Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19421

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

jak to się mówi nic nie wiadomo. Nowy świat będzie chyba z 6 bogami oraz budowlami jak na achiliesie.

Chyba czy na pewno?
Bo nic nie słyszałem.
To ma być świat bohaterów czy jak? :)


Jest trochę na starym systemie :)
Dość szybki i fajny: Retimno następnie Olimpia i Achilles, Ja osobiście polecam Ci Retimno szybki na starym systemie i tak szybko się nie skończy, zdaję mi się że nowy na razie nie jest potrzebny :D :)

On chce nowy świat na którym będzie miał jeszcze szansę a nie Retimno na którym już po tyle punktów mają...
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Chyba czy na pewno?
Bo nic nie słyszałem.
To ma być świat bohaterów czy jak? :)

Będzie z 6 bogiem i innymi bajerami. Przed chwilą zalogowałem się z ciekawości na najnowszym świecie na US i tam już jest Artemida. Do tego świata wszyscy będą mieli dostęp
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Będzie z 6 bogiem i innymi bajerami. Przed chwilą zalogowałem się z ciekawości na najnowszym świecie na US i tam już jest Artemida. Do tego świata wszyscy będą mieli dostęp

Dalej robią te światy bohaterów?
Myślałem, że wreszcie z tego zrezygnowali
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ustawienia jakie są na świecie bohaterów wprowadzili na zwykłych światach
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

On chce nowy świat na którym będzie miał jeszcze szansę a nie Retimno na którym już po tyle punktów mają...
A co na Retimno się grać nie da ? :) Ja jestem nowy na tym świecie i jakoś nikt nie atakuje ani nic ;) A mam dopiero 1,5 K pkt :D
 

DeletedUser22679

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Player zaraz się do ciebie przewietrzę żeby ci smutno nie było

Co do światów bohaterów zrezygnowali z pomysłu poszukajcie w ogłoszeniach tam jest wątek poświęcony temu tematowi


Edit:
Kurde szkoda mi wierzyć woja 7h daleko jesteś :D
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ehem zapraszam mam ochronę ;) :D
 

DeletedUser19539

Guest
Odp: Nowy Świat

Jest trochę na starym systemie :)
Dość szybki i fajny: Retimno następnie Olimpia i Achilles, Ja osobiście polecam Ci Retimno szybki na starym systemie i tak szybko się nie skończy, zdaję mi się że nowy na razie nie jest potrzebny :D :)

nie dziękuję
tam nie mogę zagrać niestety...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

To mi nie przeszkadza że są lepsi ode mnie nawet lepiej bo wiochy mogę lepsze po czasie przejmować a nie takie po 3k
Ja na Atenach zacząłem grę jak najlepszy gracz miał ok 500k pkt eko i super było ...

No czekam na nowy świat ... stary....
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Nowy Świat

Nie możesz zagrać na Retimno and Olimpi ? Na achilles też ? Dlaczego ?
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Nowy Świat

Ciekawiej jest kiedy startujesz na równo od zera ze wszystkimi. Zrozum.
 

DeletedUser19539

Guest
Odp: Nowy Świat

Słuchajcie na retimno gra mój brat więc nie mogę ...

Na Olimp nie chcę bo zaraz się kończy a poza tym to tam grałem ale lipa

Na Achillesie nagrałem sie na koncie Kingcross w tym samym czasie co Omikron więc ...

Po postu czekam na inny nowy świat, aby zacząć od nowa... lipnie zaczynać jak sie świat rozwinął ...
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Nowy Świat

Słuchajcie na retimno gra mój brat więc nie mogę ...

Na Olimp nie chcę bo zaraz się kończy a poza tym to tam grałem ale lipa

Na Achillesie nagrałem sie na koncie Kingcross w tym samym czasie co Omikron więc ...

Po postu czekam na inny nowy świat, aby zacząć od nowa... lipnie zaczynać jak sie świat rozwinął ...


Jak nie masz gdzie grać to idź na Betę. Prędkość 5x system podboju możesz sobie wybrać, bo jest świat ze starym jak i z nowym, chyba brak bonusu nocnego i na start dostajesz 5 miast. Wywali cię na morze 13-14, więc nie będziesz walczyć z tymi co mają 100 miast, a jeżeli będą chcieli wprowadzić jakiś event to przetestujesz go jako pierwszy
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Nowy Świat

Słuchajcie na retimno gra mój brat więc nie mogę ...

Na Olimp nie chcę bo zaraz się kończy a poza tym to tam grałem ale lipa

Na Achillesie nagrałem sie na koncie Kingcross w tym samym czasie co Omikron więc ...

Po postu czekam na inny nowy świat, aby zacząć od nowa... lipnie zaczynać jak sie świat rozwinął ...

Retimno- wystarczy wspóldzielenie łącza.

Olimpia - świat będzie jeszcze ponad 1,5 znając takie swiaty typu itaka.

Z ostatnim zdaniem po części się zgadzam.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Nowy Świat

Miesiac minąl i rzadnego nowego świata:( a tez bym chciał zacząć od nowa na jakims świecie z bohaterami , szybkim i najlepiej zeby juz z 6bogami:)
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Nowy Świat

Dlaczego akurat z 6 bogami ? Artemida moim zdaniem nie jest fajna, nie wiem dlaczego bo może nagrałem się na achillesie, mimo to trochę nudna :p (Ja szczerze chciałbym tak jak kiedyś zagrać te np. 100000 pkt i głownie skupianie się na jednostkach)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Nowy Świat

Dlaczego akurat z 6 bogami ? Artemida moim zdaniem nie jest fajna, nie wiem dlaczego bo może nagrałem się na achillesie, mimo to trochę nudna :p (Ja szczerze chciałbym tak jak kiedyś zagrać te np. 100000 pkt i głownie skupianie się na jednostkach)

Artemida jest jakaś nudna :/
Co do ostatniego zdania to myślałem, że w grepolis chodzi głównie o jednostki (punkty walki) a punkty to już inna sprawa.

Co wy chcecie światy co miesiąc?
W okresie wakacji nie ma sensu robić świata bo większość ludzi na wakacjach lub gra na Sparcie.
Coś podejrzewam, że spodziewać się możecie świata pod koniec sierpnia lub we wrześniu.

PS: między Pella a Retimno było 3 miesiące a potem od razu szybka sparta. Teraz w wrześniu lub później będzie wolny świat typu Olimpia oraz Itaka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21321

Guest
Odp: Nowy Świat

Tylko że posiadając miasto 7 K pkt rekrutujesz więcej jednostek niż w mieście 2 K pkt, a to dlatego że budowa Magazynu i Gospodarstwa też daję pkt :p Poza tym świątynia która daję możliwość rekrutowania jednostek mitycznych.
 

DeletedUser19539

Guest
Odp: Nowy Świat

Jak nie masz gdzie grać to idź na Betę. Prędkość 5x system podboju możesz sobie wybrać, bo jest świat ze starym jak i z nowym, chyba brak bonusu nocnego i na start dostajesz 5 miast. Wywali cię na morze 13-14, więc nie będziesz walczyć z tymi co mają 100 miast, a jeżeli będą chcieli wprowadzić jakiś event to przetestujesz go jako pierwszy

grałem na BETA kilka miesięcy temu
fajnie się tam gra ...
3 miast itp.. prędkość szybka ..
ale tam najlepiej zagrać z ekipą bo samemu to lipa...
chyba tam wrócę ...
ale zobaczę jeszcze ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy Świat

Niech powstanie nowy świat bo ja sobie wtedy zagram z ekipą "Bizancjum" :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry