[Nowość] Dodanie klawiatury

  • Rozpoczynający wątek 49Cents
  • Data rozpoczęcia

Waszym zdaniem przydatne; dodanie klawiatury do gry?

  • Za

    Głosy: 9 32,1%
  • Przeciw

    Głosy: 12 42,9%
  • Obojętnę

    Głosy: 7 25,0%

  • W sumie głosujących
    28

DeletedUser

Guest
Z każdą kolejną wioską schodzi nam więcej czasu na "sprawdzanie" naszego Grepolis.
Chciałbym zaproponować sposób, który może to znacząco usprawnić, albowiem dodanie do gry zwykłej klawiatury.
Na przykład;
- gdy mamy aktywne miasto, przy pomocy naciśnięcia klawisza "N" ładowałaby się kolejna wiocha.
- w koszarach po wybraniu jednostki, naciśnięcie klawisza "M" spowodowałoby wybranie maksymalnej ilości jednostek, a następnie "Enter" jej rekrutacje
Co by to takiego dało? Oszczędność czasu i to, że nie musielibyśmy latać z myszką po całym ekranie jak w transie :]
Można tak wymyślać dużo, dużo opcji i temat jest naprawdę szeroki i do obgadania. Wiem jedno. Na pewno ułatwiło i usprawniłoby to sprawdzanie kolejnych i kolejnych miast. I gra stałaby się przyjemniejsza... :]
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dodanie klawiatury

Miasta można przesuwać strzałką w klawiaturze, jest tez apka/mod gdzie taka rzecz jest :p
Dla mnie obojętne
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dodanie klawiatury

Jest skrypt, który daje zdecydowanie więcej opcji. Wystarczy poszukać, zainstalować i możesz sobie przechodzić między miastami i wybierać wiele różnych funkcji klawiszami klawiatury.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dodanie klawiatury

Głos za, zmiana niewielka, ale myślę że pozwoli zaoszczędzić sporo czasu szczególnie osobom posiadającym większą liczbę miast.
 

DeletedUser22284

Guest
Odp: Dodanie klawiatury

Też uważam ze to może być Ciekawy pomysł, w końcu nie każdy gra z nakładkami, aplikacjami czy innymi ułatwieniami :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dodanie klawiatury

Ja skryptów kilku używam dlatego też dałem obojętne, bo osobiście nie jest mi to do szczęścia potrzebne...ale jak zostanie to dodane, to przecież w niczym mi nie zaszkodzi:)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dodanie klawiatury

Ja się posługuję głównie myszką, więc mi takie coś niepotrzebne.

Głos na obojętne.
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Dodanie klawiatury

na nie jak powyżej jest skrypt do tego wygodniejszy bo z tego co wiem można tam sobie ustawiać daną literę,oprócz tego w koszarach przydatne dla graczy :) przydatna funkcja na premium - zarządce
ale ogólnie jestem przeciw
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dodanie klawiatury

mnie by wystarczyło, jakby zaakceptowali tę propozycję propozycja i byłoby po problemie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodanie klawiatury

Jestem na nie, ponieważ do tego jest zrobiony specjalny skrypt, aby nam ułatwić korzystanie z miast. :)
 
Do góry