Dyskusja na temat Herosów

DeletedUser4202

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Skoro juz wprowadzać nowych to moze tez jakos ich stopniowac? Powiedzmy lepsze bonusy ale tez zeby było cięzej ich zrekrutować. Cos jakby Super Herosi, kilku unikalnych moze nawet dających bonusy nawet nie graczowi ale sojuszowi w którym dany gracz sie znajduje. Ciężkie do zrobienia na juz ale w przyszłosci kto wie?
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Zalogowałem się na becie ale gdy tylko doszło do mnie iż jedak jest to tylko serw wojowników to nawet ta pseudo Innowacja nie jest w stanie przekonać mnie do dłuższej tam gry. (nie wspominając już nawet o tych 5500 złotych monet które dostajemy na start)

Co do tych patałachów których nazwywa się bohaterami to musicie wiedzieć iż żaden z tych opisanych na wiki nie jest w stanie nawet na najwyższym poziomie zabić Cerbera w satrciu 1 na 1, co uważam delikatnie ujmując za dość mało dopracowane i świadczy o tym iż te nowe pionki to tylko mydlenie oczu,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

jeżeli tak jest jak piszesz to zgadzam sie w 100% lipa starszna z tymi bohaterami
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Ale są to pierwsze jednostki atakujące za które przeciwnik nie dostanie pkt walki a wy tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Wolalbym poczekac sobie jak to przejdzie do naszych polskich serwerow :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

O ile wgl przyjdzie to do nas bo "ktoś""kiedyś" wspominał że mają wejść w grudniu jeszcze ale jak widać mamy styczeń a ich nadal ani widu ani słychu u nas:d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Pewnie wejdą
Może za dwa miesiące jak już ich się dobrze na becie przetestuje i, błędy poprawi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

wiadomo, że w bohaterach bardziej chodzi o ich zdolności niż o stricte walkę. Tutaj też są kwestie lepsze oraz gorsze - zdolność dodająca produkcję surowców, bonus do walki na morzu i lądzie - super. Ale zmniejszenie kosztów handlarza fenickiego - delikatnie rzecz ujmując - nie powala;)

I też szkoda, że zmienili Chirona, który w pierwotnej wersji miał po prostu dostarczać hopków do miasta (z tego co pamiętam to na 1 poziomie około 1/h) co było na wyższych poziomach bardzo przydatną sprawą - a obecnie zmniejszenie kosztów, gdzie na bardziej rozwiniętych kontach surowce nie mają właściwie żadnego znaczenia odebrało temu bohaterowi sporo.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Herosi prezentują się nie najgorzej ale zobaczymy jak to będzie wyglądać gdy ich wprowadzą do gry. Wśród herosów brakuje mi jakiegoś zwiększającego siłę ataku jednostek lądowych. Według mnie powinno być ich także trochę więcej ale myślę że wprowadzą nowych w przyszłości, co do Chirona jak wspomniano powyżej, jego wcześniejsza wersja z dostarczaniem hoplitów była lepsza.
Swoją drogą zastanawiam się, dla czego nie ma innych, sławniejszych herosów, jak np. Jazon (wzrost prędkości statków) czy Odyseusz (więcej punktów nauki w akademii). Jeśli chodzi o zwiększenie obrony, to powinien być Hektor a nie Leonidas, bo król Sparty jest postacią historyczną, a nie mitycznym herosem. Jeśli już chcecie go gdzieś wcisnąć, to powinien podnosić morale, albo zdolności bojowe piechoty, ale do tego nadaje się też zarówno Achilles, jak i Ajax ;)
Zgadzam się z tym.
 
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Obecne 11 herosów to dopiero początek :) Z czasem będzie ich więcej, więc być może i wymienieni przez Gawsi90 herosi się pojawią i może nawet wymieniony przez -Achilles-- bonus któryś heros będzie dodawał.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Ja osobiście boję się jakichkolwiek zmian w grepolis :D No ale pożyjemy zobaczymy :)
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Wow, są jeszcze lepsi niż myślałem, nic dodać nic ująć, idealni :) Teraz tylko czekać na wprowadzenie do polskiego Grepolis :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Z filmiku IG można się też dowiedzieć, że w wersji mobilnej będzie też w podobnym czasie, co też jest plusem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Ale na tej nowszej wersji mobilnej :(
A mi ona nie działa
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Według mnie fajna sprawa z tymi Herosami, już od dawna czekam kiedy ich wprowadzą, w końcu jakieś ciekawsze urozmaicenie i wprowadzenie dodatkowych "zmiennych" przy ataku/obronie;)
 
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Nie wiem czy wiecie, ale przynajmniej na razie nie planują, aby herosi wchodzili na nasze już istniejące światy: link. Więc raczej na obecnych światach sobie nie pogracie nimi.

A swoją drogą, tak sobie myślę, że może fajnie jakby to była kolejna opcja w ustawieniach świata. Czyli żeby od czasu do czasu wychodziły światy bez herosów:confused:
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Nie wiem czy wiecie, ale przynajmniej na razie nie planują, aby herosi wchodzili na nasze już istniejące światy: link. Więc raczej na obecnych światach sobie nie pogracie nimi.

A swoją drogą, tak sobie myślę, że może fajnie jakby to była kolejna opcja w ustawieniach świata. Czyli żeby od czasu do czasu wychodziły światy bez herosów:confused:

Idealne rozwiązanie, wielki plus dla graczy którzy mają dość nowości
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

No szkoda że nie pogramy na aktualnych;(
A jeśli chodzi kolejną opcję w ustawieniach świata to jak najbardziej jestem za, ale nie wiem czy to będzie możliwe... Zależy czy wersja bez Herosów będzie dalej wspierana i ulepszana przez INNO.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

a moim zdaniem to czy Herosi będą na danym już istniejącym Świecie powinno zależeć od graczy. Sytuacja na moim Świecie - Bizancjum na pewno ożywiłaby grę.
 
Cytat wzięłam stąd:
i jeszcze pytanie (pewnie nikt nie wie). Czy będą już Herosi? Bo np. na hiszpańskich i holenderskich nowych światach się już pojawili
Od tygodnia już są tak jak mówisz na nowych światach hiszpańskich i holenderskich jak również brazylijskich. Na pozostałych (w tym naszych) powinni być wkrótce, ale to zapewne jeszcze zależy od tego, jaki feedback dostaną deweloperzy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry