Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Panie Sekundant, to ze ktos zacznie sie bić na danym serwerze z gościem z którym wygrał 3 swiaty i nawet konie kradł nie znaczy ze rezygnują ze swojej znajomości, rywalizacja czysto sportowa, chyba o to własnie chodzi w tej gierce żeby było jeszcze ciekawiej chociaż raz na jakiś czas.
Ekipa 10 osoba to był tylko taki przykład, nie koniecznie chodzi o tę formułę, chociaż z niej też można rozwinąć coś ciekawego, dajmy na to te 10 osob na serwerze były by na tyle wartościowe że do wygrania świata dla któregoś z soja A czy B było by nawet i kartą przetargową.
 
A jeżeli są osoby które te ekipy zmieniają, albo kreują nowe urozmaicając tym samym rozgrywkę, to chwała im za to bo o tym wlasnie mowilem, co nie zmienia faktu ze wiele osob i tak tego chyba nie rozumie i zaatakowanie jego kolegi na innym serwerze to zdrada i brak lojalności
 
ale ja nie kierowałem postulatu do konkretnego gracza, tylko do grupy osob tzn myślmy przestrzennie.
Wyobrazmy sobie ze startuje serwer respią sie kolo siebie znajomi na srodku swiata wiec opcji jest kilka np. kazdy sobie coś rozkminia i wychodzi z tego pare sojuszy, albo ta wygodna opcja
 

DeletedUser24557

Guest
A jeżeli są osoby które te ekipy zmieniają, albo kreują nowe urozmaicając tym samym rozgrywkę, to chwała im za to bo o tym wlasnie mowilem, co nie zmienia faktu ze wiele osob i tak tego chyba nie rozumie i zaatakowanie jego kolegi na innym serwerze to zdrada i brak lojalności
ale ci się chrzani... może i są osoby które grają ZAWSZE w jednej ekipie, ale to raczej rzadkość. Sojusze się rozpadają, gracze migrują. Normalna kolej rzeczy.
 

DeletedUser28964

Guest
Siema, ja mam takie jedno pytanie bo zauważyłem zapętlającą się tendencje, skończycie grać w tych swoich oklepanych ekipkach? Wiem ze często gęsto jesteście podjarani i z przyrodzeniem w ręce rzucacie się na te serwery.
Może to dla was zabrzmi kontrowersyjnie, bo wiem ze środowisko grepolisowe rządzi się swoimi prawami, nie oszukujmy sie, zajeżdża tu boomerstwem, ale apeluje o szukanie jakichś nowych wyzwań, skończenie z wiecznymi przyjaźniami i trzymaniem sie za ręce na serwerach, i spróbowaniem czegoś nowego, gre w innym składzie, byłem najwiekszym fanem ekipek po 10 osob ktore razem sobie klikały.
nie no miałem iść spać ale tak mi smiechawa wiechala , brawo dla tego gościa :) gość rozbił system aż mi łezka poleciała :)
 

DeletedUser34448

Guest
Siema, ja mam takie jedno pytanie bo zauważyłem zapętlającą się tendencje, skończycie grać w tych swoich oklepanych ekipkach? Wiem ze często gęsto jesteście podjarani i z przyrodzeniem w ręce rzucacie się na te serwery.
Może to dla was zabrzmi kontrowersyjnie, bo wiem ze środowisko grepolisowe rządzi się swoimi prawami, nie oszukujmy sie, zajeżdża tu boomerstwem, ale apeluje o szukanie jakichś nowych wyzwań, skończenie z wiecznymi przyjaźniami i trzymaniem sie za ręce na serwerach, i spróbowaniem czegoś nowego, gre w innym składzie, byłem najwiekszym fanem ekipek po 10 osob ktore razem sobie klikały.
A wiesz mordeczko ze masz rację. Dotego bardzo obrazowo to opisales.
 
Do góry