Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Mówisz o wejściu w support i sprawdzeniu, czy pojawia się tam nowy świat, czy jakiś inny sposób? Ja aktualnie doszedłem do tego, że tam najszybciej pojawia się nowy świat (który pewnie jest testowany przez support, czy wszystko działa), a jak działa, to jest otwierany dla graczy. Czy może się mylę?

Ja uważam, że nowy świat ruszu około 20.05 lub 25.05.2015.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

20.05 jest jutro, więc świat na pewno nie ruszy. Co do drugiej daty, to także jestem sceptyczny...jak dla mnie, to w maju raczej się go nie doczekacie. Chyba, że pojawi się na liście światów w supporcie, to szansa będzie.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Mówisz o wejściu w support i sprawdzeniu, czy pojawia się tam nowy świat, czy jakiś inny sposób? Ja aktualnie doszedłem do tego, że tam najszybciej pojawia się nowy świat (który pewnie jest testowany przez support, czy wszystko działa), a jak działa, to jest otwierany dla graczy. Czy może się mylę?

Ja sprawdzam na statach, tam także można wyczaic czy bliizej, czy dalej do kolejnego świata. Jeśli ppojawia się tam, to znaczy, że już niedługo ;)
Jak moei Don, raczej nie ma co liczyć w maju na kolejny świat ;)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Mówisz o wejściu w support i sprawdzeniu, czy pojawia się tam nowy świat, czy jakiś inny sposób? Ja aktualnie doszedłem do tego, że tam najszybciej pojawia się nowy świat (który pewnie jest testowany przez support, czy wszystko działa), a jak działa, to jest otwierany dla graczy. Czy może się mylę?

Nie ma to żadnego związku. Nowy serwer tworzony jest kilka dni przed/po otworzeniu poprzedniego świata dla graczy (czyli Calydon testujemy w zasadzie od startu Baris). Jeśli przypadkowo świat, który jeszcze nie wystartował, wyświetli się w systemie supportu, to wyłączamy tę opcję, gdy tylko to zauważymy.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Ok, dzięki za sprostowanie tej informacji. Zauważyłem tę zależność w przypadku Baris (info w systemie supportu było dużo wcześniej, niż info od Was) i myślałem, że to taka zależność...ale jak widać się pomyliłem i jeśli kogokolwiek wprowadziłem w błąd przepraszam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Nie ma to żadnego związku. Nowy serwer tworzony jest kilka dni przed/po otworzeniu poprzedniego świata dla graczy (czyli Calydon testujemy w zasadzie od startu Baris). Jeśli przypadkowo świat, który jeszcze nie wystartował, wyświetli się w systemie supportu, to wyłączamy tę opcję, gdy tylko to zauważymy.

Czyli co ? w maju raczej nie ma co liczyć na nowy świat ? a kiedy w takim razie można sie spodziewać NŚ ?

To może w czerwcu około 15-tego ???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Shannqa nie napisała, że nie będzie nic w maju, choć to raczej mało prawdopodobne:)
Nikt nie wie kiedy bęzie nowy świat, więc na pewno nikt teraz Ci nie powie kied on wystartuje:) Wszystko wyjdzie wtedy, kiedy pojawi się ogłoszneie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Shannqa nie napisała, że nie będzie nic w maju, choć to raczej mało prawdopodobne:)
Nikt nie wie kiedy bęzie nowy świat, więc na pewno nikt teraz Ci nie powie kied on wystartuje:) Wszystko wyjdzie wtedy, kiedy pojawi się ogłoszneie.

A gdzie sie pojawi takie ogłoszenie ? na naszych mailach ?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Czyli co ? w maju raczej nie ma co liczyć na nowy świat ? a kiedy w takim razie można sie spodziewać NŚ ?

To może w czerwcu około 15-tego ???

Nie dostaliśmy jeszcze informacji o starcie nowego świata, więc niestety nie jestem w stanie podać oficjalnej daty - mogę tylko strzelać ;) Prywatnie obstawiałabym końcówkę maja lub początek czerwca, największy odstęp pomiędzy światami do tej pory wynosił ok. 3 miesiące.

A gdzie sie pojawi takie ogłoszenie ? na naszych mailach ?

Informacja będzie na stronie głównej, na profilu polskiej wersji na Facebooku oraz w dziale Ogłoszenia na forum :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Niekoneicznie tak może być, że otworzą na koniec maja, lub początek czerwca:)
Ostatni świat na us powstał 11th of February 2015.
Z kolei en80 mieli w sierpniu, a en81 dopiero w styczniu, więc w sumie jest szansa na to, że i u nas za szybko kolejny nie powstanie:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Niekoneicznie tak może być, że otworzą na koniec maja, lub początek czerwca:)
Ostatni świat na us powstał 11th of February 2015.
Z kolei en80 mieli w sierpniu, a en81 dopiero w styczniu, więc w sumie jest szansa na to, że i u nas za szybko kolejny nie powstanie:)

No to nie jestem pocieszony tym ewentualnym faktem ...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Wszystko jest możliwe. Nie mówię, że akurat tak będzie, no ale patrząc na ostatnie wydarzenia w świecie en i us(innych nie chciało mi się przeglądać, bo pozostałe wiki są jak labirynty dla kogoś, kto nie zna języków w których są:D), to coś takiego może przejść i do nas:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Wszystko jest możliwe. Nie mówię, że akurat tak będzie, no ale patrząc na ostatnie wydarzenia w świecie en i us(innych nie chciało mi się przeglądać, bo pozostałe wiki są jak labirynty dla kogoś, kto nie zna języków w których są:D), to coś takiego może przejść i do nas:)

OK to poczekamy i zobaczymy ...:cool:
 
Odp: Re: Odp: Nowy świat

rok temu było wielkie wyczekiwanie na Retimno , ciekawe czy jeszcze taki świat będzie sprezentowany ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Retimno było na urodziny i to gracze wybierali ustawienia:D Nie sądzę, że jeszcze taki świat powstanie:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Ja już czekam i czekam na ten nowy swiat i mam nadzieje , że go za moment odpalą :cool:
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Ja już czekam i czekam na ten nowy swiat i mam nadzieje , że go za moment odpalą :cool:

Ja tez czekam bo chce na okupacje,ale szczerze nie zaluje ze jeszcze go niema.
Nawal pracy powala od jakiegos czasu,wiec niech jeszcze poczeka:)
 

DeletedUser

Guest
Pytanie

Tak wiem,będziecie mi mówić że się nie mówi takich rzeczy itp,ale patrze czasami i strasznie wolno swiaty nowe puszczaja,pamietam jak gralem to byl 1 zaraz nastepny a teraz czekam i czekam :eek:
Będzie jakis swiat na wakacje :rolleyes: ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry