Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23088

Guest
Odp: NowySwiat

Najlepiej jakby wystartował na początku lipca jakiś , a jeszcze przed tym może z jeden być na zarobienie na golda i będzie git :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: NowySwiat

Ja czekam ze swoimi znajomymi na nowy świat i wciąż nic.Prosimy o nowy świat tak żeby powstał jeszcze przed świętami.Bo ile można czekać na nowy świat ze starym podbojem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: NowySwiat

2 miesiace to nie jest dużo jak na razie
przed świętami nie powinien wystartować już choć nic nie wiadomo
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: NowySwiat

Aktualnie technicy są zajęci kolejnym eventem, więc przed świętami na pewno nic nowego się nie pojawi...a do tego nie jest opłacalne aktualnie wypuszczanie nowego świata prawdopodobnie, tym bardziej, że aktualnie są dostępne cztery światy (plus dwa) w rejestracji.
 

DeletedUser24579

Guest
Nowy Świat

Kiedy powstanie nowy świat?
Wiem że ostatnio już powstał nowy ale mi chodzi o taki żeby miał wszystko na 1/1/1.
Liczę na szybką odpowiedź.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowy Świat

Info o nowym świecie dostaniesz tak jak i wszyscy. Zawsze są ogłoszenia kilka dni przed startem.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nowy Świat

Ooo...a ja myślałem, że na forum
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy Świat

To powstanie nowy świat jeszcze w tym tygodniu?Ile można czekać dawać nowy świat.
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Nowy Świat

Ludzie ogarnijcie się ! Są tu same nic nie warte wpisy ! A oto moja propozycja:

0,5/0,5/0,5, stary system podboju z moralami, limit członków w sojuszu: 500, bonus nocny: 19-10, ochrona dla początkujących: 14 dni.

No pasaran inne ustawienia !
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nowy Świat

Tiaa...idź spamować gdzieś indziej, z tymi Twoimi, nic nie wartymi pomysłami.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nowy Świat

Ja po prostu nazywam rzeczy po imieniu, bo to się już nudne robi. Wpadasz tutaj co jakiś czas i za każdym razem nic nowego nie wnosisz do tego tematu poza pisaniem tego samego wkoło i wkoło...a jak jeszcze teraz dodałeś ten bonus i ochronkę, to w ogóle spadłem z krzesła ze śmiechu i nie mogłem się podnieść przez dłużą chwilę.

Jakieś argumenty masz na poparcie tych swoich wymysłów? Bo jak widzę 14 dni ochrony, to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać...co miałbym robić przez ten czas? Domek wybuduję w kilka dni, a potem 10 dni czekania na podbicie drugiej wioski? Już nie wspominając o bonusie, który byłby dłuższy niż sama rozgrywka...i weź tutaj graj.

Inno musi zarobić, a na takim serwerze poza Tobą, to chyba nikt by nie grał.


PS: A co ma z tym wszystkim TBC wspólnego?
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Nowy Świat

I będę o tych ustawieniach pisał dalej, chyba że inno zdecyduje się taki serwer stworzyć. To nie są wymysły, tylko propozycja. Serwer ten przyciągnął by masę graczy i inno by zarobiło. TBC TBC TBC TBC TBC ! Żółta moc ma ich w opiece !
 
Status
Zamknięty.
Do góry