Dyskusja na temat Herosów

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Herosi fajna sprawa ale w późniejszym etapie gry. Na początku średni są . Ja osobiście chciałbym aby weszli razem z jakąś aktualizacją ale pewnie będzie to niemożliwe :(
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

No niestety, Herosi podobno mają być tylko na nowych światach:( Na już istniejących podobno mają być nie wprowadzani:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

No niestety też o tym słyszałem :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Używając jednoczesnie herosów, mitycznych jednostek, misji wyspowych i okolicznościowych dodatków mam lekki zamęt w głowie i zapominam o niektorych funkcjach.
Jest ich juz po prostu za dużo.
Wchodząc na grepo najpierw robię porządki, a na grę - czyli ataki i podboj zostaje mało czasu.
Sami herosi są ok.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Świat Pella już jakiś czas istnienie ciekawe jak gracze postrzegają tą nowość jaką są bohaterowie?
Czy ktoś ma już jakieś swoje taktyki co do nich?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

ktoś się chwalił na forum, że jak miał orfeusza i klepał pochody to prawie zawsze mu podwajało poziom herosa 2 czy tam 3 poziom :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Najpierw to trzeba ich się dorobić więcej aniżeli sama andromeda czy jak jej tam.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

no co niektórzy sa naprawdę ciekawi i stanowią poważny problem w umiejętnych rękach:

Atalanta - szybkość ataku w tej grze jest bardzo istotna. Zastanawia mnie czy działa też na morzu. Niestety nie gram na Pella a wiec nie mogę sprawdzić

Leonidas - no cóż silniejszy to podstawa co prawda tylko 5,5% ale zawsze coś. Do tego inne dodatki i już robi się fajny plusik. No ale ja nie lubie się bronic.

Zureta - no to na pewno mi się przyda. Większa siła ogni to podstawa

Chiron - ten mnie zastanawia. Hoplita jest drogą jednostką a jedną z częstszych którą rekrutuje to może byc ciekawy dodatek

Ferkion - podstawowy bohater na początek dla mnie. Lubie szybko rekrutowac jednostki. Ciekawe czy nie ma z tymi bohaterami błędów bo czesto się zdarzają jak coś inno wprowadza

Helena - haha to mnie zastanawia - nawet się zastanawiałem czy się opłaca go podkładać pod fenickiego

Orfeusz - no dzięki niemu już widzę jak festyniarze trzaskają je haha

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Najpierw to trzeba ich się dorobić więcej aniżeli sama andromeda czy jak jej tam.

nie no chyba z tym problemu już nie ma - Pella jest jakiś czas i chyba już można miec więcej niż jednego co?
wg moich wyliczeń gracze którzy wystartowali do początku mogli zdobyć po 450 monet
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

no co niektórzy sa naprawdę ciekawi i stanowią poważny problem w umiejętnych rękach:

Atalanta - szybkość ataku w tej grze jest bardzo istotna. Zastanawia mnie czy działa też na morzu. Niestety nie gram na Pella a wiec nie mogę sprawdzić

Tylko musisz wysłać też z nią jakieś jednostki np. ognie
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

nie no chyba z tym problemu już nie ma - Pella jest jakiś czas i chyba już można miec więcej niż jednego co?
wg moich wyliczeń gracze którzy wystartowali do początku mogli zdobyć po 450 monet

jeśli siedzisz i rypiesz misje wyspowe non stop to może i tak ale spać tez czasem trzeba:)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

jeśli siedzisz i rypiesz misje wyspowe non stop to może i tak ale spać tez czasem trzeba:)

nie no misje nie są aż tak często z tego co pamiętam były zawsze co 2h na początku a wiec nawet jak pośpisz 6h jak to w moim wieku to i tak stracisz ich niewiele.

Zamiast 24 dziennie monet zdobedziesz 20 - no ok 18 to i tak dużo już gracze moga miec po kilka bohaterów.

ciekawe ile właśnie mają na pella i czy inwestują w rozbudowę co uważam za bzdurę na razie czy w ilośc bohaterów??
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

ja inwestuję w rozwój andromedy bo im wyższy poziom tym surek więcej masz a to na początku się przydaje przynajmniej przy sposobie jakim ja gram.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

ja inwestuję w rozwój andromedy bo im wyższy poziom tym surek więcej masz a to na początku się przydaje przynajmniej przy sposobie jakim ja gram.

A to ciekawa taktyka hmm dziekuje za informacje. A powiesz mi jaki masz poziom? czytam leve nie wiem jak to się nazywa ale wiesz o co mi chodzi

a ktoś jakoś inaczej rozgrywa?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

ja ją tylko do 4 lvl rozbudowałem i czekam na jakiegoś fajnego herosa wojny
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

ja ją tylko do 4 lvl rozbudowałem i czekam na jakiegoś fajnego herosa wojny

Ile straciłeś na ta rozbudowę i ile Ci to zwiększyło surowców? nie sądzisz że więcej wyciągniesz z klikania we wioski rolnicze a to co wydałeś na nią lepiej wydac na przykład na siłe ataku czy szybośc rekrutacji
 
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Ja tutaj to testuję cały czas nie pamiętam ile zrobiłem misji chociaż kilka dziennie , ale wystarczyło na zdobycie 84 monet wojny i 5 levelu Andromedy.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Ja tutaj to testuję cały czas nie pamiętam ile zrobiłem misji chociaż kilka dziennie , ale wystarczyło na zdobycie 84 monet wojny i 5 levelu Andromedy.

ooo kolejna osoba co rozwija Andromede haha - no nie spodziewałem sie tego. Myślałem że większośc zrobi wg moich pomysłów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

rekrutacja morza nie idzie tak wolno
a z tą siłą to różnie bywa aż tak na początku to nie wiele z działa
bo atakuje się 200-300 procków to mocy nie ma

Herosami się nie da farmić miast :(
 
Odp: Dyskusja na temat Herosów

ooo kolejna osoba co rozwija Andromede haha - no nie spodziewałem sie tego. Myślałem że większośc zrobi wg moich pomysłów.

Nie chciałem zbierać od początku na innego bohatera mądrości, a na wojny brakuje 10 monetek.W tej chwili dostaję 22 % surowców więcej czyli jednak na początek też jest opłacalna.
 
Do góry