[Ulepszenie] Dodatek proponowany Ankieta

  • Rozpoczynający wątek JaponiecPL2
  • Data rozpoczęcia

Dodatek proponowany Ankieta


  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam chciałbym zaproponować opcje zwolnij ze służby jednostke dzięki której możemy zwolnić jednostke i dać ich do obywateli a zwrócone zostaną 50% surowców .
Czy to dobry pomysł?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatek proponowany Ankieta

A co powiesz na zdecydowane Nie?

1.To dla mnie bedzie troche niesprawiedliwe, a jesli naprawde zauwazasz blad to powinienes zrobic to: wycofac jednostki wczesniej (wtedy otrzymasz ten zwrot) :)

Pozdrawiam,
ropap
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatek proponowany Ankieta

Chodzi mi o to żeby zwróciło 50% surowców i jeszcze zwolniło te jednostki które chcesz i dołączyć ich do obywateli to się bardzo przyda ale rozumiem staroświeckich ludzi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatek proponowany Ankieta

Będzie to jeden z kolejnych pomysłów obronnych.Niepotrzebny.I jeszcze 50% surowców???!!!

Podam przykład:Atakują twoje miasto off,które ma bardzo strategiczne miejsce,nie możesz go stracić.Masz złoto na skracanie muru,ale nie masz surowców-zwalniasz jednostki i problem się rozwiązuje.

Pomysł nieakceptowalny.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dodatek proponowany Ankieta

Masz miasto pełne offa - lecą na Ciebie z kolonem.
Wykorzystując złoto możesz przez kilka minut zmienić ja na deffa w ten sposób.
Zdecydowanie na nie.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dodatek proponowany Ankieta

A ja to mam małe pytanko a mianowicie co usunęło mojego posta z tego tematu?


Na NIE jestem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatek proponowany Ankieta

No to 0% niech będzie 0%-1% to max po prostu jest za dużo z tym problemu
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Dodatek proponowany Ankieta

bez sensu opcja wojsko się traci atakując lub broniąc . mam to samo zdanie o tym co sisi i klubowicz
Głos na nie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatek proponowany Ankieta

dobra nie wiecie co tracicie
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Dodatek proponowany Ankieta

ty nie wiesz jak coś bardzo bez sensu proponujesz -,-
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatek proponowany Ankieta

bez sensu opcja wojsko się traci atakując lub broniąc . mam to samo zdanie o tym co sisi i klubowicz
Głos na nie

Z innej Beczki jak wysyłasz atak to wasze jednostki nie powrócą do miasta
Czasem się tak zdarza ale jak chcecie stracić obywateli i nie robić więcej wojsk proszę bardzo
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dodatek proponowany Ankieta

A co się stanie z rozbitymi jednostkami po walce? Przecież wracają do miasta jako "wolni" obywatele i można ich rekrutować na nowo, albo stawiać budynki.

A jak zdarza Ci się, że jednostki "rozpływają się w powietrzu", to musisz zgłosić to jako błąd w grze, bo to nie jest normalne zjawisko!
 

DeletedUser16077

Guest
Odp: Dodatek proponowany Ankieta

Miałem kiedyś sytuację na wyspie gdzie ja miałem 5 miast a przeciwnik 3 i jego pozostałe miasta bardzo daleko , bronił się lądem .
W 4 zrobiłem 100% lądu a w 1 ląd + jeden trans + klon , przeciwnik zrobił mnie w bambuko i nie bronił wcale miast stały puste .
Przejąłem je i zostałem z 4 miastami lądu i brakiem przeciwników na wyspie .
Musiałem prosić sojusznika o rozbicie mojego lądu żebym miał pole manewru z wojskami .
Można powiedzieć że głupio zrobiłem ale zrobiłem , i dlatego propozycja zwolnienia ze służby bardzo mi się podoba oczywiście bez zwracania surowców .

Masz miasto pełne offa - lecą na Ciebie z kolonem.
Wykorzystując złoto możesz przez kilka minut zmienić ja na deffa w ten sposób.
Zdecydowanie na nie.

można ograniczyć do np 20 % na dobe

bez sensu opcja wojsko się traci atakując lub broniąc . mam to samo zdanie o tym co sisi i klubowicz
Głos na nie

wojsko można zwolnić do cywila a z cywila można powołać do nowego rodzaju służby
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dodatek proponowany Ankieta

Sam mam w wielu miastach sporo jednostek, których najchętniej bym się pozbył...a to po opiekunkach został off w mieście defowym, czy też odwrotnie, nie zapominając o budowie jednostek w miastach portowych, aby podbić wioski na wyspie. Zawsze trochę jednostek zostaje jak się źle wyliczy wszystko. Jednak mimo to, nie uważam, żeby zwalnianie jednostek do cywila miało sens jakikolwiek poza ułatwieniem gry. Tak przynajmniej trzeba pokombinować trochę zamiast bezmyślnego kliknięcia i zwolnienia jednostek.

A czy to rozbijanie wojsk przez sojusznika jest takie złe? Przynajmniej punktów Wam trochę zawsze wpadnie, a te w tej grze są na wagę złota wraz z rozwojem rozgrywki. Mając 80 miast człowiek czepia się każdego sposobu na zdobycie kolejnych punktów, aby tylko nazbierać na kolejnego slota, co jest coraz trudniejsze z biegiem czasu...
 
Status
Zamknięty.
Do góry