Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Pytanie

... ja wiem od Wielkiego Brata, że nowy świat będzie w czerwcu :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pytanie

ja gram na hiszpańskim serwerze
4/4/4; stary; 8h okupacji;2 dni ochrony;bez bonusu nocnego; morale aktywne ; handel złotem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22282

Guest
Odp: Nowy świat

Hej informuję i to nie jest żart że ja i mój brat kończymy grę w grepolis już na zawsze jeśli nie powstanie w tym najbliższym tygodniu nowy świat.To nie żart bo brat postawił mi warunek albo już najszybciej powstanie nowy świat albo kończy przygodę w tej grze.A ja bez niego grać nie będę bo to nie ma sensu samemu.
Eh... i co? Żyjecie jeszcze?;) przyjeli was to trudne sprawy?:D
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

yo młoty;) jakieś przecieki na temat nowego świata dotarły do was? Czy mam dalej włączyć w kompie opcje "uspij"
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Możesz włączyć opcję podaną przez Ciebie, albo nawet hibernację:D
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

yo młoty;) jakieś przecieki na temat nowego świata dotarły do was? Czy mam dalej włączyć w kompie opcje "uspij"
Król z brązu osób zapowiedział, że już nie będzie grać, więc pewnie dlatego nie będzie nowego świata :D
Zaraz jeszcze pewnie dostaniesz tego typu odpowiedź: "Jak tylko support będzie wiedział to ogłosi." :D
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

przypuszczam ze na nowym swiecie przy fajnych ustawieniach zbierze sie duzo konkretnych ekip, ktore juz tylko sie nudza na swoich swiatach. Szkoda ze taka fajna sieczka wypadnie na okres letni :/ piasek, woda, dziewczyny, alkohol..jak grac w lecie panie premierze ?? :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

To nie do pana premiera:D Prędzej do pani kanclerz pisz prośby :D
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Angela nie wychodzi pewnie na plaze latem, raczej pojdzie tropem goscia, ktory w sylwestra bedzie gral w gre. wiec ona nie bedzie miala problemu by sobie pykac w grepo w te upalne dni :)Prosba skazana z gory na porazke :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry