Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30547

Guest
Troche zaspalem, sytuacja wyglada tak, ze zdejmiemy sobie jednego Francuzika, ale nie bardzo mamy deffa, mo dobra, ta wyspa bedzie ok. Do wieczora cos tam zrobisz.
 

DeletedUser29997

Guest
witam mam pytanie kiedy rusza nowy swiat? ze starym systemem podboju?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam zagram na nowym świecie

Pod koniec stycznia , pewnie po evencie ruszy świat ze starym podbojem. Szukam sojuszu który jest stabilny, trzon sojuszu zna się z innych światów i w którym od początku mógłbym zagrać .Nie buduje cudaków. Nie biorę żadnych uprawnień.Ostatnie wzorowe prowadzenie sojuszu to nieznany i Anteres (łowcy snów) wcześniej sojusz kozacy szukam czegoś podobnego,najlepszy gracz z którym grałem Adek176 era mobilna, *Turczyn* era przed mobil.Teraz nie śledzę sytuacji ostatnio grałem sam sobie bez ciśnienia info proszę na maila makiny@wp.pl.
Szukam sojuszu który jest stabilny.....chlopie wejdz na OLX moze tam znajdziesz
 

DeletedUser26338

Guest
Szukam sojuszu który jest stabilny.....chlopie wejdz na OLX moze tam znajdziesz
Szkoda gadać na forum , na grze bo wiąże się to najczęściej z obrażaniem lub wyśmiewaniem . Podbudowałeś swojego ego i pokazałeś świetny dowcip.Zniechęciłeś mnie skutecznie do zaglądania na forum , nie wiem co mnie podkusiło. Wygrałeś gratuluje
 

DeletedUser30330

Guest
lol27.gif
lol.gif
laugh.gif
 
przed poprzednim światem jak ktoś szukał ekipy to na każdym świecie dał ogłoszenie swoje ale miał wymogi z wysoką poprzeczką - złoto i dyspozycyjność

Idzie może ktoś na nowy świat Byllis? Wybieram się tam z ograną ekipą około 15 graczy ale osobiscie uważąm że trzba nas około 30tu. Szukamy graczy ograny którzy zawsze są do dyspozycji(aplikacja na tel).
Chcielibyśmy stworzyć sojusz graczy korzystających ze złota bo dzisiejsze grepolis tego wymaga o ile chce sie dotrzymać kroku najlepszym.
 

DeletedUser24147

Guest
Moim zdaniem ustawienia nowego świata są wiadome będzie 4/4/4 i tyle.Tak przewiduje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry