1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Dyplomaci

Dyskusja w 'Prezentacje sojuszy' rozpoczęta przez użytkownika Cru3l, 22. Sty 2011.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Cru3l

Cru3l Guest

2. Squnqs

Squnqs Guest

Marnie widzę ten sojusz, a szczególnie, że nie chcecie atakować innych sojuszy.
    Jaki w takim razie sens prowadzenia takiego sojuszu?

To, ze graficznie to + jednak nie postarałeś się, jest dużo innych, lepszych czcionek pasujących do gry.

3/10

3. Cygan0123

Cygan0123 Guest

Fajnie, że prezentacja graficzna, ale coś mi nie pasuje... Do tego sojusz nie atakujący innych i mający milion pięćset sto dziewięćset paktów długo nie pociągnie...

4/10

4. Cru3l

Cru3l Guest

Sojusz jest po to, by członkowie mogli sobie nawzajem wysyłać wsparcie w razie ataków, co do prezentacji w 20 minut była robiona więc nie można się zbyt wiele spodziewać. Dopracuje ją gdy tylko będę miał więcej czasu.

Mam nadzieje, że jak dokonam poprawek ponownie ocenicie moje dzieło ;)
    A co do taktyki sojuszu to już niedługo możecie się spodziewać zmian, na bardziej agresywne jednak wciąż dyplomatyczne...

Mam pytanie do Ciebie Squnqs, tą prezentacje przykładową robiłeś jakimś programem??

Ostatnio edytowane przez moderatora: 24. Sty 2011
  5. fastdie

fastdie Guest

Jedyną obroną jest atak a nie jakieś wpieranie się. Jest to ważne, ale samą defensywą żadnej wojny nie wygrasz...

Ostatnio edytowane przez moderatora: 5. Lut 2011
  6. niXi

niXi Guest

jak dla mnie słabiutki sojusz

1 uwaga nie atakuje innych
    2 uwaga ma za dużo paktów[możecie zrobić koalicje z najlepszymi i zaufanymi sojuszami:rolleyes:

7. fastdie

fastdie Guest

Przymierza trzeba zawierać z rozwagą bo możesz mieć pakt z najlepszym sojuszem (pod względem punktów) który w potrzebie cię zostawi, a możesz mieć pakt z najgorszym a on może ci pomagać jak tylko może.

8. TAriel

TAriel Guest

Mało można z tej stronki sie dowiedzieć o wszym sojuszu. Daje 2/10

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.