Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ogromna prędkość świata (w tym wojsk), brak morale, niezbyt długi bonus nocny - to będzie świat dla tych, którzy przez cały dzień w każdej chwili mogą rzucić wszystko, i wejść do gry, i nawet zbyt wiele snu nie potrzebują. Czekałam na nowy świat, ale na ten się nie piszę, mimo, że stęskniłam się za nowym systemem.

Właściwie, to od dawna ciekawi mnie, jak by się grało na świecie, z początku maksymalnie sprzyjającym pokojowi, (np.: prędkości 4/1/4 lub 4/2/4, morale, dłuuuugi bonus nocny, duże sojusze, może jeszcze ułatwione pokojowe zakładanie miast). Podejrzewam, że po wstępnym okresie burzliwego rozwoju wybuchłaby piękna wojna... Ale nie wiem, czy taki świat powstanie kiedykolwiek.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

siemanko, przygarnie mnie ktoś do sojuszu? :D
Będę grał pod nickiem "Knidos" a tam mam sporo złotka :)

Ciekawe jak to sie ma ta twoja ilosc zlota porownujac do innych graczy ;)
dla jednego sporo zlota to bedzie 1k a dla drugiego 50 k ?
I CZY jest jakies maxymalna ilosc zlota np 100 k ?
bo doszly mnie sluchy ZE BEDZIE OSTRE ZLOCENIE
czesc graczy przez kilka serwerow zbierala zlotko zeby tu wydac ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja jestem gotowa żeby grać na takim szybkim świecie oraz złota też uzbierałam żeby poradzić sobie z najlepszymi na świecie EDESSA ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ja jestem gotowa żeby grać na takim szybkim świecie oraz złota też uzbierałam żeby poradzić sobie z najlepszymi na świecie EDESSA ;)

I oczywiście będę grała pod tym samym nickiem co jestem tutaj czyli Alexandra.
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jak zdjęcie na awatarze jest Twoje to chętnie Cię przygarnę
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

A kto tutaj korony nie ma...przecież wszyscy ją już mają :p Niektórzy na kilku kontach, a inni na jednym kilka:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nareszcie szybki świat z nowym systemem, w sam raz dla tak Niegodnego Uwagi Ludzika, jak ja - będzie można się pobawić :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Kto nie uzbieraol za duzo zlota to niech lepeij dzisaj kupi bo daja +40% !!! ....przez ten swiat i ten bonus na zloto zaczynam sie zastanawiac czy to nie koniec INNO :D hahaha
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

hahaha śmieszne jest to że ktoś sobie zakłada konto :D daje fotke ładnej laski... a reszta się ślini... itd
ja też założę sobie multi na FO dodam fote zajebistej laski :D i na pewno mnie przygarnie ktoś hahahahaha
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No to kto mnie przygarnie chłopaki ?? bo szukam ekipy
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jeżeli potwierdzą się ploty na temat startujących tutaj ekip to przypadkowym składom będzie tutaj bardzo ciężko..
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jeżeli potwierdzą się ploty na temat startujących tutaj ekip to przypadkowym składom będzie tutaj bardzo ciężko..

Przykładowe składy bardzo chętnie przygarniemy jako farmy.Stawiam,że pojawi się 4-5 mocnych ekip znających się w większości jak łyse konie.Pytanie która ekipa wytrzyma tempo którego na grepo dawno nie było
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9983

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Pocieszające jest to, że wielu grepoemerytów zostało zmobilizowanych przez ustawienia tego świata do przyjęcia wyzwania raz jeszcze,, ten ostatni raz ( jak zwykle:p)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ciekawe jak będzie się grało bez złota, ale już wkrótce się przekonam :)
Podejrzewam że zostanę farmą :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Na złocie czy nie na złocie to i tak grać można więc bez obaw :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ciekawa jestem kto się pojawi na nowym świecie :) I jak to będzie wyglądało w praktyce.. przez te wszystkie lata już z tyloma osobami się grało, że nie będzie kogo atakować, bo wszędzie znajomi ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry