Dyskusja i pytania na temat zabaw offtopu

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw offtopu

Komuś żałujecie? :)
Nie żałujemy :) Pomyśl czemu nie chcemy, żeby gracze prowadzili, to się zapewne domyślisz. Jeśli nie domyślisz, to tym bardziej lepiej, żebyś nie prowadził. Tam, gdzie to jest możliwe, jak najbardziej gracze mogą prowadzić :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw offtopu

Nie żałujemy :) Pomyśl czemu nie chcemy, żeby gracze prowadzili, to się zapewne domyślisz. Jeśli nie domyślisz, to tym bardziej lepiej, żebyś nie prowadził. Tam, gdzie to jest możliwe, jak najbardziej gracze mogą prowadzić :)

Mogłabyś powiedzieć dlaczego? Z Twojej odpowiedzi nic nie wynika =-O .
 
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw offtopu

Mogłabyś powiedzieć dlaczego? Z Twojej odpowiedzi nic nie wynika =-O .
W takim razie rozłożę swoją wypowiedź na czynniki pierwsze:

Nie żałujemy :) (...) Tam, gdzie to jest możliwe, jak najbardziej gracze mogą prowadzić :)
Jeśli tylko jest taka możliwość, to cieszymy się, że gracze są na tyle aktywni i chcą prowadzić zabawy.

Pomyśl czemu nie chcemy, żeby gracze prowadzili, to się zapewne domyślisz.
Czy jeśli jakąś zabawę prowadziłby Twój przeciwnik, to w pełni zaufałbyś, że nie pomaga swoim znajomym?

Jeśli nie domyślisz, to tym bardziej lepiej, żebyś nie prowadził.
Czasami prowadzenie zabawy wymaga większego zaangażowania i również choć odrobiny zdolności organizacyjnych oraz myślenia i przewidywania.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw offtopu

W takim razie rozłożę swoją wypowiedź na czynniki pierwsze:


Jeśli tylko jest taka możliwość, to cieszymy się, że gracze są na tyle aktywni i chcą prowadzić zabawy.


Czy jeśli jakąś zabawę prowadziłby Twój przeciwnik, to w pełni zaufałbyś, że nie pomaga swoim znajomym?


Czasami prowadzenie zabawy wymaga większego zaangażowania i również choć odrobiny zdolności organizacyjnych oraz myślenia i przewidywania.

Ja to wszystko rozumiem. Ja nie jestem ufny, ale lepiej mieć czapkę niewidkę. Nikomu nigdy nie ufam, jak widzę kogoś 1 raz. :)
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw offtopu

jak nawet team się na mnie obraża to znaczy że nie moge Wam w pełni ufać?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw offtopu

Kto prowadzi Zabawę Krzesełkową?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw offtopu

Mam pytanie dotyczące Kalambur: Czy będę normalnie sobie na PW do kogoś napisać żebyśmy ze sobą współpracowali? Nie mam na myśli pisania haseł, a ta osoba odgaduje :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw offtopu

To jest oszustwo. To nie zabawa, w której jest do wygrania puchar świata, my sie w kalamburach po prostu bawimy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw offtopu

Ogólnie to nie biorę udziału w obecnej edycji, ale kategoria przysłowia, to najłatwiejsza kategoria moim zdaniem ;)
Przecież wchodzi się na wikipedie i tam wszystkie przysłowia są. Wystarczy jeszcze wziąć na stronę, żeby wyszukało np. kluczowe jakieś słowo i jest wszystko wporzo :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw offtopu

Auditoree, daj se spokoj, jeszcze nie dosc, ze nie bierzesz udzialu to jeszcze przeszkadzasz ;(

to po co elastynka napisalas - mozna podzielic sie na druzyny?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw offtopu

Regulamin tego nie przewiduje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw offtopu

Elastynka, to jak wyjaśnisz to?!

"A więc, można podzielić się na kilka drużyn, w których musi być taka sama liczba osób"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw offtopu

Nie bardzo wiem skąd masz ten cytat. Mógłbys mnie jakoś nakierować?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw offtopu

Kalambury to gra, w której mogą uczestniczyć dorośli i dzieci. Dlatego też często przeprowadza się ją na różnych spotkania rodzinnych i towarzyskich. Jej zasady są banalnie proste, więc nikt nie powinien mieć problemów z ich opanowaniem pamięciowym. A więc, można podzielić się na kilka drużyn, w których musi być taka sama liczba osób lub brać udział w rozgrywce indywidualnie.

Dowód :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw offtopu

To tylko cytat, ktory obrazuje czym jest zabawa. Niżej masz wszystko rozpisane.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw offtopu

O widze że organizujecie 16 kwietnia zabawe Wisielec :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw offtopu

Więc zacznę strzelać kto prowadzi ....... TheKkok2?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw offtopu

A czemu ja niby miałbym prowadzić ? Pewnie moderatorzy beda prowadzić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw offtopu

Ja prowadzę Wisielca :)
 
Do góry