Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Witam serdecznie w ten piękny poniedziałek,

Z tego miejsca chciał bym przeprosić mój sojusz za złamanie świątecznego PONa i aroganckie zachowanie.

Na swoje wytłumaczenie powiem tylko ze jako prawdziwy Libijczyk na emigracji, świąt nie obchodze, a z szacunkiem do ludzi mam ogromny problem jako ze nie szanuje ludzi poki ich nie poznam. A nawet jak poznam to nie zawsze polubie i wtedy dalej z mojej strony mogą byc prowokacje i inne uszczypliwości. Prosze mnie tu nie oceniać ze jestem domowym trollem w okularach co tylko kozi online itd. Niestety tak nie jest i jestem 100 kilowym wytrenowanym chamem z Krakowa co od dziecka gnębi ludzi jak mu nie odpowiadają. Nic sie tu nie poradzi taki charakter i tak musi być, dlatego jak dla mnie - niech każdy wróg napisze mi ładnie kilka słow o sobie na priv, ja obiecuję przeczytać to wszystko i jak uznam że spoko z ciebie kolo albo kolówa, to zwróce honor i przeprosze a jak nie no to co? nic sie nie zmieni i zostane chamem. Zycie...

Mokrego dyngusa :)


Zawsze ten sam, chamski i arogancki:
Ave Libijczyk
 
Niestety tak nie jest i jestem 100 kilowym wytrenowanym chamem z Krakowa co od dziecka gnębi ludzi jak mu nie odpowiadają.

Jak 100 kilo i metr60 w kapeluszu to faktycznie strach się bać :D
Po Twojej wypowiedzi to bardziej pasujesz na wytrenowanego chama spod Krakowa co od dziecka gnębiony jest przez ludzi. :>

Pozdro
flaga.jpg



lol27.gif
 
O to ja jeszcze przypomnę śmieszne słowa kolegi co do graczy Lisów.
Tak co by można było się wspólnie pośmiać:

Gracz który ma Lisy w CV to gracz dający gwarancję dobrej gry a jednocześnie daje pewność dojrzałości.

Też nie obchodzę świąt natomiast dogadane przez sojusze pony są wiążące dla każdego.
Libaya to taki typ co na ustawki na pięści idzie z kosą. :D
 
Do góry