Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5

Guest
Kot Felix, tak jak pisałam, jest jeszcze za wcześnie na to, żeby udzielić jednoznacznej odpowiedzi jaki będzie system na nowym świecie, ustawienia są ustalane tuż przed startem serwera. Chcemy powrócić do przeplatanki nowy/stary system, będziemy starać się o to, aby kolejny świat był ze starym systemem, ale na ten moment nie jestem w stanie zagwarantować tego na 100%.
 

DeletedUser27794

Guest
jestem na świecie nikaja. Cóż, prędkościami podbojów i podnoszenia budowli jest to świat podobny do hiperborea, czyli świata najwolniejszego w grepolis. Trochę support przesadził z powolnieniem gry na tym świecie. 8 godzin buduje się gospodarstwo na 34 poziom, przy senacie na 20 poziomie:)
Gratuluję pomysłu z czasami:p
 

DeletedUser19924

Guest
Ale, że jak? Niakaia ma przecież prędkości 3-2-3, czyli taki nawet nawet...raczej szybszy niż duża część światów. Jak to jest wolno, to co mieli ludzie powiedzieć chociażby na Kos, czy Zakros...o Olimpii nie wspominając :D
 
bo podstawą jest w kazdym mieście żuraw
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser22102

Guest
Poproszę świat o takich ustawieniach :

  • System podboju: stary
  • Natychmiastowe ukończenie zlecenia: nieaktywne
  • Wioski z punktami walki: nie
  • Anty-timing: +/- 10s -> dajcie 5s !
  • Prędkość świata / prędkość jednostek / prędkość handlu: 3/3/4
  • Ochrona początkujących: 3 dni
  • Limit członków sojuszu: 40
  • Morale: nieaktywne
  • Bonus nocny: 01:00 - 9:00 ;)
  • Wpływ prędkości jednostek na szpiegowanie: tak
  • Wpływ prędkości handlu na handel z wioskami rolniczymi: tak
 

DeletedUser25428

Guest
22 listopada startuje nowy świat.
Idealne ustawienia:
Prędkość świata: 3 lub 4
Prędkość jednostek: 3
Prędkość handlu: 3
System podboju: nowy, lecz w ostateczności może być ten stary
Morale: nieaktywne
Okupacja: 8 godzin
Wioski: rolnicze, lecz już chyba nigdy nie powrócą do Grepo. :( Pewnie będą wioski z punktami walki.
Bonus nocny: 23:00-6:00
Limit graczy w sojuszu: 90
Ochrona dla początkujących: 5 dni
Anty-timing: +/- 10 sekund
Skracanie: natychmiastowe ukończenie zlecenia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22102

Guest
Nie proponujcie takich głupstw...

1. Skoro wracamy do "przeplatanki", to czas na stary system...
2. Ostatni "stary" świat był stosunkowo wolny, więc czas na szybszy. Nowego świata będą szukać gracze z Gela, Helorusa czy Akcjum, które są martwe i za chwilę już zamykane...tak więc szybkość 3x jest idealna dla świata, dla jednostek 3x też jest raczej optymalne, handel to wiadomo, im szybciej, tym lepiej...
3. Morale powinny być nieaktywne, bo tylko odbierają chęć gry...
4. Wioski skoro są parametrem świata, to znaczy że mogą być w starym systemie...dajcie więc nam ostatni raz stare wioski! ;)
5. Bonus nocny 23-6 jest na ostatnim świecie ze starym systemem, generalnie są w graniach 23-8 rano z odchyleniami...dajcie jak na akcjum pospać do 9:00! ;) a bonus do wtedy od 1, żeby za długo nie trwał.
6. Okupacja oczywiście 10h, bo przy 8 i Helenie, kolony pod bonus nie dają możliwości w ogóle odbijania.
7. Ochrona 3 dni, bo przy 5 to już każdy prawie ma podbój, a tak przy 3 jest jakaś tam strategia - albo idziesz w wojo, albo w miasto...
8. AT dla odmiany dajcie jakieś inne, wszędzie to 10 sek...zróbcie 5! ;)
9. Dajcie stare skracanie, a więcej zarobicie, serio ;)
10. Limit 40 osób w sojuszu byłyby ok, bo ostatnio same wielkie sojusze dajecie, a przy 40 osobach i nowych zasadach EC, może światy dłużej potrwają, bo ciężko będzie 40 osobom zbudować 4 cuda moim zdaniem od razu.

Tak więc...;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28410

Guest
Predkosc swiata 3, jedonstek 3, handel 4, max graczy w soju 30-40, idealna mieszanka :)
 

DeletedUser25345

Guest
Prędkość świata: 3 lub 4
Prędkość jednostek: 3
Prędkość handlu: 3
System podboju: stary(zaden nowy,kto w ogóle to wymyślił,nie zmieniajcie czegoś co jest dobre na siłe)
Morale: nieaktywne
Wioski: mi to obojętne ale stare dawały wiecej surowcówi było ich 8 a nie 6(po co marnowac punkty walki na wioski bez sensu jak dla mnie)
Bonus nocny: 23:00-6:00 lub w jakiś przyzwoitych granicach zeby nie trzeba było specjalnie siedziec do połnocy na grze
Limit graczy w sojuszu: optymalny a nie jakies 90 bo wiekszosc albo nie gra albo sie chroni lub idzie na urlopy takie 40 -50 ujdziea jak to juz wczesniej było wspominane cuda za szybko sie robia przy 90 czy 100 członków
Ochrona dla początkujących: 5 dni dla nooba ,3 dni dla kogos kto już wczesniej grał na innych światach
Anty-timing: +/- 10 sekund - jak juz wczesniej pisali przedmówcy jesli istnieje szansa na mniejsze AT przynamniej o połowe to by było dobrze jak nie ma takiej możliwości to niech bedzie 10 sek. tak jak zawsze
Skracanie: natychmiastowe ukończenie zlecenia(moze zostać)
bohaterowie:normalka(marzy mi sie achilles z dobrym bonusem i statami:D)
podbój: nie za długi ,9 - 10 h wydaje mi sie ze powinno wystarczyć
dodam ze przydałby sie wreszcie swiat bez złota (i tak na innych trzepiecie kase wiec czemu by sobie jeden swiat nie odpuscic)gdzie by była w końcu równa walka bez zdanych dodatkowych doradców i kupowania surowców czy tez skracania czasu budynków badan i jednostek.
Świat moze na dzień dzisiejszy nie realny dla was ale dla chcacego nic trudnego ,przynamniej na takim świecie chciałbym zagrać
 

DeletedUser25428

Guest
Nie proponujcie takich głupstw...

1. Skoro wracamy do "przeplatanki", to czas na stary system...
2. Ostatni "stary" świat był stosunkowo wolny, więc czas na szybszy. Nowego świata będą szukać gracze z Gela, Helorusa czy Akcjum, które są martwe i za chwilę już zamykane...tak więc szybkość 3x jest idealna dla świata, dla jednostek 3x też jest raczej optymalne, handel to wiadomo, im szybciej, tym lepiej...
3. Morale powinny być nieaktywne, bo tylko odbierają chęć gry...
4. Wioski skoro są parametrem świata, to znaczy że mogą być w starym systemie...dajcie więc nam ostatni raz stare wioski! ;)
5. Bonus nocny 23-6 jest na ostatnim świecie ze starym systemem, generalnie są w graniach 23-8 rano z odchyleniami...dajcie jak na akcjum pospać do 9:00! ;) a bonus do wtedy od 1, żeby za długo nie trwał.
6. Okupacja oczywiście 10h, bo przy 8 i Helenie, kolony pod bonus nie dają możliwości w ogóle odbijania.
7. Ochrona 3 dni, bo przy 5 to już każdy prawie ma podbój, a tak przy 3 jest jakaś tam strategia - albo idziesz w wojo, albo w miasto...
8. AT dla odmiany dajcie jakieś inne, wszędzie to 10 sek...zróbcie 5! ;)
9. Dajcie stare skracanie, a więcej zarobicie, serio ;)
10. Limit 40 osób w sojuszu byłyby ok, bo ostatnio same wielkie sojusze dajecie, a przy 40 osobach i nowych zasadach EC, może światy dłużej potrwają, bo ciężko będzie 40 osobom zbudować 4 cuda moim zdaniem od razu.

Tak więc...;)
Już dodałem stary system podboju.
 

DeletedUser15762

Guest
Bez względu na to jakie będą ustawienia - proponuje limit graczy w sojuszu 200 lub 300.

Robienie świata jak na NIKAIA limit członków sojuszu 70 nie pasuje do obecnej rzeczywistości, gdzie zaledwie miesiąc po rozpoczęciu świata jedna z masówek, bodajże ROMA ma już trzy soje :D:D:D
 

DeletedUser11328

Guest
stary podbój
prędkośc 4-4-4
brak bonusu, (jezeli juz musi byc to 00:00 - 8:00 lub 1:00 - 9:00)
morale - brak
reszta mnie nie interesuje, bo nie ma wielkiego wplywu na gre
 

DeletedUser

Guest
Czyli mam rozumieć, że Łowcy Snów wybierają się na nowy świat? :)

Ktoś zauważył, że ciekawe byłyby parametry z członkami sojuszu do 50 osób np. Po zmianach cudacznych byłoby to rzeczywiście piękne :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a co w tym było by pięknego ? Dla mnie nic, gracze i tak obejda te zmiany :p

co do ustawien to przede wszystkim handel powyzej 4:p moze byc 5 lub 6
 

DeletedUser

Guest
To, że podczas cudaków trzeba będzie kombinować, a nie łatwizne iść;) A że gracze ominą to pewne
 

DeletedUser24255

Guest
prędkość 4/4/4
system: stary
AT: 0 ( jak w plemionach ) no albo 5 ( 10 zawsze jest już sie znudziło )
limit członków w sojuszu: 30 ( dłuższy świat i mniej masówek )
wioski stare:
bonus nocny: 24:00-6:00
Czas okupacji: 8h
ŚWIAT BEZ ZŁOTA!!!!!
 

DeletedUser28742

Guest
Myonia i Lindos były na starym podboju

Na nowym była Nikaia i teraz Oropos niech też będzie na NOWYM systemie podboju
smiley_emoticons_nicken.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry