Dyskusja na temat nowego świata

dorocia

Zespół Grepolis
Proponuję dla odmiany świąt z bonusami do obrony na nowym systemie:
Rydwany/Triremy +30% obrony.
Szermierze/łucznicy/hoplici/biremy +20%.
Jednostki mityczne +25% do obrony.
Do tego szybsza budowa muru o 50%.
oraz - 10% do ataku jednostek obuchowych

Naprawdę takie bonusy miałyby być na którymś z kolejnych światów?
 
oraz - 10% do ataku jednostek obuchowych

Naprawdę takie bonusy miałyby być na którymś z kolejnych światów?
Dla mnie osobiście byłyby to ustawienia nudne, ale wiele razy widziałem na forum skargi ludzi, którzy twierdzili, że ciągle pojawiają się światy z bonusami do offa, a przydałby się w końcu jakiś z bonusami do obrony.
Wakacje to właśnie najlepszy okres na taki serwer.
 

dorocia

Zespół Grepolis
OK, rozumiem.
Co do ataku jednostek obuchowych to chyba tylko kawalerzyści?
Czy dotyczy to także mitycznych - boski wysłannik, minotaur, harpia, cerber, gryf, spartoi?
 
Przykładowa wypowiedź:
zastanawiam się kiedy powstanie świat z super bonusami do obrony, bo póki co producenci gry nastawiają się na bonusy dla atakujących.
Znalazło by się więcej, ale za dużo szukania.
Boski/minotaur/harpia/gryf/spartoi w sumie też. Chociaż osobiście minotaury/spartoje bym oszczędził, bo są praktycznie nie używane.
W przypadku cerbera(lub szermierza) to w sumie to bez znaczenia. Niemniej cerberom to można by w sumie dać +100% do ataku zamiast osłabienia(i tak wciąż byłby znacznie gorszy od kawalerzysty), było by to zabawne(chociaż w praktyce nie zmieniło by rozgrywki pewnie w ogóle).
 
No przypuszczam, że co lepsi gracze i złotnicy albo nie wejdą, albo wejdą pobobować defem, bo atakowanie będzie mało opłacalne.
No, ale akurat idą wakacje, aktywność na grepo spada, a mniej zorganizowane ekipy i słabsi gracze dostaną jakiś serwer bardziej pod nich.
Jestem w sumie ciekaw jak wyglądałby taki słabo obstawiony serwer z bonusami do obrony.
 
No przypuszczam, że co lepsi gracze i złotnicy albo nie wejdą, albo wejdą pobobować defem, bo atakowanie będzie mało opłacalne.
No, ale akurat idą wakacje, aktywność na grepo spada, a mniej zorganizowane ekipy i słabsi gracze dostaną jakiś serwer bardziej pod nich.
Jestem w sumie ciekaw jak wyglądałby taki słabo obstawiony serwer z bonusami do obrony.
to masz pseire tylko bez bonusów xd
 
Do góry