Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser23812

Guest
Następny XD
Co wy za cel sobie dziś obraliscie smianie się że mnie? :p
Nikt nie kazał wam przyjmować mnie A marudzicie
 
gdybym marudzil to musial bym byc toba^^ a tak to tylko kręcenie delikatnej beki czekając na surke
ale jak chcesz to ja moge pomarudzic ale skonczysz jak kulfon andrzej xD
 

DeletedUser27356

Guest
To forum, tak jak forum każdego świata to jest masakra, taki trasztok, ale 80-90% to jest wafli, i nie ma do czego się odnosić.
 
cóż powiedziec blond jak polowa to tu mysli ze lepszych od nich to sie nie znajdzie wez ty zacznij jakas rozmowe z typem co na czerwono sie pali zaraz to zacznie wymyslac a wy to a wy tamto zamiast zdrowo rywalizować,a strata wiochy to normalnie koniec swiata jeszcze na jakims poczatku to zrozumiem typa bo malo kazda wiocha sie liczy etc a teraz szaraki po la pinda loca stoja juz ile !? i nie ma komu,ale co tu jest najgorsze to gdy pojawia sie nie moc to zaraz zaczynaja sie takie akcje jak z tym ziutkiem,(teoretycznie) nic typowi nie zrobisz bo na moralach siedzi i cwaniak istny szef podwórka i tylko nie ważne co nie ważne jak zeby apka darła ryja.
to o czym chcesz gadac z typem?
PS. a na koniec Lider ci tam pisze ze możemy się błotkiem po obrzucać bo czemu nie,to żaden lider jest tylko typek co dostal troche upek i ma wiecej czasu od typowego średniaka
 
Ostatnia edycja:
cóż powiedziec blond jak polowa to tu mysli ze lepszych od nich to sie nie znajdzie wez ty zacznij jakas rozmowe z typem co na czerwono sie pali zaraz to zacznie wymyslac a wy to a wy tamto zamiast zdrowo rywalizować,a strata wiochy to normalnie koniec swiata jeszcze na jakims poczatku to zrozumiem typa bo malo kazda wiocha sie liczy etc a teraz szaraki po la pinda loca stoja juz ile !? i nie ma komu,ale co tu jest najgorsze to gdy pojawia sie nie moc to zaraz zaczynaja sie takie akcje jak z tym ziutkiem,(teoretycznie) nic typowi nie zrobisz bo na moralach siedzi i cwaniak istny szef podwórka i tylko nie ważne co nie ważne jak zeby apka darła ryja.
to o czym chcesz gadac z typem?
PS. a na koniec Lider ci tam pisze ze możemy się błotkiem po obrzucać bo czemu nie,to żaden lider jest tylko typek co dostal troche upek i ma wiecej czasu od typowego średniaka
o ciesze się że przyznajesz, wpier morale do nas i co my mieliśmy zrobić? "teoretycznie nic"! i było w porządku? od niego miasta nie stracisz więc o to się martwić nie musisz,
edit. do mnie znaleźli jakoś 20pak ogni w ciągu 20min to ziutka nie dadzą rady przejąć?

//punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
 
Dzieńdoberek Kochani :D

Mamy piątunio godzinę 06:58 a ja już mam pobudke fejkami :D Tfu błyskawicami sie zaczęło.
Specyficzny ten świat, tzn. szybko ewoluuje .
Zaczęliśmy od moralowych, później fejkowania i spamowania serwera by nie robić cofek, później topienie sie na wojskach swoich albo sojuszników, następnie jak to nic nie dało awansowaliśmy do gradowania miast a teraz fejki od 4 rano :D Już właśni gracze pomarańczek mają z nich polew
Screenshot_4.png
Dosypmy jeszcze trochę prywatnych wycieczek po rodzinie :D Boje sie pomyśleć co czeka Nas teraz :D
 
Do góry