Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

To co da system tworzenia iluś tam kont?
Jaki byłby mechanizm zysku?
Jakby kolega zrobił bilans kosztów i zysków otwierania ciągle nowego świata to przecież wychodzą straty czasowe i kosztowo.
Ale chętnie wysłucham całego i dokładnego mechanizmu gdzie ten zysk, aby to się opłacało.
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

To co da system tworzenia iluś tam kont?
Jaki byłby mechanizm zysku?
Jakby kolega zrobił bilans kosztów i zysków otwierania ciągle nowego świata to przecież wychodzą straty czasowe i kosztowo.
Ale chętnie wysłucham całego i dokładnego mechanizmu gdzie ten zysk, aby to się opłacało.


Spacio powiedz mi jeszcze że INNO jest stratne na eventach
smiley_emoticons_lol.gif

smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
zniszczyliście tą gre i tyle co tu komentować na czasie zobaczycie sami sobie w to grać będziecie
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie żebym tu kogoś oceniał bo bana już nie chce ale 90 % graczy ma złą opinie o was i o waszej kompetencji
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Otóż administracja nie tworzy miliona kont, ponieważ to strata czasu i dla Inno.
Jakby chciała szybszego zamykania to przecież by wprowadziła system taki, który by to powodował. Jest to tańszy sposób i szybszy. Tyle to da się zrozumieć prawda? Więc wasz wymysł w sprawie kont jest nieracjonalny mając takie możliwości jak zmianę parametrów zamykania światów i ich kończenia.
Nadal nie przedstawiliście mi różnicy zysków, bo dla mnie wasz tok rozumienia nie jest ekonomiczny.
Nowy świat to nowe koszty utrzymania kolejnego serwera, a tak można wrzucić kilka światów na jeden, bo gracze są przejmowani i rezygnują. Więc kosztem jednego świata, gdzie zysk jest mniejszy niż z 4 światów. Liczba graczy się zgadza, bo wyjdzie to samo, a zysk jest większy z tych 4 niż z jednego nowego.
No chyba, że coś źle rozumiem i ktoś mi to wytłumaczy lepiej.

Niby Tworzenie kont jak ma się do reklamy? Przecież takie niby konta nie polecają gry, nie sławią ją itd. W grach tego typu takie działania nie powodują reklamy ani nic. Reklamą w takich wypadkach dających działanie jest Reklamowanie gry oraz polecanie jej przez innych graczy, a liczba graczy jako liczba nie robi reklamy gier na przeglądarki.
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Kochana Shanqo to ja z okazji Mikołaja proszę Cię żeby nie było eventów
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
jeśli to też załatwicie albo chociaż ograniczą to NIGDY wiecej nie obraże nikogo na FO i w grze
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
a tak po za tym też poszedłem na en ...

Assasin chyba obie rzeczy mało realne
smiley_emoticons_smilenew.gif


no ale w obu przypadkach było by fajnie hehe
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dlatego zapraszam na świat en Łukasz :)
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Istnieje taka powiesc panie sapcio(nota bene swietny nick), buszujacy w zbozu sie nazywa, tez pan powinienes pobuszowac tu i owdzie.
Widze, ze pretenduje pan do nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii drogi panie sapcio, droga jednak dluga jeszcze przed panem.
Wpolczesna reklama opiera sie na relacjach ilosciowych, a metoda jaskiniowa z cyklu szepne sasiadowi, ze pod tamtym krzaczkiem najmniej smierdzi wyszla troche z uzytku i choczawsze bedzie odgrywac role, coraz mniej zwraca sie na nia uwage, pan sie zastanowi panie sapcio jakiej pasty do zebow pan uzywa zanim zdecyduje sie pan cos tu napisac.

pich ma racje, dzis jeśli ktoś czegos szuka patrzy na popularnosc i opinie produktu :) tu kolega/sąsiad nie doradza jak 10-20lat temu
popularnosc i opinie mozna zawsze sztucznie podwyzszyc w taki sposob jak opisal pich, wiadomo ze im wiecej graczy tym bardziej popularna gra

- - - Automatycznie połączono posty - - -

czekam na ten nowy swiat, moze sie jednak doczekam :) No i lubie startowac w pierwszym dniu a tam na en juz chyba troche trwa ?

zalezy jaki swiat
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Wiele branż działa na zasadzie polecenia i nie mają innych źródeł reklamy. Utrzymują się na rynku i mają sporę zyski. Opinie można tworzyć bez robienia wymyślanych kont. A popularność dają trwałe konta, a nie wymyślone przez was konta robione do zamykania światów, bo przecież według waszej idei one znikną szybko.
Ilościowych relacjach opiera się towar widziany i namacalny. Zasada "O Fajne buty od Inno", a nie "O fajne premium od Inno", bo tego nie widać namacalnie i jest rzeczą fikcyjną.
Panie Pich pobuszowałem tu i ówdzie i jakoś nie widzę u Pana konkretów, dowodów czy jakieś ścisłej teorii. Może się tutaj pojawi?
Ja cały czas przedstawiam konkretny mówiące, że wymysł jakim jest zakładanie kont przez administracje jest nieprawdą skoro mają lepsze, szybsze i trwalsze możliwości i jakby szybkie światy nie przynosiły zysków, albo firma nie wychodziła na 0 to by ich nie wypuszczała. Wystarczy zobaczyć na Wiki ile jest szybkich światów obecnie i cały czasy powstają.
Jedna branża ma reklamę taka inna taką. Nie da się wszystkich podpiąć pod jedno.
Chce porozmawiać konstruktywnie, a nie tekstami, które nie mają nic wspólnego z tematem dyskusji, a mojej osoby.

