Dyskusja na temat nowego świata

DeletedUser35664

Guest
Gracze klanu bardzo popsuli ten system. Nawet propozycje pod siebie układają.

Osobiście bardziej polecam nowy system gdzie grają na prawdę elitarne sojusze. Wygrana na takich serwerach przyprawia o dumę nie tak jak na starym systemie jakieś wsiubździu gdzie za sukces uważa się fajnie ułożone synchro… stary system uważa że to coś spektakularnego i bez skilla się tego nie da zrobić.

Zabawni mali ludzie.
 
- Fun tej gry padł odkąd nocne okupacje stały się normą czekanie na moment kiedy to cię nie będzie albo nie będziesz w stanie grać bo coś tam masz w życiu normlanym , to jeszcze do tego apka jest żebyś tylko 24h czuwał , alarmy itd, co to za fun przejmować kogoś wykorzystując jego nie obecność ja np spotkałem się z takimi asami.
A jaki jest sens atakowania aktywnego gracza? Prawda jest taka, że przejąć aktywnego gracza jest niezwykle ciężko. Czaruje, buduje mur, wali kliny czy rolki więc jako atakujący spędzasz kilka godzin na ułożeniu synchro, skanowaniu itd po to by cały wysiłek poszedł na marne.
 
- Może by tak świat bez złota ? ;) się wypowiedziałem od 2010 roku , no ale to pewno twórcom nie na rękę trochę i jakie to wolne było by :)

- Fun tej gry padł odkąd nocne okupacje stały się normą czekanie na moment kiedy to cię nie będzie albo nie będziesz w stanie grać bo coś tam masz w życiu normlanym , to jeszcze do tego apka jest żebyś tylko 24h czuwał , alarmy itd, co to za fun przejmować kogoś wykorzystując jego nie obecność ja np spotkałem się z takimi asami...

Od dawna już w tym nie siedzę chętnie bym sobie pograł , ale na zdrowych zasadach , no i do tego nie ma sensu tworzenia wolnych światów nikt nie ma tyle cierpliwości czekanie na akcje odmierzanie co do sekundy , czasy się zmieniają świat się zmienia , ludzie są zabiegani każdy dlatego wielu już nie wraca do tej gry ..
-Świat bez złota
-Aktywne granie
Wybierz jedno
 
wiesz w tym synchro też jest swoje piękno tej gry , razy wyjdzie , raz nie wyjdzie a czasem idealnie jest , też muszą się ludzie zgrać , ilości robią wrażenie mi osobiście stary system pasuje , może na nowym by mnie ktoś poduczył :) i bym się wkręcił :)

no tutaj shadow też ma rację ile to wysiłku kosztuje , ale jak dobrze akcja zaplanowana jest to fajna mobilizacja jest ludzi np.akcje na kilka miast na raz , a jaka frajda dla broniącego jak ubije kolona niczym prawie kij ma zawsze dwa końce

ja nie oceniam tylko taka luźna dywagacja :) ja nic nie muszę wybierać wszedłem sobie po latach zobaczyć tylko :)
Prawda jest taka że od tego 2010 roku to gra się zmieniła, sojusze stały się można rzec "profesjonalne". Nie ma już za bardzo serwerów by ekipa randomów się zebrała i wygrała serwer. Teraz musisz poświęcać czas jeśli chcesz pograć o coś więcej niż "frajdę" na uboczu. To nie jest gra gdzie możesz wejść raz dziennie o ile nie siedzisz gdzieś z tyłu i nie klepiesz wojska na stałki.
 

DeletedUser33478

Guest
- Może by tak świat bez złota ? ;) się wypowiedziałem od 2010 roku , no ale to pewno twórcom nie na rękę trochę i jakie to wolne było by :)

- Fun tej gry padł odkąd nocne okupacje stały się normą czekanie na moment kiedy to cię nie będzie albo nie będziesz w stanie grać bo coś tam masz w życiu normlanym , to jeszcze do tego apka jest żebyś tylko 24h czuwał , alarmy itd, co to za fun przejmować kogoś wykorzystując jego nie obecność ja np spotkałem się z takimi asami...

Od dawna już w tym nie siedzę chętnie bym sobie pograł , ale na zdrowych zasadach , no i do tego nie ma sensu tworzenia wolnych światów nikt nie ma tyle cierpliwości czekanie na akcje odmierzanie co do sekundy , czasy się zmieniają świat się zmienia , ludzie są zabiegani każdy dlatego wielu już nie wraca do tej gry ..
standardowo jakis //klik// musi sie splakac o zloto
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jeszcze wracając do bonusów to moim zdaniem jakikolwiek bonus z listy poniżej urozmaicił by trochę rozgrywkę.

