Dyskusja na temat konkursów

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6842

Guest
:mad: Nieprawda :mad: chodzi o wiedzę :mad: Trzeba nam stałej godziny pytań.:mad:
 

DeletedUser

Guest
Ale wiedzieć może 100 osób więc czemu akurat TY masz dostać pkt.? ;)
 

DeletedUser

Guest
Ale mnie Sqs załatwił :D siedzę przed kompem tyle czasu, a tu godziny zabrakło ;)
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie - osoba, która wygra ten konkurs będzie dobrze znana obecnym tu moderatorom. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Czemu tak sądzisz? Jest kilka takich osób i jakoś nie widać żeby były wyróżniane...
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie - osoba, która wygra ten konkurs będzie dobrze znana obecnym tu moderatorom. :rolleyes:

Osoby, które znam nie mają nic wspólnego z czasem kiedy publikuję kolejne pytania.
Po prostu, patrzę na zegarek i mówię ok, trzeba zadać kolejne pytanie.
Nawet nie patrzę kto jest obecnie na forum ; )
 

DeletedUser

Guest
na quizie robi się ciekawie: 4 pytani, 4 różne osoby dostaną pkty :D

EDIT:// Jednak nie- 2 punkty moje :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie ma to jak no life'ować na forum od rana oczekując kolejnego pytania ^^
 

DeletedUser

Guest
Jestem chory, nie mogę wychodzić z łóżka... Oglądam TV, czytam książki, a pytanie przychodzi samo ;) Do tego nie ma sensu czekać od rana bo każde pytanie jest po południu ;)
 

DeletedUser

Guest
Hah może kiedyś Squnqs zrobić Ci na złość i zadać pytanie z rana :D
 

DeletedUser

Guest
Rano też jestem, muszę leżeć w łóżku ;) To, że nie ma potrzeby siedzenia z rana, nie znaczy, że tego nie robię :D
 

DeletedUser

Guest
To, że odpowiadam szybko, nie znaczy że dobrze- dziś odpowiedziałem jako 5, a wygrałem, wczoraj jako pierwszy, ale nie zdobyłem punktu ;)
 

DeletedUser

Guest
no własnie a jak by było jak adamonia chce by było bez sensu bo każdy by 5 min przed pytaniem juz by siedizał i odszwiezal a squ.. by nie miał zycia hehehe
 

DeletedUser

Guest
A ja się z wami nie bawię ;) Wy tu więcej tracicie czasu widzę niż ja bym musiał na grepolis xDD
 

DeletedUser

Guest
Dlatego zostały też zorganizowane inne konkursy. Quiz to nie jedyna metoda na (głoda ;)) zdobycie nagrody. Można ślęczeć przez pół dnia na forum, czekając na pytanie lub przysiąść i stworzyć sygnaturę, faq czy też święto i po sprawie ;]
Nie wspomnę, że na użytkownika miesiąca, nie trzeba robić praktycznie nic. Tutaj się liczy przeszłość ^^
 

DeletedUser

Guest
Mam pytanie. Czy jak bym wygrał konkurs a nie gram, to mógłbym oddać złoto wybranej osobie? ;D
 

DeletedUser

Guest
Jeśli Twoje konto jest nieaktywne to i tak zostanie wysłane złoto.
Później, jak postanowisz zagrać to już będziesz mieć ;)
 
Do góry