Dyskusja na temat konkursów

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jako że kilka osób (w tym ja) było zdziwionych decyzją opiekuna quizu mam podejrzenia, że pytanie o bana było jednym z tych podchwytliwych ;) W końcu próba nie zawsze musi być nieudana, co oznacza, że w odpowiedzi trzeba było uwzględnić zarówno karę za próbę włamania jak i za włamanie :D Mogę prosić Squnqsa o potwierdzenie mojej tezy?
 

DeletedUser

Guest
Nie było to podchwytliwe pytanie. Tabelę kar każdy przynajmniej w przybliżeniu powinien znać, o to też nam chodzi, aby gracze, którzy grają w Grepolis mieli świadomość za co są karani, jaki jest regulamin forum oraz zasady gry.

Jeśli to uważacie, za podchwytliwe pytanie to czekajcie na następne pytania ;P
Postaram dać wam podchwytliwe hehe, sami tego chcieliście :)
 

DeletedUser

Guest
Szkoda bo mi się złoto nie przyda ^^ Poczekam na konkursy tylko forumowe ;D
 

DeletedUser

Guest
Nie wierzę, że za każdym razem coś ci się przytrafia :D
 

DeletedUser

Guest
Heh spokojnie,jeszcze każdy ma szanse zwyciężyć,w tym jakże interesującym konkursie ;>
 

DeletedUser

Guest
Hm mi to sie ani razu jeszcze nie zdarzylo tak trafic zeby przeczytac pytanie hehe:D bo odrazu jest kilka odpowiedzi hehe .....
 

DeletedUser

Guest
Ja mam już dwa punkty, teraz kibicuję wszystkim, oprócz tych, którzy mają po 1 pkt :D

Także życzę ci wiki, żebyś trafiła ;)
 

DeletedUser

Guest
O dziekuje Cyganku....ale sam wiesz ze ostatnio krucho u mnie z czasem wiec pomysle nad innym konkursem jak tu mi sie nie uda chociaz raz trafic heheh

o_O gratuluje Ci tych 2 pkt
 

DeletedUser

Guest
O dziekuje Cyganku....ale sam wiesz ze ostatnio krucho u mnie z czasem wiec pomysle nad innym konkursem jak tu mi sie nie uda chociaz raz trafic heheh

o_O gratuluje Ci tych 2 pkt

Dasz radę w użytkowniku miesiąca bo Cię już zgłosiłem :D
 

DeletedUser

Guest
rozumie wszystko a jak poleci się gracza t kto dostanie złoto polecony czy polecający
 

DeletedUser2739

Guest
Nagrody:
- Tytuł użytkownika miesiąca na 6 miesięcy
- Większa sygnatura (150x650, max 35kB)

To jest nagroda za Użytkownika miesiąca, więc o jakim wy złocie mówicie :D
 

DeletedUser

Guest
Dzięki, ja właściwie trafiłem na moment bo tylko wszedłem sprawdzić czy jest coś nowego i właśnie natrafiłem na nowe pytanie w quizie...fuks. :D
 
Do góry