P.S Dziękuje, że mam super nick. Taki bardzo "tulaśny" prawda?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23832

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

np ten ostatni co ruszyl 4x3x3, co kiedys o nim pisales
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Opinie można tworzyć bez robienia wymyślanych kont. A popularność dają trwałe konta, a nie wymyślone przez was konta robione do zamykania światów, bo przecież według waszej idei one znikną szybko.

a jak wyjaśnisz konta "guest"(gość) których na serwerze potrafi być kilkaset? one również są liczone i zajmują miejsce i potrafią być 30+ dni na serwerze:p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wystarczy zobaczyć na Wiki ile jest szybkich światów obecnie i cały czasy powstają.

strasznie mało takich światów, patrze na szybkość 4 i na palcach jednej ręki zliczę takie serwery
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

świat trwa miesiąc Łukasz prędkość 4-3-3
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

nazwa Dimale świata.

to juz prawie cuda hehheeh, nie no zartuje. Gralem kiedys na jakims swiecie gdzie nie bylo bonusu nocnego ( ten en tez taki jest ? ) ale jednak emocje, napinki, debaty z polskich gier czy to na FO czy w grze są nie do przebicia :) ta cała otoczka jest git :)

CZEKAM dalej :)
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Mnóstwo osób wchodzi przez mobile, bo dopiero co ja pobrali albo się wylogowali ze swojego konta, a klikniecie przycisku "nowy gracz" powoduje automatyczne utworzenie konta na najnowszym świecie, wiec łatwo zrobić to przez przypadek. Tacy gracze często, gdy tylko się zorientują, że nie są na swoim nicku, wylogowują się i nie kasują kont. Dopiero jeśli przejdą przez odpowiednie misje samouczka to maja możliwość wyboru nicka, ale wiele osób tego nie robi.
Uwierz mi, że nas to też denerwuje.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Zapytam wprost...

Czy w tym roku będzie jakiś jeszcze świat? Jeśli nie, to oznacza, że czekamy do 2016 roku?
smiley_emoticons_schneeball.gif
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Panie Pich pobuszowałem tu i ówdzie i jakoś nie widzę u Pana konkretów, dowodów czy jakieś ścisłej teorii. Może się tutaj pojawi?

To ja ci przedstawię teorię.

Zapowiadacie powstanie fajnego szybkiego świata Edessa i z góry wiadomo, że będzie się cieszył dużą popularnością. W obiegu jest sporo golda więc warto go ściągnąć i sprzedać nowy. Dlatego od początku dajecie event.

Czy to jednak znaczy, że wszyscy pójdą grać na Edessę i kolejna Farsala bedzie pusta? No nie. Wiadomo, że niektórzy się spóźnią, inni zostaną na Edessie podbici szybko a jeszcze inni wymyślą sobie odpuszczenie tej "żylety" i węjdą na wolniejszą i spokojniejszą Farsalę.
Dalczego więc nie skorzystać z okazji i tam tez nie wtrynić eventu?

No ale eventu kolejnego dać nie można wiec trzeba to zrobić inaczej. Farsala i tak musi powstać wiec lepiej jak powstanie szybko w czasie trwania miesięcznego (!!!) helołynu. Wtedy zwróci się z naddatkiem ten koszt uruchomienia, który i tak jest nieuchronny.

I dlatego Sapcio & company siadają i klikają konta guest zapychając Edessę coby zamknąć rekrutację.

I tak oto Farsala startuje z dnia na dzień.

Masz coś jeszcze mądrego do powiedzenia w tym temacie?
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

a guesty to chyba jak sie logujesz z tel powstają
smiley_emoticons_smilenew.gif
ale byc może jest tak jak mówisz
smiley_emoticons_xmas4_advent4.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

tak czytam co piszecie o kontach quest.. I faktycznie na Edessa chyba było z nimi przegięcie. Po powtórnym otwarciu świata zalogowałam się z ciekawości. Nie pamiętam jakie to było morze, ale oprócz mnie był jeden sąsiad - wyspa obok, a następny na sąsiednim morzu, kilka godzin ogniami na świecie speed 4:))

dwa lata temu gdy nie było tych questów, to na PHI zalogowałam się po dwu miesiącach - M 76, i nasz sojusz - po okolicznych fuzjach - skończył jako TOP 2 świata. Wówczas było w ogóle więcej światów, a lognięcie w dowolnej chwili zapewniało też zabawę, obecnie jak nie wejdziesz od razu, to wywala do jakiejś czarnej samotnej dziury:(
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

jest nowy świat :) tylko że ustawień nie ma :)




Drodzy gracze, mam przyjemność poinformować, że 17-12-2015 startujemy nowy świat - GALA.
Niestety nie znamy jeszcze jego ustawień.
Poinformujemy o nich najszybciej, jak będzie to możliwe.


Start: 17-12-2015
Prędkość: x
Prędkość jednostek: x
Prędkość handlu: x
Ochrona nowych graczy: dni
Limit członków sojuszu:
Morale:
Wersja podboju:
Bonus nocny:
Natychmiastowe ukończenie zlecenia:
AT: 10s


Nie zapomnijcie podzielić się z nami swoją opinią na temat nowego świata! Zapraszamy również do działu na forum, który poświęcony jest Farsali i jej graczom
 
Status
Zamknięty.
Do góry