Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser25484

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Czy teraz nie powinno być ankiety na nowy świat? Tak jak z idalium? Bo było tam napisane jak sie nie mylę "Niech fani nowego systemu się nie martwią, dla nich też zrobimy ankietę" więc z logicznego punktu widzenia powinni zrobić ankietę

Cytując Shanqe:
,,Wspominałam o tym, że postaramy się o taką ankietę, ale przypomnę, że na razie nie wiemy przy którym świecie mogłaby ona powstać Zobaczymy co da się zrobić.''
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Cytując Shanqe:
,,Wspominałam o tym, że postaramy się o taką ankietę, ale przypomnę, że na razie nie wiemy przy którym świecie mogłaby ona powstać Zobaczymy co da się zrobić.''
To dotyczyło ustawień świata a nie systemu podboju jak już coś.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja bym wolał coś nowego, wolniejszego, czego jeszcze nie było...proszę o świat 2/3/4 na starym systemie ;)
 

DeletedUser27452

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

System podboju: STARY
Natychmiastowe ukończenie zlecenia: Obojętnie
Wioski z punktami walki: Nie
Anty-timing: 10s
Prędkość świata / prędkość jednostek / prędkość handlu: 2/2/2
Ochrona początkujących: 7 dni
Limit członków sojuszu: 60
Morale: NIEAKTYWNE
Bonus nocny: 23:00-07:00
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No to raczej będziemy mieć 4/4/4 :D
 

DeletedUser27685

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ludzie moim marzeniem jest 4/4/4
bonus nocny od 01:00-09:00 trzeba się wyspać
bez morali
wioski z pw
członków w sojuszu obojętnie [masówki fajnie się niszczy]
ochrona dla początkujących 7dni i yolo
 

DeletedUser27687

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Świat by mógł startować z prędkością 2 we wszystkim i też by starczyło. Co do ilości osób w sojuszu to myślę, że 80 to max ale i tak prawdopodobnie będzie 100 (co jest za dużo). Bonus od 23:00-08:00 w sam raz dla nocnych łowców hehe. No ale zobaczymy :D

NARESZCIE STARY PODBÓJ! :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Świat by mógł startować z prędkością 2 we wszystkim i też by starczyło. Co do ilości osób w sojuszu to myślę, że 80 to max ale i tak prawdopodobnie będzie 100 (co jest za dużo). Bonus od 23:00-08:00 w sam raz dla nocnych łowców hehe. No ale zobaczymy :D

NARESZCIE STARY PODBÓJ! :cool:


I to jest TO! ;)
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

śledzę ankietę odnośnie prędkości świata i 4/4/4 oraz 3/3/3 idą łeb w łeb ;)
(sam głosowałem na 4/4/4)

dlatego propozycja dla Grepo Teamu aby kolejny świat (który według schematu powinien znowu być ze starym systemem podboju )
zrobić na bazie wyników "miejsca drugiego" obecnej ankiety :)
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Raczej jak już to zrobią kolejną ankietę a nie będą patrzeć na starą , to tak jakby głosować na prezydenta czy coś w tym stylu i osoba co zajeła drugie miejsce powinna zostać prezydentem po kadencji tego drugiego , no tak niezbyt bym napisał
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

no właśnie kiepskie kolego porównanie to nie wybory prezydenckie

chodzi o to aby dać szansę innym jak widać są główne dwa obozy zwolenników "3/3/3 i 4/4/4"
trzymam w kciuki za 4/4/4 niemniej jednak jak nie przejdzie to w następnej konfiguracji świata Team powinien wziąć pod uwagę "drugie miejsce"
bo znowu może się okazać że kilkoma punktami wygra taka sama konfiguracja ... i będzie to samo a tak te dwa "obozy" zwolenników czy "3/3/3" czy "4/4/4" będą zadowoleni .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

predkosc w nowym swiecie to pewnie bendzie x4 a ilosc osub w sojuszu pewnie bendzie 150
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jestem w szoku, że na razie wygrywa 3/3/3 :D Ankiety zawsze tworzymy z nastawieniem, że na 95% będziemy mieć serwer z prędkością x4, a tym razem głosowanie jest bardzo wyrównane :)

no właśnie kiepskie kolego porównanie to nie wybory prezydenckie

chodzi o to aby dać szansę innym jak widać są główne dwa obozy zwolenników "3/3/3 i 4/4/4"
trzymam w kciuki za 4/4/4 niemniej jednak jak nie przejdzie to w następnej konfiguracji świata Team powinien wziąć pod uwagę "drugie miejsce"
bo znowu może się okazać że kilkoma punktami wygra taka sama konfiguracja ... i będzie to samo a tak te dwa "obozy" zwolenników czy "3/3/3" czy "4/4/4" będą zadowoleni .

