Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Tak jak guzitso napisał nie było już trochę nowego systemu z prędkością 3x ,a najlepsze ustawienia moim zdaniem to 3/2/4-5 , a powodem jest:
-Prędkość 3x przyzwoita prędkość, nic nie buduje się bardzo szybko ale również nie wlecze się jak ślimak ,przez co nie trzeba długo czekać jak i poświęcić można mniej czasu na kolejkowanie itd. przyjemniejsza prędkość w moim odczuciu niż 4x
-Szybkość jednostek 2x nie za szybko jak i nie za wolno, osobiście najprzyjemniej mi się grało na tej prędkości jednostek i lepiej to funkcjonuje, ponieważ sojusz ma więcej czasu na reakcję itp.
-Szybkość handlu tak jak kiedyś pisał Dragunov stwarza pewien interfejs i czym większa szybkość handlu tym lepiej, ponieważ nie musimy czekać b.długo na przesyłkę surowców przez co możemy poświęcić mniej czasu na rekrutację itp. Nie wiem jak z innymi ale mniej męczy siedzenie i żmudne przesyłanie surowców z miasta do miasta (Nie mówię o Idalium jakby ktoś się czepiał)
 

DeletedUser3480

Guest
może bym zagrał ale prędkość razy 50 wszystko żebym max 2 tygodnie grał bo czasu mało a system bez różnicy
 

DeletedUser28006

Guest
Grając na świecie CHI (wydaje mi się że był x2, ale dokładnie nie pamiętam było to kilka lat temu) całodniowy wypad na zakupy/obiad/kino z rodziną nie kończył się trzystoma raportami do przejrzenia i 20 buntami. Na idalium w przy prędkości x4 w skrajnych przypadkach, obiad z rodziną lub godzinna nieobecność również kończyła się kilkoma buntami. Co do prędkości x3 nie wypowiem się bo nie grałem na takiej, aczkolwiek świat x4 jak dla mnie jest przegięciem. Fakt fajnie jest szybko rozbudować wioski i w kilka dni odbudować offa, ale to wymaga praktycznie całodobowej obecności w grze. Taki świat bardziej dla osób które nie mają zajęcia chyba (nikogo nie obrażając oczywiście);)
 
mój ideał
Prędkość: 3
Prędkość jednostek: 2
Prędkość handlu: 4
Nowy system
Brak morali

Całkiem ciekawa opcja z brakiem bonusu nocnego. Na pewno przyciągnął by ten świat dużo ciekawych osób ;)
 
a na grudzień to stary system , 3x3x4 , reszta obojętna
smiley_emoticons_grin.gif
 
3/3/3, nowy system, przydałoby się dla odmiany z moralami, ewentualnie jakiś kombinowany z prędkościami - 4/3/3 lub 3/4/3
 

DeletedUser21987

Guest
Ja proponuję 4x3x4
Stary system
Brak morali
Bonus nocny 00.00-7.00
Sojusze małe max 40 osób...
No i wtedy można grać
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
 

DeletedUser22065

Guest
4/3/3 i bonus od 0:00 do 8 . Reszta mi obojętna . Jak myślicie , kiedy otworzą nowy świat?
 
Status
Zamknięty.
Do góry