Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Siema, ja mam takie jedno pytanie bo zauważyłem zapętlającą się tendencje, skończycie grać w tych swoich oklepanych ekipkach? Wiem ze często gęsto jesteście podjarani i z przyrodzeniem w ręce rzucacie się na te serwery.
Może to dla was zabrzmi kontrowersyjnie, bo wiem ze środowisko grepolisowe rządzi się swoimi prawami, nie oszukujmy sie, zajeżdża tu boomerstwem, ale apeluje o szukanie jakichś nowych wyzwań, skończenie z wiecznymi przyjaźniami i trzymaniem sie za ręce na serwerach, i spróbowaniem czegoś nowego, gre w innym składzie, byłem najwiekszym fanem ekipek po 10 osob ktore razem sobie klikały.
 
Siema, ja mam takie jedno pytanie bo zauważyłem zapętlającą się tendencje, skończycie grać w tych swoich oklepanych ekipkach? Wiem ze często gęsto jesteście podjarani i z przyrodzeniem w ręce rzucacie się na te serwery.
Może to dla was zabrzmi kontrowersyjnie, bo wiem ze środowisko grepolisowe rządzi się swoimi prawami, nie oszukujmy sie, zajeżdża tu boomerstwem, ale apeluje o szukanie jakichś nowych wyzwań, skończenie z wiecznymi przyjaźniami i trzymaniem sie za ręce na serwerach, i spróbowaniem czegoś nowego, gre w innym składzie, byłem najwiekszym fanem ekipek po 10 osob ktore razem sobie klikały.

Ok, czyli według Ciebie ludzie powinni zrezygnować ze znajomych, z którymi grają przez kilka/kilkanaście światów bo są oklepane? Nikt nikomu nie zabrania zmieniania ekip( na tym świecie chociażby kilku czołowych graczy Cośków pozmieniało sojki na różne ekipy. Sojusz ,,Sojusz" jest zlepkiem kilku sojuszy i są też różne inne ekipy ale dalej są oklepane ekipy? Wiadomo fajnie, jak pojawią się jakieś nowe ekipy- ale nie osukujmy się- zazwyczaj to poprostu ,,starzy" gracze na nowych nickach. Każdy( no dobra większość) chciałaby wygrać świat a według Twojej wizji w ekipach 10 osobowych byłoby to znacznie utrudnione.
 
Do góry