W tym momencie nie jestem w stanie niczego obiecać na temat ustawień kolejnego świata, ale będziemy pamiętać o twojej propozycji :)
 

DeletedUser27687

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jestem w szoku, że na razie wygrywa 3/3/3 :D Ankiety zawsze tworzymy z nastawieniem, że na 95% będziemy mieć serwer z prędkością x4, a tym razem głosowanie jest bardzo wyrównane :)



W tym momencie nie jestem w stanie niczego obiecać na temat ustawień kolejnego świata, ale będziemy pamiętać o twojej propozycji :)

Myślę, że pomysł całkiem dobry tym bardziej, że świat na prawdę się psuje jak będzie wszystko razy 4. Nie ma wtedy żadnej frajdy z gry :D Myślę, że byście mogli to brać pod uwagę i doprowadzić do tego by świat został utworzony rozsądnie :D
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Myślę, że pomysł całkiem dobry tym bardziej, że świat na prawdę się psuje jak będzie wszystko razy 4. Nie ma wtedy żadnej frajdy z gry :D Myślę, że byście mogli to brać pod uwagę i doprowadzić do tego by świat został utworzony rozsądnie :D

hmm dlaczego uważasz że się psuje jak jest x4 ??
gram jeszcze na Edessie na x4 i mnie bardzo pasuje ta prędkość i nie mogę się doczekać świata ze starym podbojem z taką samą prędkością
jak dla mnie same plusy : szybka produkcja wojsk , wioski w końcu dawały więcej surowców aż się chciało na nie klikać aby coś zebrać ... nie to co x1 ... ruchy wojsk również na plus kolonem można spokojnie z bonusami 5 mórz przeskoczyć ;)

wachlowanie bohaterami do woli w ciągu dnia przed bonusem nocnym, duże ilości jednostek z eventow itp itd
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

hmm dlaczego uważasz że się psuje jak jest x4 ??
gram jeszcze na Edessie na x4 i mnie bardzo pasuje ta prędkość i nie mogę się doczekać świata ze starym podbojem z taką samą prędkością
jak dla mnie same plusy : szybka produkcja wojsk , wioski w końcu dawały więcej surowców aż się chciało na nie klikać aby coś zebrać ... nie to co x1 ... ruchy wojsk również na plus kolonem można spokojnie z bonusami 5 mórz przeskoczyć ;)

wachlowanie bohaterami do woli w ciągu dnia przed bonusem nocnym, duże ilości jednostek z eventow itp itd

Zgadzam się z tym. Ale ochrona na 7 dni ?? złotnicy po 4 miasta będą mieli jak ochronka zniknie :D
 

DeletedUser27353

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja uważam że ochrona początkowa powinna trwać przez 7 dni,Ci którzy grajom za złocie zrobiom podbuj w nawet 3 dni.A gdy ochrona bendzie trwała tydzień to zapewni dobrom zabawe.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Przy prędkości x4 podbój spokojnie można zrobić w 3-4 dni...nawet bez złota :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja uważam że ochrona początkowa powinna trwać przez 7 dni,Ci którzy grajom za złocie zrobiom podbuj w nawet 3 dni.A gdy ochrona bendzie trwała tydzień to zapewni dobrom zabawe.
Ci co myślą że dłuższa ochrona im zapewni przetrwanie są w bardzo dużym błędzie. Nic bardziej mylnego. Ci co będą mieć podbój w 3 dni to założą miasta i po ochronce będą mieć 3 miasta do ataku
:D
 

DeletedUser27449

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Złotnicy szybko sobie miasta wyboostują i będzie co przejmować
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry