Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Dawno mnie tu nie było...
Gratulację dla Lisków za wygranie świata pokazaliście na prawdę kawał dobrej gry. Jednocześnie jako że jest to prawdopodobnie mój ostatni świat chciałbym podziękować wszystkim z którymi miałem okazję grać razem czy przeciwko za kawał dobrze spędzonego czasu. Chciałbym też dodać jako że czasami moje wpisy były powiedzmy ,,kontrowersyjne,, że zawsze to była jakaś część gry i choć nie przywróci to zapewne sympatii do mojej osoby to życzę wszystkim wszystkiego dobrego i powodzenia zarówno w kolejnych światach jak i w życiu prywatnym :)
 
6gxiqr.jpg
 
Proteza ci się zacięła na słowie urlop i niczego innego nie potrafisz wycedzić? W sumie wiele osób co czytało te twoje monologi to miało wrażenie, że to jakiś 70-latek pisał.
Posłuchajmy może jak to z Aferą mieliście wchodzić na ten serwer ramię w ramię:) Królik ciekawe rzeczy opowiada:D
Z Ferdasem też mieliście wchodzić? :eek: Toż to chcieliście wielką masówkę stworzyć...ale byś kozaczył...najlepszy dyplomata na grepo co najlepsze ekipy ściągnął na serwer o_Oo_OA jednak coś nie pykło. Macie świetny PR - wiele osób tutaj wpadło by bić się z najlepszą ekipą na świecie;) Tak..ten PR i "nieposzlakowana opinia" zrobiły swoje:) Potraficie motywować...:D
skrobniesz w końcu jakieś podsumowanie serwera? to samo jakiś lider z Za chwilę... wypadałoby
 
Do góry