Dyskusja i pytania na temat zabaw offtopu

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Sz.P Elastynko,

Piszcze proszę wrażenia po pierwszej zabawie, co do poprawki, co Wam sie podobało, a co nie. To dla mnie ważne !:)

Czytając forum bardzo mi się podobało. Szkoda, że nie uczestniczyłem w tej zabawie. To dla mnie jak jazda bez trzymanki.
Mnie się bardzo podobało, wiele razy jak czytałam to po prostu się uśmiechałam :)
Ja się nawet śmiałem z Norberta, gildona bardzo mi się podobało. :) Tak jak bym pisał lekturę. Szczerze mówiąc mam 16 lat i moje hobby to malarstwo.
A co powiecie na to, aby nastepna edycja była bardziej... drastyczna? Krwawa? :)
Taaaak. Tylko więcej gadajcie o agresji. Niektórzy uwielbiają przemoc i im się to bardzo bardzo podoba!

Niestety :D
Ale jak następnym razem zapisze się 20 osób to będzie dwóch... morderców ?
Zszokowałaś mnie! Bardzo by było ciekawe, kto by niby był? 50 osób się zapisze to może pięć porywaczów? Piszę się na to!!
Elasta, jesteś doskonała!
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Ja źle wspominam tą zabawę, w każdym razie czekam na rozwój sytuacji, jak będzie ciekawa obsada to może ostatecznie bym się skusił ;)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

no to kiedy zabawa rusza?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Tym razem edycję oddaję walkowerem. Elfik over 'n out .o7
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

No ostatnia edycja to masakra i ta aktywność powalająca.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Ja źle wspominam tą zabawę, w każdym razie czekam na rozwój sytuacji, jak będzie ciekawa obsada to może ostatecznie bym się skusił ;)

to najpierw trzeba dołączyć bo bez tego nie ruszy. zabawa trwa parę dni ale można pomyśleć nad pewnym skrótem i zrobieniem tylko 1 grupy. taka wersja letnia z modem jako tym złym.

no to kiedy zabawa rusza?

jak skończą się zapisy i będzie tyle ludzi aby miało to sens.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych i wojen spamowych

Kochani, cały czas czekamy aż ktoś się zapisze, gdyby Team mógł brać udział, z przyjemnością bym się zapisała. W tej edycji z pewnością powstanie jedną grupa, więc to powinno się Wam spodobać. Na karku będziecie mieli dwóch modkow (ja jestem tym dobrym hihi), którzy będą rzucali zakleciami, ale każdy odpowiada za siebie i swoje punkty. Rozgrywka została skrócona, nie będzie trwała 10 dni. To jak? Zapisujemy się? ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

A patrzeliście w harmonogram konkursów?
Wiecie, że 4.07 rusza II zabawa fabularna ? Jesteście chętni ? Moge Wam zagwarantować, że fabuła będzie mroczna, drastyczna, ujmująca :)
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Elastynka napisał:
fabuła będzie mroczna, drastyczna, ujmująca
Porwanie Elastynki? :eek:

Poprzednio konkurs był ciekawy, więc i teraz nie powinno zabraknąć osób do zabawy ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Porwanie Elastynki, to już wyższa szkoła jazdy na wrotkach, na Forum ogłoszono by żałobę :D

PS. Michał wspaniała sygnaturka!
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Cieszę się, że prawdziwa sztuka jest doceniana :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Nie chwal tak Michała, bo mu ego urośnie :rolleyes:
Kółeczka każdy potrafi zrobić, kwadraty, to dopiero coś! :D
 

DeletedUser16342

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Szkoda, że 4.07 bo dopiero 6.07 wracam, jeśli by ruszyła 7.07 to mógłbym brać już udział, ale niestety tylko do 16.07, ale myślę, że po moich ostatnich wybrykach, to będę pierwszym podejrzanym ;D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Będziesz piwrwszym trupem
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Nie chwal tak Michała, bo mu ego urośnie :rolleyes:
Kółeczka każdy potrafi zrobić, kwadraty, to dopiero coś! :D

Haha :D. Kółeczka, to ja dzisiaj w nocy sobie ustawiłem. A zgadnij, co miałem wcześniej :rolleyes:. Takie cuś...

mqvb.png


Elastynka świadkiem! :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Szkoda, że 4.07 bo dopiero 6.07 wracam, jeśli by ruszyła 7.07 to mógłbym brać już udział, ale niestety tylko do 16.07, ale myślę, że po moich ostatnich wybrykach, to będę pierwszym podejrzanym ;D



Jeśli chcesz możesz, zależy Ci na zabawie, możesz się zapisać wcześniej, zrozumiem przecież :)
 

DeletedUser16342

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Będziesz piwrwszym trupem
Tak myślałem, ale skoro tak mówisz, to ładnie przynajmniej opiszę swoją postać. Proponuję też by każdy stworzył Kartę Postaci. Jak ktoś chce mogę podać przykład wszystko będzie można samemu wymyślić, tylko MG będzie ustalał tożsamość ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Pokaż przyklad, bo nie bardzo wiem co masz na mysli :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Kiedy możemy się spodziewać zabawy krzesełkowej?
 
Do góry