Dyskusja na temat Grepolympii 2016

Turgan

Guest
Prawdopodobnie chodzi o nagrody za laury. Dla sojuszu jest np. ten bonus do obrony itd., dla gracza odznaki, a oprócz tego właśnie te różne nagrody za laury.

Turgan, nie ma znaczenia o której godzinie weźmiesz udział w dyscyplinie, każda darmowa próba jest co 12 godzin, o 10 i 22 :)

Yilanea DeCaesare, drobna pomyłka w wiki, chodziło o to, że oprócz bonusów dla graczy i sojuszy można zdobyć również odznaczenia ;) Poprawiłam artykuł.

Ostatnia edycja:
dlaczego w moim evencie od dwóch dni trenuje tylko hoplitów? Czy ktoś wogóle może mi wytłumaczyć zasady tego eventu?

super event

jak latem trwały Igrzyska to na grepo był ewent Helołynowy

jak się zbliża Wszystkich Świętych to na grepo Igrzyska

na Boże Narodzenie dacie wielkanocną kurę?

macie wy rozum i godność człowieka ze takie rzeczy robicie??
Proponowałem, żeby zrobili coś z okazji igrzysk ale napisali, że nic takiego nie planują

Pytanie ,dlaczego mając wyższy poziom ,mając te same proporcje ,rzucam mniej? rozumiem ,że jakiś czynnik losowy o tym decyduje,dlaczego nie ma o tym informacji ,oraz o jego rozpiętości ,procentowości czy jak to nazwać.Wychodzi na to ,że reset pkt może nic nie dać ,bo ustawienia w obrębie różnicy kilku pkt(różne)mogą dać ten sam wynik,co za tym idzie tak naprawdę nie można wyliczyć odpowiedniej proporcji,bo różne mogą dać ten sam wynik.

Pytanie ,dlaczego mając wyższy poziom ,mając te same proporcje ,rzucam mniej? rozumiem ,że jakiś czynnik losowy o tym decyduje,dlaczego nie ma o tym informacji ,oraz o jego rozpiętości ,procentowości czy jak to nazwać.Wychodzi na to ,że reset pkt może nic nie dać ,bo ustawienia w obrębie różnicy kilku pkt(różne)mogą dać ten sam wynik,co za tym idzie tak naprawdę nie można wyliczyć odpowiedniej proporcji,bo różne mogą dać ten sam wynik.
Napisz proszę zgłoszenie do obsługi gry, sprawdzimy jak to wygląda na twoim koncie.

dziś przetestowane, żeby to obejść wystarczy wyjść z sojuszu i wejść ponownie.
Niestety nie zawsze ta metoda działa. Może zdarzyć się, że po powrocie do sojuszu gracz nie będzie miał żadnego bonusu z Grepolympii. Technicy pracują nad naprawą tego błędu, damy wam znać, gdy dowiemy się czegoś o ewentualnej rekompensacie.

Chodzi o to ,ze to nie tylko u mnie ,dzisiaj testowane 2 graczy ten sam poziom ,te same ustawienie ,4.50 metra różnicy ....szok

No cóż .. zawsze coś się znajdzie co mogłoby być lepsze ... A na grepo to duuuużo miejsca do popisu zostaje .
Ale z dwojga złego Grepolimpia jest przynajmniej ciut mniej durna jak rzucanie w jajka i takie tam ....
tu tez możesz jak chcesz ciepać złotem na prawo i lewo .. ale przynajmniej możesz się ciut pobawić bez niego

A że różnice przy tych samych ustawieniach .. szczęście.
Proporcje też nie są stałe . . Zebrałem ze 30 rożnych wyników i kupy /dupy się proporcje nie trzymają .. przy każdym poziomie jest inaczej.
techniką i wymachem zrobisz sporo ale na późniejszych poziomach jednak siła ważniejsza..
Ktoś przeskoczył 100?

Bonusy niby wydłużone, a tak jak w nowopodbitych miastach nie działały tak dalej nie działają...a trudno wyjść z sojuszu i do niego wrócić (co pomaga) jak się ma miasta na cudakach