Doświadczenie wojenne jednostek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18955
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o tej propozycji

  • Jestem za

    Głosy: 2 7,7%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 21 80,8%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 3 11,5%

  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser18955

Guest
Witam chciałbym przedstawić pewien pomysł który z pewnością urozmaiciłby naszą grę.Otóż chciałbym zaproponować aby wprowadzono Doświadczenie bitewne dla jednostek.Polegało by to na tym iż każdy żołnierz za udział w bitwie dostawałby doświadczenie dzięki któremu w następnej bitwie biłby się lepiej (warunkiem zdobycia doświadczenia byłoby starcie z przeciwnikiem żeby XP nie dostawać za puste przeloty przez miasto).Piszcie co o tym myślicie i czy wam się to podoba czy nie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15461

Guest
Odp: Doświadczenie wojenne jednostek

Jak dla mnie to propozycja bezcelowa. Symulator byłby bezużyteczny, trzeba by było wprowadzić xa dużo zmian. Głos na nie.
 

DeletedUser18955

Guest
Odp: Doświadczenie wojenne jednostek

No cóż masz swoje zdanie a ja swoje :) Jak dla mnie to byłoby fajne urozmaicenie a można by ustanowić jakiś limit XP żeby nie przedobrzyć.
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Doświadczenie wojenne jednostek

problem by był z jednostkami bo nie wiadomo które by się wysłało najlepsze czy najgorsze
a poza tym brakuje tu ankiety więc nie mogę się ustosunkować do Twojej propozycji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15461

Guest
Odp: Doświadczenie wojenne jednostek

rzeczywiście, dodaj proszę ankietę
Ale tak czy siak według mnie jest tobez sensu ze względu na mechanikę gry.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Doświadczenie wojenne jednostek

Urozmaicenie w ten sposób ,to w zasadzie utrudnienie... ktoś sobie może nastukać xp cerberom wysyłając swoje jednostki do pustego miasta i niszcząc je, a potem ma bunkier nie do zbicia ... i to co powiedział gildon... symulator wysiada ={
 

DeletedUser18955

Guest
Odp: Doświadczenie wojenne jednostek

Urozmaicenie w ten sposób ,to w zasadzie utrudnienie... ktoś sobie może nastukać xp cerberom wysyłając swoje jednostki do pustego miasta i niszcząc je, a potem ma bunkier nie do zbicia ... i to co powiedział gildon... symulator wysiada ={


Czytaj dokładnie pierwszy post
tam jest napisane iż XP zdobywamy tylko w starciu bezpośrednio z przeciwnikiem poza tym jednostki takie byłyby w pewnym sensie wsparciem bo jak wiemy żadnych jednostek nie ma się wiecznie
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Doświadczenie wojenne jednostek

Mi chodzi o metodę niszczenia własnych jednostek ,przykładowo wysyłasz do nieaktywnego wroga 50 łuczników i atakujesz cerberami... z punktu widzenia mechaniki działa to tak jakbyś niszczył przeciwnika... Zatem cerby dostałyby expa.... i w ten sposób można je wzmocnić do poziomu nieśmiertelności...
 

DeletedUser18955

Guest
Odp: Doświadczenie wojenne jednostek

Hmm o tym nie myślałem ale jak już pisałem XP nie powodowałby iż jednostki stawałyby się nieśmiertelne.Po prostu na najwyższym poziomie XP dostawałyby bonus do walki +10-15 %.Ubiły by trochę więcej przeciwników i tyle
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Doświadczenie wojenne jednostek

Dołożyłam ankietę.

Szczerze mówiąc pomysł fajny, ale nie wiem, czy udało by się technicznie wyselekcjonować jednostki, które już gdzieś były i powalczyły to raz. A dwa - musiano by dodać opcję wybierania jednostek w jednostkach, a to już raczej by było za dużo.

Nie głosuję więc.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Doświadczenie wojenne jednostek

Głos na nie, moim zdaniem po to mamy te jednostki mistyczne i zostaną wprowadzeni herosi do gry zapewne już niedługo więc to by było za wiele a nowi gracze zupełnie nie mieliby szans na cokolwiek bo zanim by doszli do wszystkiego już by potrafili miasta. Za dużo nowinek i bajerów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Doświadczenie wojenne jednostek

Taki pomysł ma sens tylko w grach typu CIV.

W grepo gracze z którzy walczą od początku nie daliby szans graczom,którzy najpierw stawiają domki.Niby nic złego,ale da kolejną przewagę dla złota.

Jestem przeciw.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Doświadczenie wojenne jednostek

Takie rozwiązanie ma sens tylko w przypadku znikomej ilości jednostek wtedy można je dopieszczać, hołubić itp. Planowani Herosi myślę, że wpiszą się w tą propozycję.
 

DeletedUser18955

Guest
Odp: Doświadczenie wojenne jednostek

O to by było ciekawe :) Możliwość awansowania herosa byłaby możliwa ze względu że jest jeden .Że o tym nie pomyślałem :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Doświadczenie wojenne jednostek

Przecież herosi nie będą mianowani z jednostek z tego co się orientuję.
Poszukaj informacji o nich a się dokłandie dowiesz o co w nich chodzi:)
 

DeletedUser18955

Guest
Odp: Doświadczenie wojenne jednostek

O herosach na razie pewnych info nie ma bo są chyba w fazie testów
 

DeletedUser18955

Guest
Odp: Doświadczenie wojenne jednostek

No zobaczymy jeśli herosi będą liczeni jako jednostki to XP może się jednak przydać
 

DeletedUser20498

Guest
Odp: Doświadczenie wojenne jednostek

No zobaczymy czekam zeby sprawdzić
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Doświadczenie wojenne jednostek

Jestem przeciwny wprowadzeniu tej propozycji. Ta propozycja spowoduje tylko zamieszanie i sporo zmiany w grze. Gracze zaczęli, by skupiać się na trenowaniu swoich jednostek, a nie walką z nimi. Zacznie się cwaniakowanie i kombinowanie, aby tylko wyszkolić swojego wojownika. Zacznie się pilnowanie swoim jednostek wyszkolonych zamiast walki cała armią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry