myślisz że u nas gra więcej?

//

+ nie wiem czy ktoś w SSW złomował(wy twierdzicie że ktoś tam zaczął), a tak po za tym to sztuki zaczęli złomować, królem złomu jest kacperek lan ~3,5kk 17-18.07

// topka sztuk
kacperek lan ~3,5kk 17-18.07
pysio 15-16.06 3,2kk
shockwave 26-27.06 3,1kk
alienusik 19-21.06 2,6kk
kefas 30-31.05 2,2kk
error 19.05 2,8kk

//
w dragonach top złomu to 1,9kk
//
nie śledzę ostatnio statystyk i dalszego złomowania (wiem że pomarańcze ostatnio zaczęły), ale na 100% jeszcze złomowali
icek arbuz satyryk ubek dżejms mario98 luis yarod przybyl shuller tytus_bomba sugar conqueror traktor xmario belzebub ( mefisto chyba?)
o chryste panie daliście złom belzebub, błędem było dać jej powód żeby dalej z wami grała, lepiej się pozbyć od razu
 
Lubie cie chłopaku i nie mam zamiaru się z tobą kopać :)
Tak ssw zaczęło złomowanie i pierwszy złom był chyba na Weronice właśnie :)No gra nas mniej technicznie mamy mniejsze możliwości a znacznie więcej oponentów :p
shockwave 26-27.06 3,1kk we no ten słup też się załapał xD
Przykro mi , schlebia mi twoje "parcie" na moją osobę ale nie bylam pierwsza :D Niestety uprzedził mnie RASSMUS i satyryczek za czasów galaretki :) Gdybym wiedziala,że moje jedno male zlomowanko wywola takie swędzenie u Ciebie to robilabym je regularnie wtedy przynajmniej zasłużenie zapracowalabym na swoją reputację ale jak sie ma moje jednorazowe 300k do waszych milionów ze złomu.
 

DeletedUser27580

Guest
"koalicje" xd
103kk punktów
185 osób

sztuki
52kk punktów
75 osób

możesz twierdzić że gra u was 30 czy też 40 osób, a co myślisz że u nas gra więcej?

//

+ nie wiem czy ktoś w SSW złomował(wy twierdzicie że ktoś tam zaczął), a tak po za tym to sztuki zaczęli złomować, królem złomu jest kacperek lan ~3,5kk 17-18.07

// topka sztuk
kacperek lan ~3,5kk 17-18.07
pysio 15-16.06 3,2kk
shockwave 26-27.06 3,1kk
alienusik 19-21.06 2,6kk
kefas 30-31.05 2,2kk
error 19.05 2,8kk

//
w dragonach top złomu to 1,9kk
//
nie śledzę ostatnio statystyk i dalszego złomowania (wiem że pomarańcze ostatnio zaczęły), ale na 100% jeszcze złomowali
icek arbuz satyryk ubek dżejms mario98 luis yarod przybyl shuller tytus_bomba sugar conqueror traktor xmario belzebub ( mefisto chyba?)
nie żeby coś ale przed złomem miałem więcej PW niż wasza topka po złomie xDD
 

DeletedUser27580

Guest
A i wyzłomowane u mnie jest tylko 2,5mln, 600-700k zrobiłem jak odbijaliście + rozbijając wam w portach jakieś 40 pak ogni i kilkanaście offów :D :D
 
Przykro mi , schlebia mi twoje "parcie" na moją osobę ale nie bylam pierwsza :D Niestety uprzedził mnie RASSMUS i satyryczek za czasów galaretki :) Gdybym wiedziala,że moje jedno male zlomowanko wywola takie swędzenie u Ciebie to robilabym je regularnie wtedy przynajmniej zasłużenie zapracowalabym na swoją reputację ale jak sie ma moje jednorazowe 300k do waszych milionów ze złomu.
Rasmuss nigdy nie miał złomu xd
Swoją drogą między innymi to sprawiło, że Oliwer skończył tu grać xd Masowe złomy
 
Ostatnia edycja:
Przykro mi , schlebia mi twoje "parcie" na moją osobę ale nie bylam pierwsza :D Niestety uprzedził mnie RASSMUS i satyryczek za czasów galaretki :) Gdybym wiedziala,że moje jedno male zlomowanko wywola takie swędzenie u Ciebie to robilabym je regularnie wtedy przynajmniej zasłużenie zapracowalabym na swoją reputację ale jak sie ma moje jednorazowe 300k do waszych milionów ze złomu.
Trzeba mieć iq jak kosa żeby mieć parcie na ciebie :D
Ogólnie od dzisiaj możesz mieć ksywę toster :D Z twoją błyskotliwością i IQ idealnie będzie pasować
BTW złomować też trzeba umieć:)
złomowałaś na początku gdy miałaś jeszcze sojusz później ci graczy ubyło i nikt by na ciebie nawet transa nie rozbił na tobie :D
 
Do góry