- Trirema +20% Atak i Obrona, Koszt -15%
- Procarze -10/15% Koszt (Brak Bohatera do tańszej i szybszej rekrutacji tej jednostki)
- Konie -10/15% Koszt (Brak Bohatera do tańszej i szybszej rekrutacji tej jednostki)
- Rydwany -10/15% Koszt (Brak Bohatera do tańszej i szybszej rekrutacji tej jednostki)
- Boscy +30% Atak i Obrona
- Minotaur +15% Obrona
- Mantykora +15% Atak
- Hydry +10% Atak, +25% Prędkość
- Harpia +15/20% Atak
- Meduza +10% 0brona
- Erynia +10% Atak
- Dzik +10% Obrona
- Satyr +15% Atak
- Ladon -20/25% Koszt Łask
 
Bonus do ataku dla satyrów +50%
Trzeba się napocić żeby zrobić taką paczke, nie można dostać satyrów na eventach tak jak inne mityczne jednostki.
Rekrutowanie ich jest nie opłacalne, nieporównywalnie szybciej i taniej jest zrobić pakę hopków, a z ajasem mają podobne uderzenie jak satyry.
Bonus zachęciłby do rekrutowania mało popularnych satyrów.
 
Ostatnia edycja:
Bonus do ataku dla satyrów +50%
Trzeba się napocić żeby zrobić taką paczke, nie można dostać satyrów na eventach tak jak inne mityczne jednostki.
Rekrutowanie ich jest nie opłacalne, nieporównywalnie szybciej i taniej jest zrobić pakę hopków, a z ajasem mają podobne uderzenie jak satyry.
Bonus zachęcił by do rekrutowania mało popularnych satyrów.
Kozy jak ja ich nienawidzę
 

DeletedUser35664

Guest
Jeszcze wracając do bonusów to moim zdaniem jakikolwiek bonus z listy poniżej urozmaicił by trochę rozgrywkę.

- Trirema +20% Atak i Obrona, Koszt -15%
- Procarze -10/15% Koszt (Brak Bohatera do tańszej i szybszej rekrutacji tej jednostki)
- Konie -10/15% Koszt (Brak Bohatera do tańszej i szybszej rekrutacji tej jednostki)
- Rydwany -10/15% Koszt (Brak Bohatera do tańszej i szybszej rekrutacji tej jednostki)
- Boscy +30% Atak i Obrona
- Minotaur +15% Obrona
- Mantykora +15% Atak
- Hydry +10% Atak, +25% Prędkość
- Harpia +15/20% Atak
- Meduza +10% 0brona
- Erynia +10% Atak
- Dzik +10% Obrona
- Satyr +15% Atak
- Ladon -20/25% Koszt Łask
Nie jestem do końca pewien czy Meduza i Rzik wymagają dopałki do obrony.
Nie lubię wszelkich baffów do deffa osobiście wolałbym go nerfic :>

Ale rozumiem że propozycja ma służyć zachęcie do budowania tych jednostek.
Zawsze to jakaś nowość w schematycznej mecie na jednostki.

Jeśli miałbym tego typu propzocyje tworzyć to na pewno bustowalbym cyklopy w offie :3
 
Nie jestem do końca pewien czy Meduza i Rzik wymagają dopałki do obrony.
Nie lubię wszelkich baffów do deffa osobiście wolałbym go nerfic :>

Ale rozumiem że propozycja ma służyć zachęcie do budowania tych jednostek.
Zawsze to jakaś nowość w schematycznej mecie na jednostki.

Jeśli miałbym tego typu propzocyje tworzyć to na pewno bustowalbym cyklopy w offie :3
Tak ma zachęcić do robienia tych jednostek, bo sugerowałem się stanem murków po 2 ostatnich światach jakie grałem.

Cyklopów bym nie ruszał bo jest to Hybrydowa jednostka, która jest już teraz w miarę dobra w ataku i obronie (jesli się ich postawi z łucznikami).
 

DeletedUser35664

Guest
Ale i tak w deffie je częściej się widzi niż w offie.

Nawet nie wiem jak się je kolejkuje. Nigdy tego nie robiłem a jeśli już to tylko przed grepolympią.
Szkoda
 
Jakiś bonus do ogni by się przydał co by tak w bonusie nocnym nie padały. ;)

Jak jakaś sojusz szuka aktywnego gracza to chętnie dołączę!
 
Do góry