Dyskusja na temat światów z Błogosławieństem Hefajstosa.

DeletedUser15762

Guest
Wręcz przeciwnie :(
Zmiana polegająca na zwiększeniu wielkości nowo zakładanych miast sprawi, że gracze będą raczej zakładać miasta niż starać się podbijać miasta wrogom. Raj dla bobów budowniczych !
 
Zobaczymy jak to będzie działało w praktyce ale mam wrażenie, że właśnie sam kierunek zmian jest słaby bo wygląda jak szukanie na siłę nowości, które właściwie nie będą miały żadnego znaczącego wpływu na rozgrywkę. Bo gdyby Hefajstos miał wpływ na zasadzie że w miastach portowych możesz zbudować port powiedzmy do 40 poziomu i dzięki temu szybciej robić flotę to ja wtedy mogę uznać to za nowość. Tylko w tym przypadku trzeba już zaingerować w silnik gry i się trochę bardziej natrudzić. A takie zmiany to sobie można „do kawki pyknąć” i nie wnoszą nic ciekawego.
 

DeletedUser30330

Guest
I tak na Polski nie wchodzimy, ale pytam, bo wszystkie serwery tak samo startują za granicą :D
Licząc ostatnie starty to powinno coś być 12/13
 
Mam pytanie odnośnie miast koszarowcyh. O ile poziom pierwszy trzyma się kupy to poziom drugi już nie. Dlaczego miasta koszarowe mają mniejsze koszary niż miasta zwykłe? Miasta portowe na drugim poziomie mają wyższe porty (znacznie) niż miasta zwykłe i koszarowe? Gdzie sens? Gdzie logika?
 
Dzień dobry,
Gdzieś nie mogę znaleźć informacji:
Po ile punktów mają później paliki przy zakładaniu go przez gracza, który ma 250k pkt?
Z góry dziękuję za odpowiedź!
 
a jak to jest ze po aktualizacji mam w 80% miastach ujemną ludność mimo ze przed wszędzie było 0-1 w tych wioskach xD
 
Drodzy gracze!
Aby zapewnić większą różnorodność naszych światów i ich ustawień, wkrótce otworzymy nowe „Światy Specjalne”, które oferują wyjątkowe wrażenia z gry.

;) mijają 3 lata ... świat urodzinowy a jednak nie specjalny ... a data startu pewnie podobna będzie do pierwszego z Błog. Hefajstosa ...
 
Do góry