Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18490

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Jest gdzieś napisane jakie będą nagrody w evencie? Chodzi mi głównie o to czy znowu będą do wygrania mantykory harpie i erynie w kosmicznych ilościach tak jak w poprzednim evencie;)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Z pewnością bedą...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Po zebraniu pięciu zimowych kryształów otrzymacie wszystkich doradców premium zupełnie za darmo.

A ile będą trwali ci doradcy? Każdy z nich jest na 2 tygodnie?

I co do tego, nic się nie stanie, jeśli będę posiadała tylko jeden zimowy kryształ? :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Jest gdzieś napisane jakie będą nagrody w evencie? Chodzi mi głównie o to czy znowu będą do wygrania mantykory harpie i erynie w kosmicznych ilościach tak jak w poprzednim evencie;)

Jeszcze nie wiemy jakie dokładnie będą nagrody, ale nawet jeśli pojawią się jednostki mityczne, to ich zdobycie będzie znacznie trudniejsze niż w eventach takich jak Halloween. Nie można będzie sobie wybrać jednego bonusu, który chce się zdobyć, zamiast tego losuje się jeden z sześciu. Skorzystanie ze złota nie bardzo tu pomoże. Nie martwiłabym się więc, że mityki zdominują cały świat na czas trwania wydarzenia ;)

A ile będą trwali ci doradcy? Każdy z nich jest na 2 tygodnie?

I co do tego, nic się nie stanie, jeśli będę posiadała tylko jeden zimowy kryształ? :)

Doradcy będą na tydzień, dodałam info do ogłoszenia :) Jeśli będziesz miała tylko jeden kryształ, to niestety nie dostaniesz doradców. Odblokowują się dopiero po zdobyciu pięciu kryształów.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Pozostaje więc mieć nadzieję, że bez złota uda się zebrać wszystkie kryształy...w zeszłorocznym evencie był z tym problem i kręcąc codziennie kołem ten jeden raz ludzie zostawali bez doradców. Sam musiałem podeprzeć się złotem i losować kilka razy więcej, aby zdobyć wszystkie fragmenty...co trochę jest niesprawiedliwe. Niektórzy darmowych doradców dostawali w połowie eventu nawet.

PS: Na te koła poprzednio zawsze można było znaleźć sposób i zatrzymywać je w takim momencie, aby dostać odpowiednią nagrodę...ciekawe jak będzie teraz.
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Wychodzi chociaż miesiąc przerwy pomiędzy tym eventem , a halloweenowym ? :)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Wychodzi chociaż miesiąc przerwy pomiędzy tym eventem , a halloweenowym ? :)

Nie martw się, kolejny event będzie dopiero gdzieś na początku lutego ;) ogólnie to nie powinno się pytać kiedy będzie event, tylko kiedy go NIE będzie, ponieważ de facto w 2015 roku mamy :

Bitwa o Troję - 18 dni.
Wielkanoc - 21 dni
Rzym - 25 dni
Spartańscy Zabójcy - 25 dni
Halloween - 26 dni
Świąteczny - 31 dni

Razem to daje 146 dni eventowych, nie licząc tych "małych" eventów (Walentynki, urodzinowy...). W sumie daje to nam zapewne ponad 150 dni. Już naprawdę dużo nie brakuje, by tych dni eventowych w grze było więcej, niż tych bez eventu w ciągu roku...
 

DeletedUser23480

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Razem to daje 146 dni eventowych, nie licząc tych "małych" eventów (Walentynki, urodzinowy...). W sumie daje to nam zapewne ponad 150 dni. Już naprawdę dużo nie brakuje, by tych dni eventowych w grze było więcej, niż tych bez eventu w ciągu roku...
taaa, od jakiegoś czasu iwentem jest czas bez dodatkowych wydarzeń ;)
ale w sumie ok bo to trochę wyrównuje szanse graczy bez golda i tych którzy złotkiem sypią, zawsze coś fajnego można wygrać i się podeprzeć w odpowiednim momencie :p
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Powinny być jeszcze Eventy : Na Andrzeja, Na Jana, Na Tadeusza, Na Józefa, Na Mari , Na Krystyny , Na Bożeny ( takie dwu, trzy dniowe, wiadomo jak to z imieninami bywa :p )

