Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17615

Guest
Odp: Nowy świat

Ja się już doczekać nie mogę ;) Bonus idealny parametry też...

Ważne ze stary podbój ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Oj kafelku, kafelku


Zamierzasz grac na tym nowym czyms?xD
Gram teraz tylko na Knosos a ten swiat konczy sie za 19 dni wiec poklikam z kilkoma graczami z Bandy na tym nowym, stary sytem, fajny bonus wiec co mi tam szkodzi;) Grepoholizmu sie tak latwo nie mozna pozbyc hihi
 
Odp: Nowy świat

Gram teraz tylko na Knosos a ten swiat konczy sie za 19 dni wiec poklikam z kilkoma graczami z Bandy na tym nowym, stary sytem, fajny bonus wiec co mi tam szkodzi;) Grepoholizmu sie tak latwo nie mozna pozbyc hihi
No też sobie siedze na Knossos hehe , ale tam swiat już dawno wymarł :) Trzeba chyba zajrzeć na ten nowy , bo zapowiadają się mili goście chyba :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

No też sobie siedze na Knossos hehe , ale tam swiat już dawno wymarł :) Trzeba chyba zajrzeć na ten nowy , bo zapowiadają się mili goście chyba :cool:

Jak moge spytac w jakim sojuszu klikasz jeszcze na Knosos?

Juz znalazlem odpowiedz:))
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowy świat

Gram teraz tylko na Knosos a ten swiat konczy sie za 19 dni wiec poklikam z kilkoma graczami z Bandy na tym nowym, stary sytem, fajny bonus wiec co mi tam szkodzi;) Grepoholizmu sie tak latwo nie mozna pozbyc hihi

hehe a gdzi dokladnie zamierzsz sie logowac? w sensie kierunek.i kiedy wchodzisz?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowy świat

jakie znowu masowki?
130 osob to mmasowka bbeedzie, 30 to ludzie ktorzy wbijajarazem :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Nowy świat

No o ciebie chodzi juz 30 osob i zbierasz:p
Ja mam kilka tylko osob
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Tylko nie patrz w ranking :( Bo ten świat robi ze mnie boba haha ;)
Ja w staty nie patrze bo z tymi wszystkimi bonusami to staty nic juz nie pokazuja:((
Londi nie wiem jeszcze jaki kierunek a pewnie wejdziemy w poniedzialek wieczorem.
Ps Jak bym wpisal jaki kierunek to pewnie znalazlo by sie zaraz w okolicy grono "fanow" hihi a ja juz tak bardziej luzacko sobie klikam (chyba zeby hihi)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowy świat

Ja w staty nie patrze bo z tymi wszystkimi bonusami to staty nic juz nie pokazuja:((
Londi nie wiem jeszcze jaki kierunek a pewnie wejdziemy w poniedzialek wieczorem.
Ps Jak bym wpisal jaki kierunek to pewnie znalazlo by sie zaraz w okolicy grono "fanow" hihi a ja juz tak bardziej luzacko sobie klikam (chyba zeby hihi)
heehe luzacko? jajkos mii se nie wydaje xD jak sie logniesz albo juz bedzisz wiedziec gdzie to napisz mi pw :p

@Mati, ja mysle :p
@patryk chyba nie znasz znaczenia masowki skoro piszesz, ze 30 to wlasnie to i dalej zbieram. ten swia ma limit 133
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

heehe luzacko? jajkos mii se nie wydaje xD jak sie logniesz albo juz bedzisz wiedziec gdzie to napisz mi pw :p

@Mati, ja mysle :p
@patryk chyba nie znasz znaczenia masowki skoro piszesz, ze 30 to wlasnie to i dalej zbieram. ten swia ma limit 133
Londi ja zawsze na luzaku gram, zreszta i tak cienki ze mnie grajek, bez zlota to bym nie wiedzial gdzie surke zebrac hihi
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowy świat

Londi ja zawsze na luzaku gram, zreszta i tak cienki ze mnie grajek, bez zlota to bym nie wiedzial gdzie surke zebrac hihi
hehe jak dla mnie to na poważnie podchodziłeś do gry na NY czy tam i na tym knossosie:p
Teraz też w sumie będizesz coś chciał osiągnąć, czy ot tak poprostu na nowy świat się logniesz?:p

10!
 
Status
Zamknięty.
Do góry