Dlaczego przestaliście grać w Grepolis?

To mój pierwszy wpis w tym temacie i na tym forum. Wcześniej się krępowałem ale pomyślałem - dość tego.
Mam nadzieję, że mój wpis pomoże innym pozbyć się kompleksów i uprzedzeń i dlatego go zamieszczam.

W Grepolis zacząłem grać, żeby zrekompensować sobie pewne niedoskonałości swojej fizjonomii.
Miałem [CENZURA] a wstydząc się zasięgnięcia porady trwałem w przekonaniu, że jestem inny - gorszy i bez przyszłości.

Dlatego wyżywałem się w Grepo i zostałem nawet graczem roku. Kiedy jednak przez przypadek dowiedziałem się, że mój problem może rozwiązać niewielki zabieg chirurgiczny rzuciłem całe to Grepolis i zacząłem żyć pełnią życia.

Nigdy nie traćcie nadziei.
A przynajmniej zabieg się udał? :D Z drugiej strony Inno powinno jakoś bardziej docenić graczy roku z [CENZURA] bo jak można domniemywać nie ułatwia to rozgrywki :p

Ostatnio edytowane przez moderatora:
MG34 chyba padliśmy ofiarą cenzury. I to za co pytam się? Kolega tutaj zwrócił uwagę na pewne problemy w społeczeństwie, które są zamiatane pod dywan i zamknięto nam usta :D

Kolega tutaj zwrócił uwagę na pewne problemy

Masz rację. To poważny problem społeczny wykluczający na margines sporą cześć męskiej nastoletniej populacji. Ale milczy się o tym i zwalcza wszelakie próby nagłośnienia tematu.
Nie poddawajmy się jednak. [CENZURA]

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czy Mądry Moderator wyjaśni dlaczego według niego słowo "stulejka" powinno zostać ocenzurowane??
Kolega podzielił się z nami powodami dla których zaprzestał gry. Z żadnego regulaminu tej gry nie wynika, że nie można wspominać o chorobach na które się cierpi. Uważam, że działalność Moderatora jest przejawem dyskryminacji ze względu na stan zdrowia, i powinno być to powodem co najmniej zmiany Moderatora tego wątku.
Na marginesie, pewnie całkiem sporą grupę osób, które przestały grac w grepo, doprowadzili do tego moderatorzy, zwłaszcza w okresie, gdy gra był o szczytu popularności.

misiek200200

Zespół Grepolis
Stan zdrowia gracza to jego prywatna sprawa. Oczywiście przyczyną może być choroba. Pytanie, czy powinno się publicznie o niej mówić, tym bardziej, że czyta to grono ludzi przypadkowych i w różnym wieku. Niekoniecznie szczegóły są wskazane.

Sprawa prywatna fakt, ale nie jest to łamanie regulaminu i nie przesadzajmy o wieku. Robimy cenzurę z edukacji medycznej, gdzie to może być w różnym wieku? Naprawdę? A może modkowie mają z tym problem, a nie wiek graczy?
Gorsze rzeczy na tym forum nie są cenzurowane, a tutaj zaczyna się robić socjalizm, żeby nie nazwać tego powrotem komunizmu. Strach cokolwiek napisać ze względu na myślenie cenzorów :)

Sprawa prywatna fakt, ale nie jest to łamanie regulaminu i nie przesadzajmy o wieku. Robimy cenzurę z edukacji medycznej, gdzie to może być w różnym wieku? Naprawdę? A może modkowie mają z tym problem, a nie wiek graczy?
Gorsze rzeczy na tym forum nie są cenzurowane, a tutaj zaczyna się robić socjalizm, żeby nie nazwać tego powrotem komunizmu. Strach cokolwiek napisać ze względu na myślenie cenzorów :)
Za 5 minut pod Twój dom podjedzie czarny furgon
Zostaniesz Nim zabrany w bezpieczne miejsce
Jeżeli będziesz miał dużo szczęścia..może wrócisz o własnych siłach :D

Kiedyś na forum było w mairę dobrze, ale teraz to jakaś pseudodramat z marionetkami w tle. Takie call center bez center. Skojarzyło mi się z chomikami biegającymi w kołowrotku z kawałkiem marchwi przed nosem

Heh...no i to także jeden z powodów dla których ja nie gram już. Tylko ostatni świat dopilnuje do końca i kończymy zabawę. Już nawet na forum nie wchodzę, bo nie ma po co...

Brak czasu...
Ale trochę brakuje mi tego nocnego burdelu z atakami i chorych wpisów na forum w chorych tematach z abstrakcyjnymi nazwami-kumaci(pozdro!) wiedzą o czym piszę

Brak czasu...
Ale trochę brakuje mi tego nocnego burdelu z atakami i chorych wpisów na forum w chorych tematach z abstrakcyjnymi nazwami-kumaci(pozdro!) wiedzą o czym piszę
Zuz, uspokój się. Miałeś ładować baterie, a nie wypisywać się po FO. Im mniej nas na FO tym lepiej <plask>
Ech...
Dra, niech cię cholera, teraz mam doła
Nie martw się, jeszcze wróci Zuzilla, znów będzie lecieć Twoich 30 ataków w 3sekundach...
Zuziek... Mi tez tego brakuje
cosmosschwarz 303/9 :D