Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Zamiast robić jakieś paski raportów i inne pierdoły to może zrobicie ten autologin na hybrydzie?

Czasem czlowiek jej potrzebuje I z chęcią by skorzystał Ale te wieczne logowanie..

Idzie takze event i akurat Nowa apka się przydaje na takie okazje

dorocia

Kiedy możemy się tego spodziewać?
 
ja nie wiem po co dotykacie się tych raportów, stary układ jest najlepszy;) już próbowaliście coś przestawić, to od razu poleciała fala krytyki. Jest dużo propozycji, warto to przejrzeć a nie bawić się w kosmetyczkę :D zresztą graficy są tragiczni w inno
 
co jak co, ale powiekszenie przyciskow w oknie raportow i przeusneicie ich z dala od siebie to bardzo dobra zmiana dla użytkownika, szczegolnie podczas korzystania z mobilnej wersji gry lub w przegladarce na smartfonie. pomoze to zapobiec missclickom podczas przegladania raportow. nie sadze zeby zmiana spowodowala "fale krytyki".
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odsyłam do Regulaminu podforum Propozycje, zwłaszcza do paragrafu 1., a dokładnie tego fragmentu
O realizacji propozycji decydują twórcy gry, firma InnoGames GmbH.

Dotyczy to także wszystkich Waszych uwag, opinii i propozycji wprowadzenia zmian w aplikacji hybrydowej, a przekazanych naszym devom.
Administracja gry nie zna daty wprowadzenia zaproponowanych przez Was zmian.
 
po prawdopodobnie dzisiejszej aktualizacji
zostało coś zepsute :
Mur miejski
  • W tym podglądzie możesz zobaczyć ile wrogich jednostek zginęło w bitwach z twoim udziałem. Możesz też sprawdzić ile twoich jednostek oddało za ciebie życie.

    Zapis muru na dzień: ................................
1686332691714.png

gram na 2 komputerach i na każdym jest tak samo, brak info o pokonanych jednostkach po bieżących atakach, od momentu zapisu muru
 
Ostatnia edycja:

dorocia

Zespół Grepolis
Proszę o zgłoszenie problemu w tzw. tickecie wraz z dołączonym zrzutem z pełnego ekranu z widocznym problemem.
Dziękuję bardzo.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Sugeruję wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki poprzez ustawienia przeglądarki. Jeżeli nie pomoże to proszę o zgłoszenie problemu w tzw. tickecie wraz z dołączonym zrzutem z pełnego ekranu z widocznym problemem.
Dziękuję bardzo.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Proszę o zgłoszenie problemu w tzw. tickecie wraz z dołączonym zrzutem z pełnego ekranu z widocznym problemem.
Dziękuję bardzo.
 

DeletedUser35664

Guest
dorocia

Z góry przepraszam za dociekliwość.
Co dokładnie kryje się za wpisem o nadchodzących zmianach wewnętrznych i ulepszeniach?
 
Zepsuć coś, żeby w następnej aktualizacji móc to naprawić
Ewentualnie dodanie jednej z wielu opcji zaproponowanych przez społeczność. :)
 

DeletedUser35664

Guest
Jakby co to ja w ogóle nie jestem offensive.
Pytam z ciekawości bo dalej się interesuje giereczką.

Mój spamerski instynkt podpowiada mi że może to być jakaś niespodziewajka :3
 
Do góry