Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Witam wszystkich :D

Nie pamiętam żebym się tu kiedykolwiek wypowiadał ale jak to czytam to chyba chcę się odezwać. Mianowicie mam taką prośbę do tych wszystkich, którzy śmieją się z Hopka i reszty Lisów. Chciałbym żebyście tym razem pograli trochę dłużej niż kilka tygodni a nie jak to było na olousie, że gra skończyła się zanim się na dobre zaczęła bo po niecałych dwóch miesiącach praktycznie skończyli się przeciwnicy :(
Nie kozacz już tak.
 
Witam wszystkich :D

Nie pamiętam żebym się tu kiedykolwiek wypowiadał ale jak to czytam to chyba chcę się odezwać. Mianowicie mam taką prośbę do tych wszystkich, którzy śmieją się z Hopka i reszty Lisów. Chciałbym żebyście tym razem pograli trochę dłużej niż kilka tygodni a nie jak to było na olousie, że gra skończyła się zanim się na dobre zaczęła bo po niecałych dwóch miesiącach praktycznie skończyli się przeciwnicy :(
Widzę liski już wygrały?
 
Czyli ten handel to jedno wielkie oszustwo? :eek:
Ściemniasz chyba :(
Ja wchodziłem na handel. I takie dostałem info. Tylko jak Cię atakują to możesz się bronić. Pewne normy trzeba trzymać. Jednak wydawanie zarobionej kasy było w dłuższej perspektywie nieopłacalne, zwłaszcza na tak wolnym świecie. Mi uwierzysz?

Przestańcie mielić stary serwer i powtarzane kłamstwa. Wiem, że niektóre osoby nie cierpią Yavusa. Tylko mijanie się z prawdą przypomina przekaz dnia odczytywany z karteczki :D
 
Do góry