Drobne udoskonalenie czatu

  • Rozpoczynający wątek ElviSS97
  • Data rozpoczęcia

Jestem...

  • ...za!

    Głosy: 8 57,1%
  • ...przeciw!

    Głosy: 0 0,0%
  • ...nie wiem...

    Głosy: 6 42,9%

  • W sumie głosujących
    14
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam!
Krótko i szybko.
Chodzi o to żeby w okienku czat był przycisk "Udostępnij korespondencję" (czy coś podobnego)
Chodzi o to, że jak gracze omawiają różne rzeczy na czacie to często jest tak, że chcą to udostępnić na forum.
Jak można zauważyć nie jest to proste.

Myślę, że dobrze by było gdyby to działało jak udostępnianie raportów, tylko zamiast obrazka mamy całą dyskusję (do przewijania w okienku, żeby nie było długich postów jeśli rozmowa była długa).

Wielu graczom by to pomogło. ;)

Pozdrawiam!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17693

Guest
Odp: Drobne udoskonalenie czatu

Myśle że to przydatna zmiana masz racje jeśli piszemy o czymś ważnym czasami przydaje się wstawić to ona forum a nawet masa wysłać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Drobne udoskonalenie czatu

Myślę, że dobrze by było gdyby to działało jak udostępnianie raportów, tylko zamiast obrazka mamy całą dyskusję (do przewijania w okienku, żeby nie było długich postów jeśli rozmowa była długa).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15166

Guest
Odp: Drobne udoskonalenie czatu

Jestem za, zmiana nie jest aż tak wielka ale bardzo przydatna, a z czatem to już dawno powinni coś zrobić.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Drobne udoskonalenie czatu

Jest mi to obojętne. Na świecie i w sojuszu którym jestem nie używa się czatu za bardzo, więc taka opcja nie była by mi potrzebna. Głos na obojętne, czyli w tym przypadku nie wiem :d
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Drobne udoskonalenie czatu

U mnie czatu nigdy nie urzywano więc jest mi obojętnie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Drobne udoskonalenie czatu

Właściwie nigdy nie używałem czatu, ale dam za, bo kiedyś może się przydać:)
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Drobne udoskonalenie czatu

Propozycja odrzucona.
Wprowadzenie tej propozycji spowodowało by spore zmiany w czacie, a rozmowy można prowadzić na forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry