Dyskusja na temat nowego świata

DeletedUser35664

Guest
Ała, kurna rzeczywiście ała.
Ja już skakać nie będę.

Nie ma z tą korektą żadnego problemu.
Jedyna lipa jest taka że sam już nie mogę się doczekać startu. Na miejscu usiedzieć nie mogę.
 

DeletedUser35664

Guest
Szybka będzie i git. Mi się nie chce siedzieć do nowego roku.
To se tera wyobraź że do grepolympii serw potencjalnie może być zamknięty.
To najlepszy event ever jest i ja osobiście nie wyobrazam sobie żeby nie było jej na najbliższym serwerze.

Dla firmy dodatkowy dochód z samych pakietów do dyscyplin a i złoto na pewno przy tym fajne wpada. Dla nas? Top emocje z eventem związane.
Przecież do tego eventu już na długo przed potrafimy się przygotowywać.

Także nie pozdrawiam jako fan wolnej dominacji i większej ilości eventów na dochodowym serwie.
 
Jednostek x6 za szybkie bo walce 4 minuty będą latały :oops:
I tak by 20min leciały, prędkość 6 jest kozacka.
Satyrki 2 min na drugi koniec wyspy :3
Poniżej 3min żaden atak i ta nie doleci. Minimalny czas ataku w to 15min/predkosc swiata
Otrzymaliśmy informację, że z przyczyn technicznych otwarcie nowego świata Himera zostało przesunięte na dzień 29.08.2023.
Przepraszamy za zmianę i dziękujemy za zrozumienie.
No i genialnie dorocią, dzęki, że chociaż sprytnie udało się o 1 dzień opoźnić, może akurat całą giereczkę skończę dzięki temu.
 

DeletedUser35664

Guest
Domyślam się, że niezależnie jak bardzo bym protestował, to i tak by mnie siłą uprowadzono i przymuszono do pilnowania/organizowania konkurencji. Więc tak, z całego serca jestem przeciwnikiem.
Przeciez wystarczyłoby tylko Twoje zerknięcie jak organizujemy temat i sam byś się wtrącił xd

Zreszta już raz Ci napisalem co tym wszystkim sądze. Moje zdanie się nie zmieni do póki tego nie zakończysz.

Na prawdę bardziej widziałbym nasz focus w temacie Stąporkowa. Trzeba te papiery jak coś ogarnąć.
 
Do góry