do tego Eventy z okazji : Międzynarodowego dnia łapania za piersi, Międzynarodowego Dnia Słońca, Międzynarodowego Dnia Spedytora ( 1-2 dni, wiadomo róznica czasowa )

następnie Eventy z okazj dnia : Sąsiada, Leśnika i Drzewiarza, Spieczonego Bliźniaka ( po 1 dniu )

i najważniejsze z krótkich Eventów : Z okazji dnia Administratora ( tydzień :) ) , z okazji dnia Budowlanych ( 2 tygodnie, z ochronką na czas tygodnia dla tych którzy budują i nie zdobywają pkt ataku ), z okazji międzynarodowego dnia mediacji ( 3 tygodnie pokoju na świecie bez możliwości atakowania, dodatkowe bonusy za jak najwięcej podpisanych paktów ( jeszcze większe bonusy za stworzenie 5cio sojuszowej koalicji z top 6 sojuszów danego świata )

Do tego eventy z okazji braku okazji do wprowadzenia Eventu by wypełnić luki w kalendarzu.

I wtedy Felix może by dobiło do pełnego roku :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

ale w sumie ok bo to trochę wyrównuje szanse graczy bez golda i tych którzy złotkiem sypią, zawsze coś fajnego można wygrać i się podeprzeć w odpowiednim momencie :p

Eventy wyrównują szanse? Raczej pogłębiają różnicę między graczami. Tobie wypadnie jedna nagroda, a złotnik sobie będzie dowolnie kręcił takim kołem/kupował składniki. Dopóki nie znikną opcje "za złoto" z eventu, dopóty eventy będą zwiększać różnice między graczami:/
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Widać od razu że najwięcej psioczą Ci którzy smaku złota nie zgłębili. Piszecie takie trywialne bzdury nie dotykając nawet delikatnie sedna sprawy. Jak będzie mi się chciało, to może w swojej łaskawości opowiem jak się je taki event mając do dyspozycji 100k złota i co na prawdę on daje i ile można z niego wyciągnąć. Ale teraz mi się nie chce... A co? Kto bogatemu zabroni?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

No, ale co? Nie zgodzisz się ze mną i moim twierdzeniem, że eventy tylko pogłębiają różnice między graczami?


PS: Oczywiście dla Inno najważniejszy jest aktualnie zarobek na grze, więc w tej kwestii nic się nie zmieni i prędzej doczekamy kolejnych opcji za złoto, niż się z czegoś w tej kwestii wycofamy.

PS2: Bogatemu nikt nie zabroni...na coś tę kasę wydawać musi, no chyba, że lubi jak na koncie/pod poduszką leży. Ja na przykład wolałem kupić sobie bilety na mecz w Portugalii i trzydniowy pobyt na miejscu, niż ładować tutaj więcej niż potrzeba na doradców złota. Każdy wydaje kasę na co mu się tylko podoba...
 

DeletedUser23480

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

No, ale co? Nie zgodzisz się ze mną i moim twierdzeniem, że eventy tylko pogłębiają różnice między graczami?
Don, zauważ że napisałem że "można się podeprzeć w odpowiednim momencie". Gracze używający golda często szastają na przykład mitykami, bo nie musieli zagrody mozolnie budować, tylko kręcili kołem i mają. A gracz który wygrał nagrodę mitykową i trzyma ich sobie w odwodzie, i mądrze ich użyje może lepiej wykorzystać taką nagrodę niż złotnik.

Milordzie ale ja nie narzekam na złoto... ani na jego brak :D
więc napisz jakiś poradnik :p
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

No i event wystartował......
Na Kalidonie jedyne co się kręci to magiczna literka G :)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Bo na tym polega ten event. Wpatrujesz się w kręcące "G"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Na Troi również :)
Ach... te eventy - człowiek nigdy nie wie, czego się spodziewać :D
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Z jakiej przeglądarki korzystacie? Kilka osób zgłosiło problemy z Firefoxem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Na kazdej przegladarce,
 
Do góry