Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No ja będę grał ale nie wiem z jaką ekipą wystartować :p tylko bonus nocny lipny reszta nawet spoko

- - - Automatycznie połączono posty - - -

PS:dodam że nowe światy już nie maja takich krótkich nazw jak kiedyś :p
 

DeletedUser

Guest
Nowy świat

Czy możliwe jest aby jeszcze w tym miesiącu zostanie otwarty nowy świat ? Ponieważ został nie dawno otwarty urodzinowy Retimio i kilka dni temu Sparta.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

raczej nie zwłaszcza patrząc na spartę informacja z mega wyprzedzeniem :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

jeśli sparta zapełni się w ekspresowym tempie, to istnieje szansa że następny świat niedługo wystartuje. //ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

A może w końcu jakiś świat z przerwą nocną np. 23:00-6:00 , w której nie mozna by wysyłać ataków?
Chętnie zagrałbym jeszcze na jakimś świecie ale ... w nocy to ja wolę spac ;)
Myślę że takich jak ja trochę by się znalazło??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

A może w końcu jakiś świat z przerwą nocną np. 23:00-6:00 , w której nie mozna by wysyłać ataków?
Chętnie zagrałbym jeszcze na jakimś świecie ale ... w nocy to ja wolę spac ;)
Myślę że takich jak ja trochę by się znalazło??
liczy sie element zaskoczenia :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

A może w końcu jakiś świat z przerwą nocną np. 23:00-6:00 , w której nie mozna by wysyłać ataków?
Chętnie zagrałbym jeszcze na jakimś świecie ale ... w nocy to ja wolę spac ;)
Myślę że takich jak ja trochę by się znalazło??

i co jeszcze, może automatyczne uniki wojskiem jak cię nie ma online a idzie na Ciebie atak, co?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Nie wiem w czym wy macie problem??
Pewnie jeszcze stary system podboju ... zaatakować o 3:00 w nocy i zabunkrować
I zaś taki cieszy się ile to on miast nazdobywał ....na graczach bez apki na telefon ...
Dla mnie to raczej powód do wstydu
Normalni ludzie śpią gdzieś miedzy 23 a 6 rano ... więc brak możliwości ataku w tych godzinach przyciągnąłby wielu graczy, którzy przez to rezygnują z gry.

i co jeszcze, może automatyczne uniki wojskiem jak cię nie ma online a idzie na Ciebie atak, co?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Nie wiem w czym wy macie problem??
Pewnie jeszcze stary system podboju ... zaatakować o 3:00 w nocy i zabunkrować
I zaś taki cieszy się ile to on miast nazdobywał ....na graczach bez apki na telefon ...
Dla mnie to raczej powód do wstydu
Normalni ludzie śpią gdzieś miedzy 23 a 6 rano ... więc brak możliwości ataku w tych godzinach przyciągnąłby wielu graczy, którzy przez to rezygnują z gry.

Dla takich graczy jest właśnie nowy system podboju. Nie masz czasu - nie graj na starym, nie masz czasu w ogóle - nawet nie podchodź do gry.

Ja czekam na jakiś wolny świat z nowym podbojem, właśnie z racji braku czasu
 

DeletedUser2612

Guest
Nowy świat

Ja mam pytanie do Administratorów odnośnie wypuszczania nowych światów, na Grepolis nie było mnie od dwóch lat, zaglądam sobie od czasu do czasu, chciałem właśnie wrócić, patrzę na forum a tu taka ci niespodzianka, piszą w poniedziałek, że we wtorek nowe świat powstaje... nie wiem kto za takie rzeczy odpowiada, ale zdecydowanie jest to osoba która nie powinna się znajdować na zajmowanym stanowisku, żenadą jest, że tego typu informacje nie wychodzą z przynajmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem, nie wiem jak inni, ale ja nie zaglądam tutaj codziennie po kilka razy, więc strzał taki jaki zrobiliście ostatnio to mistrzostwo świata w wypięciu się na ludzi, którzy mieli ochotę zagrać w tą grę.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Nowy świat

Zawsze staramy się informować z tygodniowym wyprzedzeniem, jednakże w wypadku otwarcia Sparty to się niestety nie udało. Rozumiem Twoją frustrację i zapraszam do częstszego odwiedzania forum lub strony głównej Grepolis.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Dla takich graczy jest właśnie nowy system podboju. Nie masz czasu - nie graj na starym, nie masz czasu w ogóle - nawet nie podchodź do gry.

Ja czekam na jakiś wolny świat z nowym podbojem, właśnie z racji braku czasu


Tu nie chodzi o brak czasu ale o świat dla graczy, którzy nie mają ochoty siedzieć w środku nocy na grze...
I nie mówcie mi że jest bonus nocny.... bo on niewiele daje np.graczom bez apki (chyba że ktoś tylko szerki produkuje)
Ps
Zbyt wolny świat staje się nudny
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Tu nie chodzi o brak czasu ale o świat dla graczy, którzy nie mają ochoty siedzieć w środku nocy na grze...
I nie mówcie mi że jest bonus nocny.... bo on niewiele daje np.graczom bez apki (chyba że ktoś tylko szerki produkuje)
Ps
Zbyt wolny świat staje się nudny

Ale wprowadzenie takiego świata skończyło by się nalotem bobków tylko ;)
 

DeletedUser19539

Guest
Nowy Świat

Mam pytanie kiedy rusza nowy świat na starym systemie podboju ???

Pełno jest światów na nowym systemie
Przydałby się jakiś na starym.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Nowy Świat

Jest trochę na starym systemie :)
Dość szybki i fajny: Retimno następnie Olimpia i Achilles, Ja osobiście polecam Ci Retimno szybki na starym systemie i tak szybko się nie skończy, zdaję mi się że nowy na razie nie jest potrzebny :D :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Wiadomo kiedy będzie kolejny nowy świat?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

jak to się mówi nic nie wiadomo. Nowy świat będzie chyba z 6 bogami oraz budowlami jak na achiliesie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry