Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Technicy już pracują nad naprawą tego problemu, ale póki co mamy tymczasowe rozwiązanie. Wejdźcie do zakładki Ustawienia > Dźwięki i zaznaczcie opcje Muzyka w tle, Efekty, Dźwięki kliknięć. Jeśli nie chcecie mieć żadnych dźwięków w grze, możecie zaznaczyć również Wyciszono. Po zrobieniu tego event powinien poprawnie się załadować.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Technicy już pracują nad naprawą tego problemu, ale póki co mamy tymczasowe rozwiązanie. Wejdźcie do zakładki Ustawienia > Dźwięki i zaznaczcie opcje Muzyka w tle, Efekty, Dźwięki kliknięć. Jeśli nie chcecie mieć żadnych dźwięków w grze, możecie zaznaczyć również Wyciszono. Po zrobieniu tego event powinien poprawnie się załadować.

Profesjonalne rozwiązanie problemu...
 

DeletedUser11844

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Według moich światów to stary podbój pozbawiony eventu - i tak jest super
smiley_emoticons_bravo2.gif

Ech niestety po modyfikacji dźwięków zadziałał
smiley_emoticons_frown.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19222

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Pozwole sobie zacytować kolegę z soja
Ż
E
N
A
D
A


Tak drogi event za niewiadomo jakie gówno.

I to jest, niestety, prawda. Żądać 100 sztuk złota(koszt jednego doradcy na 2 tygodnie działania...) za ekstra zakręcenie kołem i jeszcze więcej za kolejne to po prostu skandal. Rok temu nieco wydałem na święta, teraz nie zamierzam. Gdyby to bylo 25 , moze 50 sztuk złota za kręćka to jeszcze bym przelknąl, tego teraz już nie. Ale widać, że inno ma duże zyski skoro stać firme na straty-jakoś nie sądze by było aż tylu sklonnych do wydawania złota przy takim cenniku. Bo przy niższych cenach sprzedaje sie więcej towaru niż przy wyższych. Ekonomia przegrywa z polityką...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23003

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Pozwole sobie zacytować kolegę z soja


I to jest, niestety, prawda. Żądać 100 sztuk złota(koszt jednego doradcy na 2 tygodnie działania...) za ekstra zakręcenie kołem i jeszcze więcej za kolejne to po prostu skandal. Rok temu nieco wydałem na święta, teraz nie zamierzam. Gdyby to bylo 25 , moze 50 sztuk złota za kręćka to jeszcze bym przelknąl, tego teraz już nie. Ale widać, że inno ma duże zyski skoro stać firme na straty-jakoś nie sądze by było aż tylu sklonnych do wydawania złota przy takim cenniku. Bo przy niższych cenach sprzedaje sie więcej towaru niż przy wyższych. Ekonomia przegrywa z polityką...

I bardzo dobrze
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
. Takie eventy jeszcze moge przelknac. Przynajmniej nie kupujesz tych bonusow co chcesz za smieszne pieniadze. Ceny sa dosc wysokie i jeszcze do tego jest jakas tam "losowosc" nagrod.
 

DeletedUser19222

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Nie rozumiesz-nie mam problemu ze sposobem zdobycia nagród ani tego co jest tymi nagrodami, tylko z cennikiem, ten jest przesadzony.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

A jak dla mnie jest idealny...przynajmniej przystopuje wydawanie kasy na ten event:)
 
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

bardzo dobrze ,ze jest drogo , wielu złotników to zniechęci z pewnością
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
a po za tym jak smoczuś napisał , event jest jest w miare ok , bo nagrody są losowe
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser19222

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Technicy już pracują nad naprawą tego problemu, ale póki co mamy tymczasowe rozwiązanie. Wejdźcie do zakładki Ustawienia > Dźwięki i zaznaczcie opcje Muzyka w tle, Efekty, Dźwięki kliknięć. Jeśli nie chcecie mieć żadnych dźwięków w grze, możecie zaznaczyć również Wyciszono. Po zrobieniu tego event powinien poprawnie się załadować.

U mnie to nie działa.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Nie mogę wejść na koło numer 2. Co tym razem trzeba zrobić? Zmienić rozdzielczość ekranu czy przejść na 256 kolorów? A może trzy razy w rynnę ocynkowaną zapukać?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

pewnie słaby komputer i nie jest wstanie sprostać wymaganiom grepolis
 

DeletedUser22970

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Zakręcić za golda - wtedy odblokuje się koło numer 2
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Za 15 minut wyjeżdżam na narty do Val Di Fiemme. Nie będzie mnie "w grze" do godziny 00:15. Czy dostanę zwrot monet za brak możliwości darmowego zakręcenia kołem w drugim dniu Eventu Zimowego w godzinach 00:00-08:40?

P.S.
Swoją drogą, ciekawe jest, że przez tyle lat Event nazywał się: Bożonarodzeniowy, a w tym roku jest to "Wydarzenie Zimowe".
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Nie długo będzie tak...." spieszymy się grać w grepolis INNO tak szybko je zmienia"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Bo to trzeba odebrać wszystkie 6 nagród z pierwszego koła :p
 

DeletedUser22865

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

Działa to komuś na apce? Nie pokazuje się koło.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu zimowego 2015

U mnie to nie działa.

Błąd został naprawiony u wszystkich graczy. Czy u ciebie event nadal nie może się załadować?

Nie mogę wejść na koło numer 2. Co tym razem trzeba zrobić? Zmienić rozdzielczość ekranu czy przejść na 256 kolorów? A może trzy razy w rynnę ocynkowaną zapukać?

Coś było nie tak w konfiguracji eventu, dlatego drugie koło pojawiło się o godzinie 10. Problem ma zostać dzisiaj naprawiony, trzecie koło powinno być dostępne już o północy.

Działa to komuś na apce? Nie pokazuje się koło.

Zajrzyj proszę do tego tematu w dziale Błędy.
 
Do góry