Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Wyjdź z przed komputera. Odpocznij sobie trochę. Miłego wieczorku
smiley-emoticons-bier.gif
 

DeletedUser35664

Guest
Kolego, publicznie to naśmiewałem się z Ciebie głównie ja więc z wątami to do mnie jeśli chcesz coś zarzucać.

Tylko Nawet nie próbuj przykrywać Dionem Twojego rozkładania nóżek na Messembrii.
Jesteś promotorem rozdawnictwa i wszyscy będą to pamiętać
 
Hehehee ale my Mesembrię to wygraliśmy jak chcieliśmy i jeszcze pozbyliśmy się "balastu".
Nie tylko Ty ryczałeś, że koronki rozdaliśmy ale sporo osób z tego Waszego kółka różańcowego z FO.
Miziajcie się dalej i tak jesteście "debeściaki".
 

DeletedUser35664

Guest
Z kim Wy wygraliście bambiku? Nie przyrównuj zlepka randomow do topowych ekip nowego. Nasze zwycięstwo to upokorzenie całej Waszej koalicji a w tym Ciebie. Poćwicz sypanko.

Oczywiście że było nas więcej bo beke z rozdawnictwa cisnęli wszyscy. Ilu graczy a w tym Twoich Ci pisało żebyś w to nie szedł?
Po Messembrii już tylko stara gwardia przy Tobie została. Nikt z Tobą nie chce grać
 
Ciebie Leito jeszcze po urodzinach trzyma? Widzisz jak traktujesz innych graczy pisząc o nich w taki sposób?. Jak nie są topowymi ekipami to nie są dobrymi graczami? To można nimi pomiatać bo nie "lajkują" na FO wypowiedzi rudych kit?

Cisną to teraz z Was nawet Wasi gracze. Privów Ci nie pokażę bo o to prosili.

Nasza stara gwardia? Sami super gracze, których bym w życiu nie zamienił na jakieś chorągiewki.
Nas na Dion mieliście pozamiatać w 3-4 tygodnie i jakoś nie poszło.
Kończymy bajerę bo każdy wie swoje a beka za Dion będzie jeszcze długo.
 

DeletedUser35664

Guest
To jak traktuje innych nie jest tematem rozmowy i nie sadze aby kto ktokolwiek prócz Ciebie na to narzekał.
Chcesz zarzucić hipokryzje to kieruj ją do mnie nie do ekipy w której gram. Za słowa jakie wypowiadam odpowiadam ja nikt więcej.
Rozdałeś koronki i umniejszyłeś zwycięstwo własnych graczy którzy po tym się od Ciebie odwrócili. To jest fakt.

Nie serwuj argumentami których nie możesz udowodnić. Jeśli komuś decyzja o szybszym zakończeniu się nie podobała to nam o tym powiedział. Nie sadze aby któryś z naszych graczy chciał wysyłać Ci jakiegoś SS a tym bardziej wejść z Tobą w szerszą dyskusje.

Jakie trzy cztery tygodnie? Nikt o tym nie pisał.
Zresztą wystarczył nam tydzień EC żeby pokazać jak zamiatamy serwer. Zbierasz już ekipę na następny jesienny, rekrutacja otwarta na rok przed startem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hipokryzja pełną gębą :)) Cośki rozdają koronki to umniejszają zwycięstwo własnych graczy. Lisy rozdają koronki są bohaterami. To sceny jak za komuny albo jakiegoś filmu Barei :)

Nie będę serwował argumentów (które, mam bo dotrzymam słowa) bo po co? Jak i tak wszystko przekręcicie.

Ty Leito dużo tu piszesz na FO bo w grze Ciebie mało ale każdy ma swoje priorytety.

O tych 3-4 tygodniach to nawet nie wiesz czyli za "krótki" jesteś. Tak samo jak powyżej pisałeś, że mam poćwiczyć sypanko jak wszyscy wiedzieli, że Cośki nie sypią. No ale na FO o tym może nie pisali to skąd możesz wiedzieć prawda? Zresztą nie odpisuj...nie było pytania.

Jaką mam zbierać ekipę jak została mi ta "stara gwardia". Na jesienny wbijamy jak na każdy.
 
Do góry