Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Dawne światy to historia. Liczy się to co jest tu i teraz.
Nie Adasiu, mylisz się, liczą się. To Ty byś chciał aby inni zapomnieli o słabszych momentach. Ale nie wstydź się, każdy takie ma. Trzeba tylko umieć pogodzić się z tym że człowiek to taka niedoskonała istota jak ja czy Ty. Ja mam tego świadomość, Ty jeszcze musisz do tego dorosnąć.

a kolejny uważa się za słonia i myśli, że interpol go nie znajdzie po odciskach palców.
Ty słonia Adasiu nie ruszaj bo to zacne zwierzę XD

Wy jesteście mega fajni i wzór cnót!
no i na grepo o cnotach niewieścich, jakieś szaleństwo normalnie ...... :D
 
Witam wszystkich :D

Nie pamiętam żebym się tu kiedykolwiek wypowiadał ale jak to czytam to chyba chcę się odezwać. Mianowicie mam taką prośbę do tych wszystkich, którzy śmieją się z Hopka i reszty Lisów. Chciałbym żebyście tym razem pograli trochę dłużej niż kilka tygodni a nie jak to było na olousie, że gra skończyła się zanim się na dobre zaczęła bo po niecałych dwóch miesiącach praktycznie skończyli się przeciwnicy :(
 
Witam wszystkich :D

Nie pamiętam żebym się tu kiedykolwiek wypowiadał ale jak to czytam to chyba chcę się odezwać. Mianowicie mam taką prośbę do tych wszystkich, którzy śmieją się z Hopka i reszty Lisów. Chciałbym żebyście tym razem pograli trochę dłużej niż kilka tygodni a nie jak to było na olousie, że gra skończyła się zanim się na dobre zaczęła bo po niecałych dwóch miesiącach praktycznie skończyli się przeciwnicy :(
Kolego drogi ale na Olousie wszyscy byli na handel, nie pamiętasz?
 
Do góry