Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Złotnicy sobie miasto wybudują i postawią dwa inne z palików...wojsko się zrobi (albo nie trzeba będzie, bo znowu event będzie) i osoby spokojnie się rozwijające mogą mieć problem jeszcze większy, niż przy 3-4 dniach ochronki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jak dla mnie zaskoczenie. Jak wchodziły ankiety to byłem pewien że będzie 4/4/4 a przynajmniej prędkość świata 4 a tu jednak 3 :)
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dla każdego zaskoczenie,wystarczy spojrzeć posty w tym temacie 95 % chciało 4/4/4 :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

no i wygrywa 3/3/3 szkoda bo już jest taki "Helorus" całkiem świeży ;)

Ciekawe, czy multikonta głosowały :confused: Bo wiadomo, kiedyś (o ile wiem to Retimno) było też na początku x4, ale potem nie wiadomo skąd wpłynęło 100 głosów na x3.
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ja to jednak wolałem jak support narzucał ustawienia , ludzie nie wiedzą czego chcą i gdyby było 6-6-6 to by głosowali , a po ochronce koniec gry :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jak otwierane mają być dwa światy z każdym systemem podboju po kolei, to może warto wprowadzić jeden z nich wolny (prędkości x-1/2) i drugi szybki (prędkości x-3/4). Wszyscy będą zadowoleni :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jak otwierane mają być dwa światy z każdym systemem podboju po kolei, to może warto wprowadzić jeden z nich wolny (prędkości x-1/2) i drugi szybki (prędkości x-3/4). Wszyscy będą zadowoleni :)

Ankieta pokazała że zwolenników wolnych światwów 1/2 jest bardzo mało. Moim zdaniem powinni odchodzić od nich i robić wolny świat 1 na 4 w jednym systemie podboju.
 

DeletedUser27449

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jak otwierane mają być dwa światy z każdym systemem podboju po kolei, to może warto wprowadzić jeden z nich wolny (prędkości x-1/2) i drugi szybki (prędkości x-3/4). Wszyscy będą zadowoleni :)
Chciałbym zobaczyć czy jakoś specjalnie by się ilość graczy na świat zmieniła ;p Chodzi mi o to czy by było tak,że na szybkim więcej osób by grało niż na wolnym i czy różnica byłaby duża :D
 

DeletedUser27678

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

a o której godzinie startuje ten świat
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ja to jednak wolałem jak support narzucał ustawienia , ludzie nie wiedzą czego chcą i gdyby było 6-6-6 to by głosowali , a po ochronce koniec gry :)

dobre by bylo takie 6-6-6 :) a jeszcze lepiej 6-2-6 bo jednak jak jednostki sa wolniejsze to szybkosc serwa nie jest tak odczuwalna, niektorzy o tym zapominaja
a retimno nie bylo 4-4-4 tylko 4-3-4 bo jakies mulciaki przeglosowaly na koniec w ankiecie 4ke

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tego nigdy nie wiadomo

szarpen druten cwaj minuten
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Świat najprawdopodobniej będzie w godzinach 10-16 w tym czasie najczęściej otwierają,choć są wyjątki...
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ankieta pokazała że zwolenników wolnych światwów 1/2 jest bardzo mało. Moim zdaniem powinni odchodzić od nich i robić wolny świat 1 na 4 w jednym systemie podboju.

Ilość graczy jest podobna sam bym pograł teraz na x2,5 najlepiej :p i zgodzę się co do tego że ważna jest szybkość jednostek osobiście wolałbym żeby każdy świat miał prędkość jednostek x2 , osobiście zrobiłbym serwer 2,5-3/2/4 (lepszy swoisty interfejs dla gracza)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ilość graczy jest podobna sam bym pograł teraz na x2,5 najlepiej :p i zgodzę się co do tego że ważna jest szybkość jednostek osobiście wolałbym żeby każdy świat miał prędkość jednostek x2 , osobiście zrobiłbym serwer 2,5-3/2/4 (lepszy swoisty interfejs dla gracza)
Ilość graczy nie jest podobna bo na wolne ustawienia głosowało 90 (2/2/2, 2/3/3, 2/1/2, 2/1/1, 1/1/1, 1/2/2 , 1/2/3) a na szybkie 251 (4/4/4, 4/3/4, 4/3/3, 3/3/3, 3/4/4, 3/2/3, 3/2/2). Ewidentnie widać że wolne światy powinny być rzadziej niż szybkie. Myślę że jakby była ankieta za każdym razem to wolnego świata długo byśmy nie doczekali no chyba że jacyś desperaci by robili muli konta. Podtrzymuję więc to że wolny świat powinien się pojawiać raz na 4 światy w danym systemie podboju (1 wolny 3 szybkie)
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ilość graczy nie jest podobna bo na wolne ustawienia głosowało 90 (2/2/2, 2/3/3, 2/1/2, 2/1/1, 1/1/1, 1/2/2 , 1/2/3) a na szybkie 251 (4/4/4, 4/3/4, 4/3/3, 3/3/3, 3/4/4, 3/2/3, 3/2/2). Ewidentnie widać że wolne światy powinny być rzadziej niż szybkie. Myślę że jakby była ankieta za każdym razem to wolnego świata długo byśmy nie doczekali no chyba że jacyś desperaci by robili muli konta. Podtrzymuję więc to że wolny świat powinien się pojawiać raz na 4 światy w danym systemie podboju (1 wolny 3 szybkie)

wtedy musiała by być stała liczba otwieranych światów na rok a to chyba odpada:p jeśli było by wiadomo że w roku otwieramy np 8 serwerów to można by coś zakładać że 4 sa ze starym systemem a 4 z nowym:p kolejna sprawa były by ustawienia ale tu można by założyć że wykorzystujemy standardowe możliwość czyli 1-1-1,2-2-2,3-3-3,4-4-4 i po kłopocie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ale dlaczego ?
Teraz są światy po 2 z nowym systemem i 2 ze starym na zmianę. Po prostu widać kiedy jaki świat był więc jak 2 byłyby szybkie to później po dwóch z nowym systemem byłby 1 szybki i jedne wolny z starym systemem. Nie potrzeba do tego określenia ilości światów na jeden rok, 2,5 wliczam do prędkości wolnej więc 1,5 czy 3,5 bez problemu by było zakwalifikować pod wolny lub szybki świat ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24597

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Przepraszam za pytanie może po porstu nie zauważyłem ale jest już data startu Lindos?
 
Status
Zamknięty.
Do góry