Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17693

Guest
Odp: NowySwiat

nie ma co dyskutować o parametrach bo każdy
lubi inne więc pisanie:
dla mnie najgorsza prędkość to jest...
dla mnie nagorszy bonus to...

jest bez sensu i tylko po to by sobie poprawić licznik w końcu lubisz tak pisać
smiley_emoticons_lol.gif
Tobie coś ostatnio wszystko nie pasuje. Ktoś chce napisac,ze jakies ustawienia mu bardziej pasuja to niech pisze, a jeśli Ciebie to nie obchodzi nie musisz tego komentować i tak samo jak innym to wytykasz nabijac postow :) .

A tak do tematu to fajnie jakby na nowym świecie nie bylo tego natychmiastowego konczenia budowy/rekrutacji za złotko :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: NowySwiat

Tobie coś ostatnio wszystko nie pasuje. Ktoś chce napisac,ze jakies ustawienia mu bardziej pasuja to niech pisze, a jeśli Ciebie to nie obchodzi nie musisz tego komentować i tak samo jak innym to wytykasz nabijac postow :) .

A tak do tematu to fajnie jakby na nowym świecie nie bylo tego natychmiastowego konczenia budowy/rekrutacji za złotko :D

no rozumiem wypisanie konkretnych ustawień tak jak to zrobił pienta ale nie pisanie
ja nie lubie świata wolnego....
ja nie lubie starego systemu...

to jest dla mnie bez sensu


a co do wytykania nabijania postów nie robiłem tego aż taka jedna (b)londi nie zaczeła się czepiać
i nikomu innemu nie wytykam
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: NowySwiat

A tak do tematu to fajnie jakby na nowym świecie nie bylo tego natychmiastowego konczenia budowy/rekrutacji za złotko :D
Według mnie raczej z tego nie zrezygnują, jak już wprowadzają jakąś funkcję premium, to się z niej nie wycofują.
Natychmiastowe ukończenie rekrutacji, budowy, burzenia, badania - cena zależy od prędkości świata oraz długości zlecenia. Funkcja dostępna zamiast skrócenia czasu zlecenia na światach począwszy od Baris
a co do ustawień świata to nie lubię wolnych, wszystko buduje się wieki, poza tym tam większą przewagę mają gracze grający na premium. Najlepsza prędkość dla mnie to 3x, 4x trochę za szybkie, 2x trochę za wolne ale ujdzie.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: NowySwiat

no rozumiem wypisanie konkretnych ustawień tak jak to zrobił pienta ale nie pisanie
ja nie lubie świata wolnego....
ja nie lubie starego systemu...

to jest dla mnie bez sensu


a co do wytykania nabijania postów nie robiłem tego aż taka jedna (b)londi nie zaczeła się czepiać
i nikomu innemu nie wytykam

(B)londi hehe...

Ja bym chciał świat z prędkośc 2 ale niestety z ''wyliczanki'' naszego innogames wychodzi że będzie to 1:(
Ale to juz będzie co innego niz stare światy...bo z funkcja natychmiastowego skracania czyli w topce wojowników będą tylko złotnicy
 

DeletedUser

Guest
Odp: NowySwiat

Mi świat z prędkością x1 pasuje bo jakoś tam ujdzie w tłoku.Ale ważniejsza jest prędkość jednostek chciałbym żeby było x2 lub x3.Ponieważ x1 to masakra gdyż atakujący nie zaskoczy obrońcy atakiem.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: NowySwiat

Mi świat z prędkością x1 pasuje bo jakoś tam ujdzie w tłoku.Ale ważniejsza jest prędkość jednostek chciałbym żeby było x2 lub x3.Ponieważ x1 to masakra gdyż atakujący nie zaskoczy obrońcy atakiem.

dziś to już ciężko kogokolwiek zaskoczyć w grepolis bo są aplikacje i powiadamiają nas o nadchodzącym ataku. Dziś żeby być skutecznym trzeba być precyzyjnym w ataku i mieć dobrych kompanów do pomocy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: NowySwiat

dziś to już ciężko kogokolwiek zaskoczyć w grepolis bo są aplikacje i powiadamiają nas o nadchodzącym ataku. Dziś żeby być skutecznym trzeba być precyzyjnym w ataku i mieć dobrych kompanów do pomocy.
Zgadzam się z tobą ale co masz na myśli mówiąc że trzeba być precyzyjnym w ataku?Podzielisz się ze mną swoją wiedzą na ten temat?
 

DeletedUser

Guest
Odp: NowySwiat

Zgadzam się z tobą ale co masz na myśli mówiąc że trzeba być precyzyjnym w ataku?Podzielisz się ze mną swoją wiedzą na ten temat?

Maniek miał pewnie na myśli dobrą synchronizacje ataków podczas akcji gdzie nie ma luki aby klinować
ataki nie wchodza chaotycznie
zachowujac zasade pierszeństwa ogni nad innymi jednostkami
 

DeletedUser

Guest
Odp: NowySwiat

Precyzja o setne sekundy,dziwne że to do czasu nie jest liczone ale taki bajer da się przeprowadzić...
Luka zawsze jest ale to już szczęście decyduje czy da się klina władować o te kilka setne sekund czy też nie.Gdy mi się uda i piszę o jeja udało się ognie władować o pół sekundy to czy to jest pół sekundy czy zasada pierwszeństwa ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: NowySwiat

Precyzja o setne sekundy,dziwne że to do czasu nie jest liczone ale taki bajer da się przeprowadzić...
Luka zawsze jest ale to już szczęście decyduje czy da się klina władować o te kilka setne sekund czy też nie.Gdy mi się uda i piszę o jeja udało się ognie władować o pół sekundy to czy to jest pół sekundy czy zasada pierwszeństwa ?

nie ma czegoś takiego jak pół sekundy. Zasady są takie że kto pierwszy wysłał atak/wsparcie - ten pierwszy wchodzi zakładając, że wchodzi w tej samej sekundzie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: NowySwiat

nie ma czegoś takiego jak pół sekundy. Zasady są takie że kto pierwszy wysłał atak/wsparcie - ten pierwszy wchodzi zakładając, że wchodzi w tej samej sekundzie.

To dlaczego nie mamy widzieć czasu niezauważalnego czyli setne sekundy ? Oczywiście na wskaźniku czasu tego by nie było widać lecz na czasie dotarcia/przybycia. Oczywiście podgląd poleceń pokazuje co pierwsze dotrze ale ta mała zasadnicza różnica jest zawsze.
A ci co nie mają podglądu to muszą się modlić do samego końca w takim wypadku?

I tak wiem to błahostka i czepiam się... no ale może to wyróżnia grepo :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: NowySwiat

przecież wiadomo co wejdzie pierwsze jesli wchoda w tą samą sekunde
 

DeletedUser

Guest
Odp: NowySwiat

przecież wiadomo co wejdzie pierwsze jesli wchoda w tą samą sekunde

Bez zarządcy jesteś tomek określić co wejdzie pierwsze jeśli leci na ten sam czas ?
Oczywiście jeśli przeprowadzasz przejęcie z dwóch miast ognie-kolon.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: NowySwiat

No to co poszło w ataku pierwsze, to pierwsze wejdzie...zarządca do tego niepotrzebny:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: NowySwiat

Bez zarządcy jesteś tomek określić co wejdzie pierwsze jeśli leci na ten sam czas ?
Oczywiście jeśli przeprowadzasz przejęcie z dwóch miast ognie-kolon.

Don już napisał :)
zarządca nie potrzebny jakos bez niego sobie radzę i wiem co pierwsze wejdzie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: NowySwiat

Słuchajcie mam pytanie któtego dnia po wystartowaniu nowego świata trzeba się zalogować żeby założyć miasto w środku świata???I które to będzie morze???
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: NowySwiat

Zalogować się musisz praktycznie jak najszybciej. Im szybciej się zalogujesz, tym teoretycznie powinieneś być blisko środka...im dłużej czekasz, tym wyrzuci Ciebie bardziej na skraj świata.
 

DeletedUser

Guest
Odp: NowySwiat

A jak myślicie nowy świat da rade wystartować jeszcze w tym miesiącu???
 
Status
Zamknięty.
Do góry